DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9
  Печат  
Автор Тема: SОFIA, SО Good  (Прочетена 39692 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #15: 22 Юни 2006

От няколко часа се оптивам да намеря думи, които да не звучат тривиално, но така и не успявам.

Ето го и сетлиста от снощи, за тези, които не са присъсвали:

Intro
A Pain That I'm Used To
A Question Of Time
Suffer Well
Precious
Walking In My Shoes
Stripped
Home
It Doesn't Matter Two
In Your Room
Nothing's Impossible
John The Revelator
I Feel You
Behind The Wheel
World In My Eyes
Personal Jesus
Enjoy The Silence
Shake The Disease
Photographic
Never Let Me Down Again

С нетърпение очаквам да чуя записа на Live Here Now. Искам също и да прочета коментарите на хората, които не знаят къде точно се намира България.

Надявам се, че получихме отговори и на много въпроси и анкети във форума. Що се отнася до пеенето в паузата Усмивка Аз лично подхванах Waiting For The Night и се опитах да 'заразя' хората около мен, макар че имаше едни много досадни хора, които тръгнаха с "хей! хей! хей!"
Успях да чуя и същият мотив от по-предната част от феновете... дано се е чуло и в останалта част на стадиона.

Също и идеята с табелите се получи доста добре, макар и всичко да беше в последният момент. Поздравления за хората, които се включиха и помогнаха с разпечатването.
Последна редакция: 22 Юни 2006 от Recoil
touring
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #16: 22 Юни 2006

Аз също искам да споделя вълнението си, въпреки че не съм редовно пищеща (но затова пък четяща) във форума. Определено си мисля, че ТЕ наистина се кефиха на публиката и дадоха много от себе се. След концерта в къщи си пуснахме One night in Paris, склонна съм да си мисля, че бяха също толкова, ако не и повече ентусиазирани и раздаващи се!!! А като си спомня как се кефеше и усмихваше Мартин, когато излезе на малката сцена отпред.....  Страхотно чувство да крещиш с пълен глас и да виждаш Депеш пред себе си!!!
dojackal
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #17: 22 Юни 2006

Аз също искам да споделя вълнението си, въпреки че не съм редовно пищеща (но затова пък четяща) във форума.

Ха ставаме двама Намигване Иначе и аз съм зелен и това ми бе първият концерт, надявам се да последват още живот и здраве +гущери. Думите са слаби да опишат каквото и да било, просто който е бил знае за какво иде реч. Поздрави на всички готини хора тук, радвам се, че пях и крещях редом с вас.
peruzzz
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #18: 22 Юни 2006

Ех май нещо натиснах не както трябва преди малко за което се извинявам, и еи изпращам цялото си съобщение...
Здравейте, Аз по принцип не съм писала досега тук а само ви преглеждам форума от време на време за да черпя настроение и информация от вашите мисли ... Току що ми пратиха едно линкче към снимки от концерта, та реших че може да ви е приятно да го видите, не го срещнах във форума досега, сякаш та така... Ето го http://www.snimka.bg/album.php?album_id=44728&photo=1
Не зная на кого е но му Благодаря за снимките  Усмивка Поздрав
Murry
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #19: 22 Юни 2006

Благодарности на всички, които преодоляха страха да вкарат фотоапарати и успяха да направят интересни снимки Одобрение
petyo
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #20: 22 Юни 2006

Tova beshe vtoriyat mi concert na DM, sled kato gi biah gledal veche v Leipzig prez 2001. Smeya da kaja, che tozi snoshti beshe izklyuchitelen! Moje bi tova se dulji na facta, che beshe purvi za BG i horata biaha ekzaltirani i istinski shtastlivi.
Neznam dali chuhte kakvo kaza Dave Gahan kum kraia na concerta - "You are the best crowd ever!". Mislia, che tova e edno goliamo priznanie za nas, imaiki v predvid kolko e 'goreshta' publikata naDM po tsial svyat.
Последна редакция: 22 Юни 2006 от petyo
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #21: 22 Юни 2006

Две от най-добрите (според мен) снимки от моя апарат , а останалите са в "Дневник"
http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,11/uid,146/record,17002

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* IMG_0088.JPG (77.39 KB, 640x480 - видяно 806 пъти.)

* IMG_0134.JPG (71.15 KB, 640x480 - видяно 819 пъти.)

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #22: 22 Юни 2006

Петьо,

Аз чух Дейв да казва нещо от рода на: "We have such an amazing crowd here", или "You've been such an amazing crowd". Обикновено казва: You've been a great audience. Ще трябва да слушаме записа, но със сигурност тепърва ще излизат отзиви по пресата. В общи линии концерта започна нормално, но от един момент нещо всички прещракаха и публика и група и се получи невероятен концерт.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
iliakinanev
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #23: 22 Юни 2006

Току що приятелката ми се обади и ми каза че Депеш са ги засекли по Витошка Усмивка

You can’t change the world
But you can change the facts
And when you change the facts
You change points of view
If you change points of view
You may change a vote
And when you change a vote
You may change the world
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #24: 22 Юни 2006

Margoto мерси много за снимките... страшни са. Явно сме били близо един до друг, тъй като аз имах същият изглед към сцената...
iliakinanev
Някой

Профил
Отговори #25: 22 Юни 2006

Не знам за Бекстейдж, но наистина следобед са били по Витошка.

You may change a vote
You may change the world
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #26: 22 Юни 2006

на shopping tour? а?

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Halcyona
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #27: 22 Юни 2006

И аз не съм редовна писателка във форума, но не мога да се сдържа! Цял ден слушам само depeche и мечтая времето да се върне с 24 часа назад, вчера точно по това време тръгнах за стадиона! Припомням си всяка подробност, от очакването, започването, всяка песен, върховния край, чувството след концерта, афтърпартито в backstage ( за което благодаря на всички, които го направиха толкова прекрасно, беше атмосферата, от която се нуждаех след концерта) до прибирането вкъщи и мислите, които неизбежно ме налегнаха в 5 сутринта! Depeche Mode изнесоха поредния за тях велик концерт, но ЕДИНСТВЕНИЯ до сега за мен!!! Enjoy the Silence... Ангелче
Последна редакция: 22 Юни 2006 от Halcyona
iliakinanev
Някой

Профил
Отговори #28: 22 Юни 2006

http://life.dir.bg/2006/06/22/gallery325780_1.html

Ето това любимата ми снимка засега от концерта.

You may change a vote
You may change the world
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #29: 22 Юни 2006

веееерно е мн яка Усмивка

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.