DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Изпратихме ги  (Прочетена 14098 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MO.
Гост
Отговори #30: 07 Юли 2006

Ето малко писания и за моите преживелици около изпращането им! Жената на Момчил Колев ( Клас, Дони и Момчил) Ани се срещна с Дейв и са разменили няколко топли думи още в четвъртък на "Солунска". Неин близък приятел и тур мениджър за България на Депеш концерта е предал лично писмо от нея с обяснение в любов към групата от нейно име и такива неща! Пощурял Аз оставих диск с моя музика на рецепцията на Шератон Хотел още преди концерта, но сутринта на 23 юни тръгвайки на път за Лозенец, за афтър партито в Алкохол същата вечер заедно с Момчил и Ани решихме да пием кафе в Шератон, белкем ги видим! Аз знаех, че ще се случи, усещах го....но не се случи съвсем! Очиврът Усмивка.....пихме кафе, разпитахме персонала и оставихме дискове на моят стар проект "Единствен" и новият "Loveblaster", както и сборен диск на КЛАС и любовно писмо до Мартин! Пакета беше предаден лично и сега знам, че те знаят, че тук има ню уейв музикална култура освен влюбени до уши в тах фенове! След това се обадих на Сиса, момичето от снимката  по-горе и от повечето снимки в интернет от концерта с надписа "We rush for U", тя застана пред хотела и събра тълпата от снимката горе с присъствието си пред Шератон......имате да ме черпите май по едно кафе в хотела за подканата.......муахаха! Ухилен Пощурял.....Думите на Дейв за концерта са, че това е най-добрата публика от цялото турне и са повече от изненадани и очаровани от феновете и страната ни! Оставането им с 2 дни повече извън плана  до 15ч на 23ти юни е свидетелство за това! Ангелче Одобрение Готин
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #31: 28 Юли 2006

Сега пак ще ги посрещнем.... в Истанбул  Пощурял
Стискайте палци да ги издебнем нейде из Истанбулските улици... аз съм от тези, дето посети посрещането им (но както ве4е се разбра те не бяха особено тзив4иви то4но в този момент), а ми се наложи да пътурам и по тази при4ина пропуснах изпращането им.... Плачещ и още най-благородно и 4истосърде4но завиждам на изпраща4ите от снимките по-горе.... дано имам пове4е късмет в Истанбул!  Одобрение

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #32: 28 Юли 2006

Оги, шансът да ги издебнеш в София е около 101 пъти по-голям от този да го направиш в Истанбул  Усмивка

И тъй като концертът мина, а членовете отдавна не са в София, заключвам темата.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.