DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Желаете ли да посетите концерта на Депеш Мод в Истанбул?  (Гласуването приключено: 07 Юли 2006)
Да, желая със сигурност едно място! - 13 (35.1%)
Да, но не съм сигурен! - 16 (43.2%)
Да, желая със сигурност повече от едно място! - 8 (21.6%)
Общ брой гласове: 37

Страници: 1 [2] 3 4 ... 23
  Печат  
Автор Тема: Посещение на концерта в Истанбул  (Прочетена 91860 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #15: 07 Април 2006

За да изясним нещата около ексурзията до Истанбул писах 1 мейл до фирмата организатор. Питах ги дали чрез тях закупуваме билета за концерта или всеки сам си го осигурява. Ето какво ми отговориха те...

Zdraveite,

nie shte vi zakupim bileti, kato molia da imate v predvid, che v momenta ima bileti ot cena 95 turski liri = 119 lv!
Po-evtinite sa izkupeni!
Paketnata cena na ekskurziata e 130 lv - transport, 1 noshtuvka sus zakuska, zastrahovka, transfer za koncerta, vodach ot firmata.

Za da vi e sigurna reservaciata triabva da vnesete 40 % deposit ot paketnata cena i pulnata suma za bileta + 10 EUR taksa za kurier!
Kato kraen srok za zapisvane e 15 dni predi putuvaneto, no v tozi sluchai shte bude dokato ima bilete, a predpolagam che skoro shte se izcherpat!

Ostavam na razpolojenie za dopulnitelna informacia i reservacii.

S uvajenie,
Polina Djoneva
PARTNER TRAVEL
tel/fax: 988 23 12, 989 55 68

Аз съвсем сериозно обмислям този вариант за екскурзия, въпреки че чесно казано много повече искам да отида на концерта с подгряващи Placebo... за съжаление точно тогава съм ангажиран така че може би ще се задоволя с Истанбул...
Последна редакция: 07 Април 2006 от Alt
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #16: 07 Април 2006

Alt, благодаря ти за заинтересоваността и информацията!
Ще си помисля още малко, защото варианта за Будапеща ми се вижда все по-примамлив. Дано само докато се чудя да не свършат билетите и на двете места Млъкнал

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #17: 10 Април 2006

Аз от две седмици се опитвам да си купя билети самостоятелно от тъпия им турски сайт. Накрая им се обадих и след 2 часа разправии излиза, че билетите могат да се получат само на ръка, на място, от залата. Не мога да проумея защо не могат да ги пратят по пощата.

Така че, ако някой проучи дали тази фирма при заплащане дава билетите на ръка, бих бил много благодарен.

Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #18: 10 Април 2006

Говорих два пъти с фирмата, а и от това, което е публикувал Alt ви става ясно каква е процедурата и началната цена, която трябва да се заплати.
 Що се отнася до билетите - фирмата ги дава на клиента, след като ги получи - т.е. до концерта са си в нас. Но иначе фирмата не е склонна да осигури само билети.

...you take me there, you take me where...
Maria
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #19: 23 Юни 2006

Здравейте фенове! Усмивка
Току що се регистрирах, от скоро чета сайта и форума ви и съм впечатлена какви фенове има наистина...
Както казаха някои в форума от 15 години мечтая този концерт да стане реалност и не мога още да повярвам, че това се случи...
По този повод, имам идея да отида до Истанбул за един от последните концерти на ДМ на това турне. Има опция и за Гърция - в Атина, но предполагам, че там билетите ще се по-скъпи. В Истанбул билета е 90 лири, което е около 81 лева и в сайта пише че са ON Sale, т.е. все още има...
Какво ще кажете да се организираме?
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #20: 23 Юни 2006

суперрррррр!!!! аз съм мн за !!!! ама длаи ще има билети?
ей сега ще се поразровя и пак ще пиша  Усмивка

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #21: 23 Юни 2006

А няма ли желаещи за Атина? Билетът може би ще бъде около 50 евро.

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #22: 23 Юни 2006

лошо няма, коя е датата за Атина, че сега нямам време да проверявам?

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Lu
Агент

Профил
Отговори #23: 23 Юни 2006

1 август

Опитвам се да намеря инфо за билетите в някакви гръцки сайтове, но гръцкия език не е силната ми страна  Пощурял

I wanted it for myself
Lu
Агент

Профил
Отговори #24: 23 Юни 2006

Билетите за концерта в Атина са 64 евро Standing /може би в задната част на терена/ и 106 евро VIP Standing, което предполагам, че е пред сцената.
Продават се от гръцкия офис на Ticketpro. Май може да се купят и през българския, но не съм сигурна, поне в сайта им не видах такава възможност.
Някой дали не знае фирми, който организират екскурзия до Атина за концерта? Това много ще ни улесни ако решим да се организираме.

I wanted it for myself
Vivian
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #25: 23 Юни 2006

Аз също съм ЗА, фирми, които да организират сама екскурзия мисля, че няма да са проблем, по-важното е да намерим начин да купим самите билети.

И имам един въпрос, ако някой е запознат - има ли билети с включен т.нар. Protocol, както беше примерно на Exciter Tour в Турция и включваше after party и среща с тях.

You can't change the world But you can change the facts And when you change the facts You change points of view If you change points of view You may change a vote And when you change a vote You MaY ChanGe The WorLd !
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #26: 23 Юни 2006

Отворила съм специална тема за концерта в Атина, ето тук:
http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,1363.90.html
Билетите са по 60 евро, а ВИП по 100, като няма опасност тези от 60 евро да свършат.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #27: 23 Юни 2006

Мая, линка който си дала е за темата "Кога пристигат ДМ?"

jump out of time
Vivian
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #28: 24 Юни 2006

Няма проблеми с турците, много са любезни.

Колкото до самата екскурзия, поне тази, на която аз бях - дадоха ни билетите в момента, в който се качихме на рейса, освен това се оказа, че билетите са за най-гадната трибуна, а това го разбрахме чак на място, докато чакахме за концерта, тъй като билета е на турски и доста зор видяхме да се избутаме отпред. Надявам се да бъдат коректни този път и отново съм За. Също така в деня на концерта на касите се продаваха свободно билети за всички сектори, дори тези, включващи after party & protocol.

You can't change the world But you can change the facts And when you change the facts You change points of view If you change points of view You may change a vote And when you change a vote You MaY ChanGe The WorLd !
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #29: 24 Юни 2006

А дали екскурзията още е в сила и има билети за концерта? Все пак тази оферта е от повече от 2 месеца, а иначе и аз съм навита.
Страници: 1 [2] 3 4 ... 23
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.