DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Желаете ли да посетите концерта на Депеш Мод в Истанбул?  (Гласуването приключено: 07 Юли 2006)
Да, желая със сигурност едно място! - 13 (35.1%)
Да, но не съм сигурен! - 16 (43.2%)
Да, желая със сигурност повече от едно място! - 8 (21.6%)
Общ брой гласове: 37

Страници: 1 ... 21 22 [23]
  Печат  
Автор Тема: Посещение на концерта в Истанбул  (Прочетена 91857 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #330: 01 Август 2006

пробвахте ли типично турски деликатеси, дюнери, турско кафе, боза, айрян и т.н....пък и биричката им си я бива
Само не подхващай темата ТУРСКО КАФЕ - по-бозава работа няма! Нескафе са окопирали сериозно  местния пазар и даже еспресото е вид нескафе, да не говорим за кафето на закуска - тук ще 4уеш доста "интересни" коментари.
Някой спомена, ама ве4е помня ли и аз кой беше, цяла групи4ка в неделя сутринта попаднали на някакво заведенийце, дето им сервирали кафе от джезве - бяха мн доволнии, ама такива ина4е ве4е по4ти ги няма - навсякъде НЕСКАФЕ ... ина4е благодарности на Кирил101 - покрай него, аз ли4но понапазарувах малко баклавици и други благинки и сега сладко сладко си ги похапвам в офиса като прокарвам с Turkish Apple Tea... леле, пак ми се напълни устата със слюнка... мляс мляс!
Последна редакция: 01 Август 2006 от Ogi101

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Independent
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #331: 01 Август 2006

Някой спомена, ама ве4е помня ли и аз кой беше, цяла групи4ка в неделя сутринта попаднали на някакво заведенийце, дето им сервирали кафе от джезве - бяха мн доволнии, ама такива ина4е ве4е по4ти ги няма
мммм да групичката късметлии с турското кафе  Очиврът Готин
като виден употребител (понякога дори злоупотребител) на тази прекрасна напитка мога да кажа че Турското кафе си беше много добро наяало на неделния ден след като предната вечер едвам заспах (за което пък е виновен "безспирно работещия климатик") и още в 7.06ч. се разнесе от нейде турско диско на много мощни децибели  Ядосан
както и да е  Турско кафе си има почти навсякъде просто хората не си го поръчват по заведенията, а туристите са си свикнали на тъпите полуфабрикати.... (единственото ми обяснение на пълния Burger King  McDonald`s и Donkin Donuts, при наличието на такова разнообразие наоколо  Побъркан)
тук много ми се иска да прикача снимката от Кафетерията,но за жалост нямам на моята карта
Ще оставя за това да се погрижи Dessi_DM
dessi_dm
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #332: 07 Август 2006

Здравейте,
Съжалявам за огромното закъснение.... това са снимките от ориенталското сутрешно кафе. Беше доста вълнуващо като за неделя рано сутринта. Намигване

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* HPIM4905.jpg (189.25 KB, 708x518 - видяно 489 пъти.)

* HPIM4904.jpg (242.26 KB, 708x518 - видяно 495 пъти.)

* kurucesme arena 1.jpg (221.05 KB, 708x518 - видяно 502 пъти.)

* HPIM4908.jpg (187.71 KB, 708x518 - видяно 507 пъти.)
Ji
Някой
Публикации: 16

Профил WWW
Отговори #333: 09 Август 2006

И от мен за кафето. Беше много добро в едно капанче за бюреци, близо до хотела. Може би, защото беше ориентирано не към туристите, а имаше само турци, които закусваха. И чаят беше екстра. В Истанбул човек трябва по-малко да говори и да гледа къде се хранят "местните".  Ухилен

I follow you!
Страници: 1 ... 21 22 [23]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.