DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  
Автор Тема: Коя група/изпълнителка/изпълнител ви липсва най-много?  (Прочетена 17254 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #45: 29 Март 2006

resurrection ne mojesh da se syrdish vse pak tova e dosta stara grupa, prosyshtestvuvala i sravnitelno kratko vreme, pyk i mnogo hora sa chuvali (pone) za new order... Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #46: 29 Март 2006

точно, супер много хора са чували за new order, някакво ненормално е, че изобщо не знаят joy division
а и не се сърдя, най-малкото не е група, кяото всеки може да слуша.
онзи ден един познат македонец ме питаше за нова генерация, защото приказвахме кой може да подгрява депеш... и едвам му обясних какво точно означават за голяма част от нас, жалко че съм твърде малка, за да съм усетила нещо

.iMMersE your soUL in LOVE.
Luba
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #47: 18 Април 2006

Нова генерация, Клас, INXS, Nirvana...
JohnTheRevelator
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #48: 04 Май 2006

Soundgarden.
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #49: 08 Май 2006

Pink Floyd......дали има такива, на които не им липсват....може би и Faith No More

higher love
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #50: 09 Май 2006

На мен ми липсва най-много Майкъл Хътчинс (INXS)  Плачещ Плачещ Плачещ, Фреди Меркюри (QUEEN), Клас и  Нова Генерация.

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #51: 06 Юни 2006

е на мен освен нова генерация,клас и смешинг,ми липсват и joy division и noir desir (чиито фронтмен преби приятелката си и сега си излежава присъдата)
а ми е чудно как може да ви липсват bоy бандите-те са комични,пък и аз си мислех,че детството на повечето е свързано с дм....

vi veri UniverSum viciiiiiiii
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #52: 06 Юни 2006

Майкъл Хътчинс (INXS)
mimik
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #53: 06 Юни 2006

Nirvana, The Doors, Faith No More, Wet Wet Wet, EMF, The Mission

Smile and see what happens Усмивка
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #54: 21 Май 2012

Днес почти цял ден слушам Madrugada и цял ден съжалявам, че няма как да ги видя/чуя на живо заедно...
През годините от отварянето на тази тема досега успях да видя групи, които и в най-смелите си мечти не съм си и помисляла, че някога ще успея да видя.
Изчетох темата и установих, че под някаква форма и с голям късмет успях да се докосна до Pink Floyd, Faith No More, Suede, INXS, New Order...A-ha, а други просто ще си останат химера.
Преди време бях твърд противник на продължаването на съществуването на дадена група, когато някой член на бандата почине или когато бандата се разпадне и вземат ново попълнение, но днес слушайки Madrugada и четейки тази тема, давайки си равносметка за видяното през годините се чудя дали все още да държа тази си теза...защото определено не съжалявам, че съм се докоснала до тези "велики имена" и определено ще се радвам да видя и чуя останалите от Madrugada! А и не само тях...
Едва ли ще им стана върл фен, но това докосване ми е необходимо.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #55: 21 Май 2012

Поне гласът на Madrugada можем да чуем все още. След разпадането на групата през 2008-ма година, той продължава със соло кариерата си и има издадени 2 албума през 2009-та и 2011-та. През годините с Madrugada като соло издава Ladies and Gentlemen of the Opposition (2004).
На тази страница гледам, че ще свири на доста европейски фестивали, като нищо може да го видим някога в бъдеще на някоя удобна дата:
http://siverthoyem.com/tour/
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.