DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: Търся / Продавам билет за концерта в София  (Прочетена 18068 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
babe
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #30: 15 Май 2006

така, съжалявам, че пуснах муха на толкова хора,
билетът се смята за продаден засега, тъй като се уговорих с първия обадил се, че го иска.
надявам се всички да си намерите билети и да се изкефим максимално на концерта. иначе, във връзка с цената. продавам го с 50стотинки по-тънко;)
голяма далавера, голямо нещо. купувачът ще потвърди, ако не се откаже де..
Liony
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #31: 28 Май 2006

Тази вечер бях до новооткрития Sofia City Center срещу х-л "Хемус" и видях, че точно след като се влезе през централния вход, вдясно се намира офисът на една агенция, която бе обявила чрез рекламен плакат продажбата на билети за концерта на ДМ. Попитах за бройката и служителката ми отговори, че имали доста, а цената беше или 38 лв или 38.50 лв. - не помня точно. Билетите са за терена. 

Успех!  Одобрение
kiko
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #32: 02 Юни 2006

Тази вечер бях до новооткрития Sofia City Center срещу х-л "Хемус" и видях, че точно след като се влезе през централния вход, вдясно се намира офисът на една агенция, която бе обявила чрез рекламен плакат продажбата на билети за концерта на ДМ. Попитах за бройката и служителката ми отговори, че имали доста, а цената беше или 38 лв или 38.50 лв. - не помня точно. Билетите са за терена. 

Успех!  Одобрение

За тези които търсят билети все още има в Sofia City Center. Вчера купих от там билети за едни мои приятели.Билетите са си на нормалните цени с комисионната  която си е върху тях от страна на Ticketpro. евала на пичовете от туристическата агенция която ги продава, че не са сложили надценка от тяхна страна и не спекулират както някои други хора които пускат обяви тук и в други форуми.
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #33: 04 Юни 2006

А имате ли някаква информация за ПОКАНИТЕ, които ще се печатат? Доколкото знам още не били готови, но това направо не ми се вярва

jump out of time
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #34: 04 Юни 2006

Във вторник, най вероятно отивам в София, дано до тогава да има билети. A къде се намира Sofia City Center? Усмивка
hake
Новороден
*

Профил
Отговори #35: 04 Юни 2006

Аз мисля да си продам билета поради невъзможност да отида, ако някой от Варна все още търси, не искам надценка ще го дам за колкот съм го купил ще потвърдя за продажбата до 1 седмица.

Paying dept to karma
You party for a living
What you take won't kill you
But careful what you're giving
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #36: 05 Юни 2006

Във вторник, най вероятно отивам в София, дано до тогава да има билети. A къде се намира Sofia City Center? Усмивка
Това е огромното чудовище под Хемус... няма как да не го забележиш! Одобрение Иначе и в Usit Colours продават билети, ама трябва да си студент, за да си извадиш карта! Намигване

See what I see!
nor4e
Новороден
*

Профил
Отговори #37: 05 Юни 2006

не мога да отида на концерта   Плачещ Някой иска ли билет? 30лв терен. Бургас 0889197382
Koko
Новороден
*

Профил
Отговори #38: 05 Юни 2006

Продавам билети за ДМ правостоящи за 33 лева. Има достатъчно!

Костадин - 0898436309
arty
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #39: 10 Юни 2006

билетът е от 44 лв, за седнал човек:) ако някой се интересува, да ми пише на arty@mail.bg
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #40: 10 Юни 2006

А имате ли някаква информация за ПОКАНИТЕ, които ще се печатат? Доколкото знам още не били готови, но това направо не ми се вярва

Да бе да. Покани. ще ги видим поканите ама през крив макарон. Аз бях    втори на касата на НДК, и на сутринта след като си закупихме билети от  СМЕ отделиха първите 10 човека, записаха им данните и им обещаха безплатен билет. В последствие и аз разбрах за поканите, ще ги раздават ама не били готови, не било рекламен трик и т.н. Не че ме интересува особено аз ако чакам на поканата....ама въпросът е принципен.В крайна сметка май ще ги раздадат на 22.06 Зъл   

Good Evening, Sofiaaa!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #41: 10 Юни 2006

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Да, абсолютно прав си за поканите! Ще ги раздадат на 22, ако не и по-късно! Аз вече се отказах да чакам да ги "отпечатат" и си намерих билет за терена. Препоръчвам и на другите да направят същото (ако вече на са го сторили)!!

jump out of time
Lila
Новороден
*

Профил
Отговори #42: 12 Юни 2006

Imam dva bileta ot 25 lv i edin ot 38 lv. Nqkoi interesuva li se?
Последна редакция: 12 Юни 2006 от Lila

What do you expect of me
What is it you want?
Whatever you've planned for me
I'm not the one
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #43: 16 Юни 2006

даден ми е за продазба билет от 33 лева. продава си се за толкова.

for all the right reasons
for all the right reasons
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #44: 17 Юни 2006

Продавам един билет за зоната на тревата.33 лева го продавам,колкото е купен.Един приятел се отказа да идва и ми дава да го продам.e-mail : arsenal_boy@abv.bg

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Страници: 1 2 [3] 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.