DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: След Депеш в Букурещ  (Прочетена 13393 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
25 Юни 2006

Или как 13 българи развяха байряка на сред 50 000 души запълнили националният им стадион.

Макар концертът в Букурещ да бе далеч под нивото на този в София, за тези от нас, които предприеха това пътуване, той ще остане един незабравим спомен.
 Всички от компанията бяха страхотни и във великолепно настроение. В смях и веселие премина пътуването ни. За наша радост проливните дъждове в Румъния бяха спряли, а ние доведохме с нас и жаркото слънце. Нашият умел екскурзовод Кирил ни разведе из малкото неща, които си заслувава да види човек в Букурещ. Пристигнахме на стадиона с малко закъснение от предвиденото и някои от нас се опасяваха, че няма да можем да си намерим място в челните редици, но опасенията се оказаха безпочвени.Поради не така силния румънски интерес намерихме място в дясно от пътеката може би 5-6 редица. Седнахме на земята около разпънатия национален флаг върху, който kirilart  прецизно оформи надпис (доста се измъчи адаша)
BULGARIAN FANS ARE HERE.
Това не остана незабелязано и нашата група доста често беше център на вниманието на хората с камери, чрез които настроението на публиката се предаваше на огромен екран. В изработката се включи дори и едно румънско момиче.
 След невероятният успех на табелите WE RUSH FOR YOU от концерта в БГ бяхме на мнение, че няма начин да не отбележат присъствието им в малка част сред публиката под сцената и наистина имаше ефект. Концертът завърши, а докато траеха аплодисментите на всички екрани, на и до сцената грееше така познатият ни надпис. Поволих си да запазя този лист като личен спомен.
  Поизморени и почти без гласове, но след поредната доза екстаз, която ни поднесоха "нашите момчета" оживено коментирахме по пътя към родината. Част от комичните моменти по време на пътуването бяха любезно предоставени от нашите митничари, които ни питаха :
 - Ама те не пяха ли вчера в България  ?
 - Вие не бяхте ли на концерта  вчера ?
 - Е как беше хубаво ли пяха? 

С обяд в Русе на следващия ден приключи нашето незабравимо изживяване, което беше един своеобразен епилог на това, което изживяхме тук  в България.

Искам специално да изразя благодарностите си към нашият инициатор, организатор, екскурзовод и приятел Кирил(art).
Благодарение на него се случи това, за което разказах.

Благодаря и на всички от тази великолепна група, които в комбинация с Депеш Мод направиха това пътуване за мен един от наи-хубавите ми и незабравими спомени.  Одобрение Одобрение Одобрение   

Последна редакция: 25 Юни 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 25 Юни 2006

Ето няколко снимки от екскурзията до Букурещ. Изкарахме наистина чудесно, за което благодаря на всички. Концерта макар и масово посетен - над 50 000 бе доста по-слаб от нашия. Дейв подаваше на публиката да пее, но уви почти нищо не се чуваше, хората около нас бъркаха текстовете или мълчаха. На трибуните е било още по отчайващо. Един триумф за нас бе финала на концерта, защото 13 българи надвиха на 50 000 румънци получавайки признание с показването на We Rush For You на всички екрани от сцената. 

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 01.JPG (196.24 KB, 800x585 - видяно 820 пъти.)

* 02.JPG (175.21 KB, 800x585 - видяно 859 пъти.)

* 03.JPG (291.07 KB, 800x600 - видяно 801 пъти.)

* 04.JPG (351.18 KB, 800x600 - видяно 795 пъти.)

* 05.JPG (306.31 KB, 800x600 - видяно 767 пъти.)

* 06.JPG (199.19 KB, 800x600 - видяно 755 пъти.)

* 07.JPG (287.46 KB, 800x600 - видяно 763 пъти.)

* 08.JPG (234.78 KB, 800x600 - видяно 764 пъти.)

* 09.JPG (124.69 KB, 800x600 - видяно 754 пъти.)

* 10.JPG (239.26 KB, 800x600 - видяно 769 пъти.)

* 11.JPG (140.85 KB, 800x600 - видяно 766 пъти.)

* 12.JPG (122.78 KB, 600x800 - видяно 775 пъти.)

* 13.JPG (210.21 KB, 800x600 - видяно 745 пъти.)

* 14.JPG (269.01 KB, 800x600 - видяно 758 пъти.)

* 15.JPG (131.68 KB, 800x600 - видяно 771 пъти.)

* 16.JPG (256.47 KB, 800x600 - видяно 814 пъти.)

* 17.JPG (233.74 KB, 800x585 - видяно 772 пъти.)
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #2: 25 Юни 2006

Мерси за снимките, страшни са. Особено ме радва предпоследната  Намигване
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #3: 25 Юни 2006

Хахаха, видях на снимките Пол от Англия! Тоя образ къде го намерихте?! Усмивка С него се запознахме в Лас Вегас.

Пя ли ви Paul The Revelator? Намигване

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 25 Юни 2006

Пол беше чуждестранното присъствие в групата ни. Лошото беше, че този човек не млъква никога, когато не пее, говори...като денонощно радио е. Добо, след като сте се запознали сигурно знаеш за Planet Mode и DM Angels... Ухилен
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #5: 25 Юни 2006

БРАВО НА ВАС! ЧУДЕСНИ СТЕ!
Това което сте направили е велико!

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #6: 25 Юни 2006

От снимките си личи,че сте си изкарали страхотно! Пощурял
Браво на българската агитка,представили сте ни достойно пред румънците! Одобрение
Ако има още снимки-давайте!
Как беше самият концерт?Имаше ли различни песни от тези в БГ? Коя беше подгряващата група и как се представи? Разкажете още.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #7: 25 Юни 2006

Дейв бе в настроение, Мартин също...само Анди не беше много весел. По някое време един от панелите на средния долен екран се прецака и започна да свети в ярко жълто. След две песни беше окей, по странното беше, че едната верига която държи топката се откачи и падна точно зад Мартин, адаша и Пях с Депеш видяха по-добре цялата ситуация и могат да разкажат...
Колкото до подгряващите групи, за нас бяха трагични, първо излязоха двама образа, единия по тениска и дънки, а другия облечен със смешна синя риза и черен панталон...започнаха да нареждат рими на румънски, при което тълпата пееше всичките им песни с пълен глас, а ние изпаднахем в бурен смях. Ухилен Обясниха ни, че били доста популярни и пеели днес безплатно. След като подскааха по сцената и редиха странни фрази от сорта на шчимъщи тряца бина сиямащи и т.н. бяха сменени от гвоздея в програмата - друга румънска група, спечелила трето място на Евровизия. Тяхната концепция бе да имитират Сафри Дуо, но свирейки върху стари варели и ПВЦ бидони. След половин часово блъскане по бидоните към младежите по потници се присъедини изненадата за публиката, местна фолк легенда, която ви протяжно и свири на някакъв кавал, от който изтръгваше болезнени за ушите звуци. Тогава ние също изпаднахме в екстаз, но от смях, младежите се опитваха да продънят бидоните, след като варелите вече бяха поддали и имаха окаян вид. Най после настана тишина, като групата и местният Слави Трифонов си отидоха, под дълбокия поклон на публиката.
Концерта се забави и вместо в 21.15 както в БГ, започна едва в 21.35. До биса нямаше промяна в сета, но Shake the Disease бе сменена с Leave in Silence. Отново блестящо изпълнение на Мартин. Това е засега, нека и другите разкажат ако се сетят нещо интересно.
Една снимка с инструментите на групата тъпанари Усмивка

* 1.JPG (121.65 KB, 420x315 - видяно 739 пъти.)
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #8: 25 Юни 2006

Гледам тази снимка и вече 5 мин. се смея, представям си на живо какво е било Ухилен Ухилен Ухилен
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #9: 26 Юни 2006

Гледам тази снимка и вече 5 мин. се смея, представям си на живо какво е било Ухилен Ухилен Ухилен

Не ти просто не можеш да си представиш за какво става въпрос.
Само като си спомня колко смях падна.  Ухилен Пощурял Ухилен
Бойс група, която направо ни унищожи от блъскане, дори в един момент вкараха и хореография, като двама от тях блъскаха по едни варели авангардно монтирани на колички, и докато с едната ръка блъскаха с другата движеха или по-скоро клатеха количките насам натам. Невероятна гледка. А като излезе този, да го наречем народен певец и като зави с цяло гърло. Бях обещал на връщане в буса да пея тази песен, но за съжаление не ми беше останал глас. Иначе Виктор беше прав - Защо им се смеете, я виж колко работа отхвърлиха. За финал един от тъпанарите, които доста се вживяваше си хвърли едната палка в публиката и те изригнаха. Предхождащия ги дует за който говори адаша направо ни хвърли в такта на музиката , както се казва. След като първо се появи добре нагласения като комсомолски секретар пич, решихме че ще има нещо като водещ. Последва го друг с да речем хип-хоп визия и започнаха да пеят. Стадиона пееше в един глас с тях така се кефеха , а в близост до сцената една малка група хора се гледаха един друг с недоумяващ поглед  Шок   и по незнайна за мен причина отказаха да се включат. Ухилен
Не зная дали е подходящо като сравнение зма си представете да бяха подгрявали в БГ  Румънеца и Енчев  Плачещ   Мъка, Мъка

Good Evening, Sofiaaa!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #10: 26 Юни 2006

Браво, на това викам задружни фенове Усмивка Може и да не сме перфектни с организацията, но все пак се справихте. В случаят Кирил (101) не позна, че няма да се справим Усмивка
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #11: 26 Юни 2006

еееиииии, guys, супер сте !!! Готин Одобрение Намигване

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 26 Юни 2006

Цитат
За финал един от тъпанарите, които доста се вживяваше си хвърли едната палка в публиката и те изригнаха.

Онзи народния тип с ямурлука, също хвърли кавалчето в публиката, за да вдигне градуса на настроението. Усмивка Вярно, че ще щеше да ни пееш на връщане, може на следващото парти да направим акустична версия. Ухилен
Сетих се и как ни питаха околните, за какво служели тези табели и какво пишело на тях. След обяснението, че е част от песен питаха дали е нова. Побъркан
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #13: 26 Юни 2006

С риска да повторя вече някой ще споделя, че пътуването до Букурещ и обратно,концертът там,престоят в Русе,гостуването в любезния ни домакин kirilart бяха едно от най-хубавите ми преживявания в живота. Сплотената ни дружинка беше перфектна. За втори път в живота си имам невероятното усещане,че съм бил някъде с ТОЧНИТЕ хора, за което благодаря на онзи горе. Не помня от кога не съм се смял толкова много.Благодаря на всички  Ангелче
Относно случката с откачилата се верига...Нямам точен спомен по време на кое изпълнение се случи,но беше някъде преди биса...Може би Пърсънъл Джийзъс,или Инджой дъ сайлънс,не мога да си спомня.Дейв вършееше някъде пред пътеката струва ми се.В един момент нещо се плъзна вертикално надолу точно зад Мартин (той опъваше струните през това време).Може би на около метър и  половина,два зад него.Беше една от веригите,на които е закачена огромната сфера. Мартин направи чупка в таза напред към стойката на микрофона си,обърна се назад,но привидно запази самообладание и се усмихна широко.Там някъде, из този кратък отрязък от време, Дейв сменяше позицията си на сцената и тръгна с лице към Мартин и ми се стори,че за части от секундата спря на едно място,изненадан от новия,висящ точно зад Мартин елемент от декора. Било е по-скоро по време на Инджой дъ сайлънс сега като си мисля...Момчетата се оттеглиха преди биса.
За ужас на дивата котка имаше и втори опит за атентат срещу Мартин...В един момент на сцената бяха само той и Питър...Вторият си позволи да хвърли една хавлиена кърпа към Мартин,която профуча покрай него.Това май напомни на русокосата изгора на дива котка за случката с веригата и той посочи с пръст Питър като му каза "Тенк ю", а след това посочи към небето и промълви усмихнат "...енд тенк ю!"
 Усмивка

freelove for everyone
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #14: 26 Юни 2006

Страхотни сте  Одобрение
Цитат
За ужас на дивата котка имаше и втори опит за атентат срещу Мартин...
Как сте я удържали  Ухилен направо си я представям  Ухилен Ухилен

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
velitaz
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #15: 26 Юни 2006

Здравейте и от мен!!! Страхотни сте! ужасно ме е яд, че толкова късно намирам този невероятен форум!
Аз съм фен от самото създаване на групата! Концертът в София беше една от моите тийнейджърски мечти! гордея се с вас!
Аз пиша и тук: http://www2.depeche-mode.com/forum/index.php?board=45.0
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #16: 26 Юни 2006

Онзи народния тип с ямурлука, също хвърли кавалчето в публиката, за да вдигне градуса на настроението. Усмивка

Ех,а някои се оплакват от Нова Генерация! Все си мисля,че поне изглеждаха по-добре от народни типове с ямурлуци,а и едва ли някога биха се навили да свирят на бидони Ухилен Побъркан.
Относно атентата срещу Мартин-сега,като го чета ми е много смешно,но на Mr. Gore едва ли му е било толкова забавно при такава заплаха Зъл.

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #17: 26 Юни 2006

Хахаха, видях на снимките Пол от Англия! Тоя образ къде го намерихте?! Усмивка С него се запознахме в Лас Вегас.

Пя ли ви Paul The Revelator? Намигване
.... еееее само това не ни пя... иначе целия репертоар му го чухме по няколко пъти.... Ухилен Пощурял Ухилен
Не знам какво имаш предвид под "образ", но на мен лично "ми се уплаши окото", още повече, че на стадиона в Букурещ бяхме само двамата и трябваше само аз да съм му публика.... Бесен Плачещ Млъкнал

See what I see!
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #18: 26 Юни 2006

... нека ви разкажа за публиката около мен.... Объркан

Първото, което искам да отбележа е, че направо ги "ударихме в земята" братята румънци, откъм представяне на публиката... тяхната организация включваше един огромен чаршаф с нЕк'во писание, което дори аз не можах да прочета, при все, че се намирах на достатъчна височина и разполагах с "орлов" поглед над стадиона.... толкоз труд са си дали да го организират, да се бяха постарали в писането малко повече.... Ухилен Ухилен... някакви фолк-фурии на по 18 държаха плакат с малоумния надпис: "Богове, чакаме ви от 25 години", пак на чаршаф естествено.... май се бяха объркали, че са на мач! Сега за публиката около мен (аз бях в т.нар. VIP).. Пощурял.. Пред мен две лелки пафкаха цигари и чаткаха sms-и през половината концерт, 'шото втората половина просто я пропуснаха... доскуча им някак и си тръгнаха
 ... освен това се кискаха на всеки наш вик... добре, че си тръгнаха, иначе щях да им шибна по два шамара (освен това имах и поръчка да ритам румънски задници) Доволен....до мен една ретро двойка, която очевидно беше доприпкала направо от офиса (по одеждите съдя) скучаеше безутешно и успя да се покълчи само на Personal Jesus и после пак им затъпя Идиот... не ми пречеха особено, но когато се гепиха да ми танцуват блус на Leave In Silence (единственото различно парче от българския сетлист), вече ми се приплака... аз и без това си ревях вече и виках... и на Флюбените явно им се стори неумесно, при този мой екстаз да ми се лигавят наоколо.... Зад мен имаше цял ред фЬешън субекти, кръшнали за малко от бойз-бандичките си.... чоплиха семки, говориха по телефона, все занимания, "подходящи" за концерт на Депеш... даже се опитаха да ми направят забележка, да седна, че съм им била пречила.... аве, публиката беше абсолютен цирк! Побъркан Пощурял Ухилен

See what I see!
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #19: 26 Юни 2006

... И тъй като явно още не мога да си събера акъла, се включвам с трети пост по темата !
Специални благодарности и от мен за Кирил (Kirilart) Одобрение... организацията беше страхотна и за мен това пътуване ще остане, като изключително скъп спомен! Доволен Доволен Доволен Мисля, че намерих много приятели! Усмивка
Групата беше перфектна, дори и Пол внесе своето очарование, ако може така да се каже Пощурял Ухилен Ухилен...

P.S.
И престанете да ме поднасяте за Марто... ами обичам го, какво да се прави! Ухилен Намигване Очиврът
Маргооооооооо.... да знаеш завиждам ти за снимките, при това доста не-благородно! Плачещ Плачещ Плачещ

See what I see!
ecmjazz
Кукла
Публикации: 37

Профил WWW
Отговори #20: 26 Юни 2006

Добре сте представили рОдината.. Една приятелка - българка, която работи в Букурещ, също каза, че не може да сподели ентусиазма ми от концерта - тамошният не бил мноо на ниво.. А, между другото, румънците наистина имат некои мноо смешни изпълнители, но имат и некои доста яки като Electric Brother или Shukar Collective примерно..
Последна редакция: 26 Юни 2006 от ecmjazz
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #21: 26 Юни 2006

Маргооооооооо.... да знаеш завиждам ти за снимките, при това доста не-благородно! Плачещ Плачещ Плачещ
Разбирам, че вече е обществена тайна...ще си събера мислите и ще разкажа скоро...

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #22: 27 Юни 2006

Браво, на това викам задружни фенове Усмивка Може и да не сме перфектни с организацията, но все пак се справихте. В случаят Кирил (101) не позна, че няма да се справим Усмивка
... че по-перфектна организация от нашата на къде! Ухилен
Румънците изкочиха само с едно огромно платнище... внушително да, но с твърде невръстеничен надпис! Намигване
... а и пак нашата табела показаха на видео стената...
... демек - ПЕРФЕКТНА организация имахме! Доволен Доволен Доволен

See what I see!
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #23: 27 Юни 2006

Страхотни сте били! БРАВО добре сте представили родината и мисля, че наистина сме оставили "нашите приятели" с добро впечатление от БГ публика особено предвид WE RUSH FOR YOU появата на големия екран!
Мисля, че концертът в София ще се говори още дълго време, не само в БГ - не само защото се случи в родината, но и защото наистина ще си остане за сега най-добрия концерт от това турне. Надявам се никоя друга държява да е ни бие и ако се вместиме и в офицяното ДВД от турнето... това вече ще е признание за БГ публиката!
Браво още веднаж на организаторите на пътуването до Букорщ и искренно се надявам да има организация и за Истанбул, на която естествено ще се join'на и аз :-)
Последна редакция: 27 Юни 2006 от Ogi101

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #24: 03 Юли 2006

За мен края на концерта там се превьрна сьщо в страхотно изживяване

След като кьм средата, както обикновено, напуснах предната зона за да мога да вилнея на воля на любимите си парчета, в края ми се завьртя следната идея. Исках по някакьв начин да успеа да зьрна някак отгоре махащите 55 00 на NLMDA. Опитах да ида на трибуните. Препьлнените трибуни на националния им стадион, които преди това на Home бяха изцяло светещи в мрака с помоща на безброи запалки.
  На трибуните мен, обаче не  ме пуснаха.
   Макар и  болшинството да не знаеха за какво вьобще става вьпрос, след командата на Дейвя всички без изключение замахаха на финала.
Преди песента  предусещах, че ще трябва да видя някак изотгоре цялостта на махащите маси. И тогава ми хрумна как ще стане това. бях забелязал точно в средата на терена подиума, на които бяха инжалидите. Оттам прав човек просто би видял всичко отгоре и по средата на целия стадион. Не издьржах, отидох при единия гард и му предложих 10 леи - 7-8 лева, за да ме пусне само за 5 минути по време на парчето. Не ми взе парите. Пусна ме.
   Застанах и гледах, ту махащите на редове, подобно на класовете от клипа, 30 000 по трибуните досами мен, ту махащите като един 25 000 правостоящи. Птичи поглед над люлееща се гора.
 Беше кратко, но ще го помня докато сьм жив.
Последна редакция: 03 Юли 2006 от viktor

for all the right reasons
for all the right reasons
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #25: 03 Юли 2006

с малко закъснение и аз ще се включа по темата.

за самият букурещ - ще кажа, че нямахме време да го разгледаме добре, но това, което ми направи впечатление е, че е трудно да намериш готино ресторантче в центъра. за двата дена, които прекарахме в букурещ винаги финиширахме в някой фаст фуд, по простата причина, че не намерихме нящo друго. по едно време почнах да съзирам конспирация, че всичките им ресторанти са на някаква улица, която я няма на картата и я крият от нас.

---

сега по темата:
огромен стадион - пълен до дупка.
конфузен момент беше когато ред була който бях скрил в панталоните си, се изхлузи през крачола ми точнo пред охраната... и аз какво друго да направя освен демонстративно да го изпия...

---

съпорт групите, ами първите бяха леко смешни, но на едно от техните парчета румънците се раздивяха, та явно е някакъв местен хит. вторите бяха поне според мен интересни, не като музика, а по скоро като изпълнение понеже цялата им музика беше базирана върху блъскане по едни варели, а те повярвайте го можеха много добре...блъскаха ги тия варели отвсякъде подхвърляха ги какво ли не правеха с тях. дали са били най-подходящите за дм...със сигурност не, но не бяха безкрайно зле.

---

самият концерт:
групата беше на обичайното си високо ниво и концерта като цяло си го биваше. определено липсваше нещо и това нещо беше лудата публика от софия. началото, както винаги беше взривно и румънците разпънаха нещо като огромно знаме, което тръгна назад, което ми хареса.

дейв каза good evening buchurest веднага след APTIUT, което май за първи път става на това турне.

в началото na АQОТ настана някакво объркване и дейв изпусна първият ред от текста заради объркването, не знам кой точно направи грешката, но беше тънко и съвсем възможно е много хора да не са го усетили.

макар и старателно да бях взимал 24 часа таблетки срещу загуба на глас, съдраното ми гърло от софия, беше отново изнасилено и в букурещ тотално го досъдрах.

за сет листата вече знаете.

веригата, която падна на метър-два от мартин така и не разбрах какво точно държеше и макар мартин да го прие на шега и питър да го замеряше с хавлия по-късно, очевидно шегувйлки се със станалото с веригата, това си беше страшен момент и добре, че стана бързо и, че не пострада никой.

румънската публика, напълно обратно на българската, странно защо загуби скорост, макар да започна прилично и като, че ли хората просто се измориха и не издъражаха на темпото. събраха се за PJ, ETS и NLDA но според мен това съвсем не беше достатъчно и макар и там да ги имаше такива като нас, които да си изпяха пеенето и си изскачаха скачането, можеше да е доста по-добре, откъм гледна точка на луда публика.
дейв този път не каза в нито един момент нищо за amazing crowd или great audience, не знам доколко това е показателно, може да е забравил да ги похвали румънците, може пък и да не е това, но няма значение. страхотно беше да се отиде на още един концерт.

всеки един коцерт си има определени моментуи и определени песни, които незнайно защо изпъкват на момента и се запомнят повече от други. за мен в букурещ моят момент си беше Photographic.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #26: 03 Юли 2006

сега по темата:
огромен стадион - пълен до дупка.
конфузен момент беше когато ред була който бях скрил в панталоните си, се изхлузи през крачола ми точнo пред охраната... и аз какво друго да направя освен демонстративно да го изпия...

Мао,съчувствам ти! Не че да скриеш Ред Бул е някакво престъпление,но наистина се е получила много конфузна ситуация.Дано не ти е развалила настроението преди концерта. Тъжен

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #27: 03 Юли 2006

съвсем не Усмивка, момента беше кунфузно-смешен, защото проклетата кутийка  се промъкваше бавно през крачола ми и аз се опитвах всиччески да я спра да слиза надолу, но тя най-накрая изтрополи на земята, и на мен освен да се усмихна и да попитам дали мога да я вкарам, на което ми беше отговорено отрицателно, друго освен да я изпия не ми остана Усмивка.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
deiv4o
Гост
Отговори #28: 20 Юли 2006

незнам къде затова тук ще кача тези снимки от  букурещ за тези които  бяха там и имам около 5 цели песни но несам  ги ка4ил още , до няколко дни ще ги ка4а

* DSC01516.JPG (143.72 KB, 640x480 - видяно 499 пъти.)

* DSC01531.JPG (141.63 KB, 640x480 - видяно 475 пъти.)

* DSC01534.JPG (141.12 KB, 640x480 - видяно 493 пъти.)

* DSC01536.JPG (151.58 KB, 640x480 - видяно 454 пъти.)

* DSC01549.JPG (139.33 KB, 640x480 - видяно 488 пъти.)

* DSC01558.JPG (143.29 KB, 640x480 - видяно 468 пъти.)

* DSC01565.JPG (149.33 KB, 640x480 - видяно 468 пъти.)

* DSC01569.JPG (151.36 KB, 640x480 - видяно 466 пъти.)

* DSC01581.JPG (138.19 KB, 640x480 - видяно 481 пъти.)
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #29: 22 Юли 2006

Я вижте какво намерих в един сайт. Известни сте!!!

* 176160520_98166a90a4.jpg (30.67 KB, 257x257 - видяно 441 пъти.)

deiv4o
Гост
Отговори #30: 02 Август 2006

За тези които пратиха  радиоводещият да вземе интервю от Paul ,ето го и самото to

http://dl28cg.rapidshare.de/files/27928448/2494135459/Paul.mp3

http://dl28l3.rapidshare.de/files/27928448/2494135459/Paul.mp3

http://dl28tl.rapidshare.de/files/27928448/2494135459/Paul.mp3
Страници: 1 2 3 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.