DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Rock Werchter (Белгия) live видео - СРЕЩА В ЧАТА!  (Прочетена 8407 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #15: 03 Юли 2006

Като чета явно не съм била чак толкова прецакана. Аз пък в 11 без нещо се настаних пред компютъра, готова за гледане и писане и к'во - няма интернет! До към 11.30 безуспешно се надявах най-накрая да проима нет, ама си останах само с надеждите Ядосан , а като допълнение вчера свалях нещо и сега виждам, че за цяла нощ и половин ден файлът не е мръднал - явно връзката се е разпаднала отдавна, а аз само си чакам Плезене Е както и да е, надявам се, ако някой с много късмет е гледал ДМ вчера да сподели Усмивка
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #16: 03 Юли 2006

ДМ не можахме да ги видим, но за сметка на това се насладихме на творчеството на Ииизключителните SuperDiscount 2 Пощурял
Голяма работа са тези момчета, да знаете. Такива танци панднаха пред компютъра.... Очиврът Аз лично се оказах техен върл фен и им се "КЕФЕХ" до към 1 и нещо.. След като те свършиха, изписаха See you next year и това беше Плачещ

jump out of time
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #17: 03 Юли 2006

След като те свършиха, изписаха See you next year и това беше Плачещ

Ех,никакви DM снощи! Плачещ Добре,че се оттеглих по-рано,защото явно е нямало смисъл да продължавам с отчаяните опити.
Ще следя за линкове,може би скоро ще качат DM участието от фестивала я в RapidShare я в MegaUpload.Ако някой ме изпревари с линковете-още по-добре! Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #18: 03 Юли 2006

Прерових всички форуми днес,дори и белгийския,линкове няма. Тъжен

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #19: 04 Юли 2006

пфю, улекна ми! аз нямах никакъв нет след бурята и сега докато четях първите постове ме хвана толкова яд, че пак съм изпуснала събитие, но като гледам, напразно се нервирах на себе си  Намигване
благодаря, че все пак споделяте подобни събития онлайн.

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.