DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: LEAVE IN SILENCE  (Прочетена 5468 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
07 Юли 2006

някой има ли варианта на пар4ето, което са правили на турнето?
мисля, 4е е в сетлистите за нщрнберг, париж 23 февр, стокхолм, москва, манхайм, рига, бирмингам, лондон, мексико сити, хановер, варшава, архус - дания, будапеща 12 юни, букурещ, дъблин, берлин
10x in advance

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #1: 07 Юли 2006

http://www.youtube.com/watch?v=xC-Yj84nHjM&search=leave%20in%20silence%20live

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #2: 07 Юли 2006

Покрай това видео изгледах и клипа на песента, има го там пак.
Само забележете с каква ризка е Дейв. А пък тази връзка на вратлето му. Паднах от смях. Хубаво е да се връщаш така към началото на историята.

Good Evening, Sofiaaa!
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #3: 07 Юли 2006

Като отделно парче го нямам но иди в този сайт,все ще го намериш: http://www.tar.hu/depeche/ttavideo.htm
Имам аудиото от Париж:

[attachment deleted by admin]
Последна редакция: 07 Юли 2006 от fallen star

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #4: 07 Юли 2006

doroty,

Прати ми някакъв email под формата на лично съобщение и ще видя какво точно се намира. Мисля, че записа от Мексико Сити е най-интересният, понеже се разваля кийборда на Питър и понеже публиката пее "Честит Рожден Ден" малко преди да излезне Дейв.
Последна редакция: 07 Юли 2006 от Recoil
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #5: 08 Юли 2006

ейй супер сте, мерси
а във връзка с връщането назад - от няколко месеца по4ти нонстоп си гледам devotional - и - лелеее, колко разли4но излъ4ване имат - там са някви млади, дейв дивак - хвърля се в публиката, охраната не може да го извади, лудница, с един такъв шантав поглед
а сега - някакъв улегнал перзерзник хахаха, тва не в лошия смисъл разбира се - ама го видяхте как се хвана за пакета на question of time - "for my little one" хехе

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #6: 08 Юли 2006

ейй супер сте, мерси
а във връзка с връщането назад - от няколко месеца по4ти нонстоп си гледам devotional - и - лелеее, колко разли4но излъ4ване имат ...

Аз напоследък избягвам да гледам концерти от този период, понеже ми се струват все едно са изпълненени от различна група. Тоест, все едно говорим за две различни групи с името Depeche Mode...
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #7: 08 Юли 2006

Аз напоследък избягвам да гледам концерти от този период, понеже ми се струват все едно са изпълненени от различна група. Тоест, все едно говорим за две различни групи с името Depeche Mode...
Цитат
Recoil много си прав ,а аз си мислех че това явление е само при мен.
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #8: 08 Юли 2006

Не мисля, че са различни групи като излъчване или музика. Затова много ми харесва клипа на Suffer Well - една малка ретроспектива. Даже и захаросана. Все пак, колко групи са имали този проблем, но не са го преминавали и не са достигали апогея си като творци, бил той сега или по време на SOFAD.. и това бяха моите 2 цента  Побъркан

More than a party...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #9: 07 Август 2006

... Мисля, че записа от Мексико Сити е най-интересният, понеже се разваля кийборда на Питър и понеже публиката пее "Честит Рожден Ден" малко преди да излезне Дейв.

... това изпълнение е просто ракош... как пък даже не му трепна гласеца ве... велик е тоя човек просто... Очиврът

... сега си слушкам това акапелно изпълнение на Мартин всеки ден и още не мога да му се наситя... Доволен Одобрение

See what I see!
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #10: 08 Август 2006

... Мисля, че записа от Мексико Сити е най-интересният, понеже се разваля кийборда на Питър и понеже публиката пее "Честит Рожден Ден" малко преди да излезне Дейв.

... това изпълнение е просто ракош... как пък даже не му трепна гласеца ве... велик е тоя човек просто... Очиврът

... сега си слушкам това акапелно изпълнение на Мартин всеки ден и още не мога да му се наситя... Доволен Одобрение

Невероятно изпълнение, и аз не мога да му се насладя. Целият концерт в Мексико е почти толкова добър, колкото нашия.

FOR ME?  Пощурял Пощурял Пощурял

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.