DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  
Автор Тема: Подгряваща група  (Прочетена 16648 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #45: 23 Март 2006

Чуват се слухове, че Нова Генерация ще подгряват...

Като нищо! На мен ми се струва логично и лично ще се радвам много.
Почти съм сигурен, че ще подгрява българска група, а не се сещам за по-добра комбинация с Депеш Мод.

I hurt my most beloved...
nikoto
Гост
Отговори #46: 03 Април 2006

Za mene 1000% nqma da e BG grupa a tazi koqto DM 6te si dokarat s tqh!v munchen kudeto bqh be6e The BRavery ,no  dokolkoto znam na 3 tur koito suvpada s BG koncert 6te e druga-mai Franz Ferdinand!!! Плезене
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #47: 04 Април 2006

едва ли може да се каже нещо с абсолютна сигурност за концерта в България, а и има много въпросителни около летния кръг от турнето. за мен единствената българска група, която достойно може да подгрее дм си остава нова генерация, което обаче ми се вижда много нереално защото и според мен депеш мод ще си доведат група.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #48: 07 Април 2006

Предпочитам да няма подгряваща група пред това да слушам Franz Ferdinand преди DM. ...Разбирам, че са нашумели, но нещо не намирам връзката между двете групи...  Объркан
Последна редакция: 07 Април 2006 от PuFF

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #49: 07 Април 2006

Разбирам, че са нашумели, но нещо не намирам връзката между двете групи...  Объркан

Парите.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #50: 09 Април 2006

аз мисля, че няма никакво значение коя ще е групата. ако дойде някой отвън ще е по-яко, защото ще видим още нещо...
обаче не мисля, че когато депеш се появят някой изобщо ще си спомня, че е имало подгряваща...

.iMMersE your soUL in LOVE.
nikoto
Гост
Отговори #51: 09 Април 2006

аз мисля, че няма никакво значение коя ще е групата. ако дойде някой отвън ще е по-яко, защото ще видим още нещо...
обаче не мисля, че когато депеш се появят някой изобщо ще си спомня, че е имало подгряваща...

Абсолютно си прав!! Намигване Намигване Намигване
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #52: 15 Април 2006

Разбирам, че са нашумели, но нещо не намирам връзката между двете групи...  Объркан

Парите.

Ех... ПАРИТЕ!!! ...Ами, да, принципно........ Има доста общо между ДМ и тях, нали?

victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #53: 05 Октомври 2006

Сега като се замисля от перспективата на времето катго че ли май не трябваше да подгряват Нова генерация. Бяха пълна деградация. Тъжен

Моите фаворити бяха Гравити Ко. те поне често излизат на сцена и въобще са по-актуални. може би те да подгряваха, щеше да е по-добре.

for all the right reasons
for all the right reasons
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.