DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19
  Печат  
Автор Тема: Отзиви в медиите  (Прочетена 69687 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #240: 22 Юли 2006

Аз записах последните минути от предаването, качеството бива, но звука е кофти, малко късно се сетих да усиля телевизора =), но не знам къде да го кача клипчето и къде ще стане възможно най-бързо..

Aми пробвай ето тук- http://www.sendspace.com/
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #241: 22 Юли 2006

Аз записах последните минути от предаването, качеството бива, но звука е кофти, малко късно се сетих да усиля телевизора =), но не знам къде да го кача клипчето и къде ще стане възможно най-бързо..

Aми пробвай ето тук- http://www.sendspace.com/

Мерси, но докато се качваше (1 час) се чудех, дали пък да не го спра, щото не си заслужава толкова, но пък ето, че се качи..
А бе к'во се обяснявам и аз, вярно, че го има цялото предаване на торент, ама:

http://www.sendspace.com/file/9wgfa9

Плезене

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #242: 23 Юли 2006

Очаквах свестен репортаж ама... нейсе...
Не стига, че през половината предаване вървяха интервюта от The Videos 86-98, а накрая свърши с Enjoy The Silence от One Night In Paris ?!? ...

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
mute
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #243: 23 Юли 2006

Az pyrvo da pozdravq v da kaja che mnogo se radvam da se vkliucha v tazi interesna temichka-a imenno kak v BG nishto ama absoliutno nishto ne se pravi kato horata-v tazi vruzka neveroqtnoto otrazqvane na DM  in Sofia sudurjashe vsichko drugo osven DM in SOFIA......eeee nishto.....
P.S.-izvinqvam se za latinicata
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #244: 24 Юли 2006

Записал съм предаването по Нова ТВ,но е в DVD формат и ще ми трябва малко време да го обработя и кача.В най скоро време ще го имате-тези който им представлява интерес разбира се.
ecmjazz
Кукла
Публикации: 37

Профил WWW
Отговори #245: 24 Юли 2006

А къде има предаването на торент?
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #246: 24 Юли 2006

А къде има предаването на торент?
ako този въпрос е към мен -пояснявам че съм го записъл но записващо DVD и за това е такъв формат.
ecmjazz
Кукла
Публикации: 37

Профил WWW
Отговори #247: 25 Юли 2006

не, въпроса беше към white_ambition, а иначе мен специално не ме притеснява и в двд формат да е..
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #248: 25 Юли 2006

И сп."Ритъм" се отчетоха с ревю за концерта в новия си брой. Одобрение Очаквах нещо по-обстойно,но краткият материал е написан доста по-адекватно от някои предишни писания и както винаги основният плюс са снимките.Ако желаете ще снимам статията малко по-късно. Намигване

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #249: 26 Юли 2006

Не знам къде се намира, но ще я намеря - редакцията на сп. "Блясък" и най-малкото ще я подпаля. Имам честа да получавам това списание всяка седмица и да се ядосвам за написаните глупости, но този път мисля, че прекалиха. Значи, доколкото разбрах от списанието искат да сформират бой банда от типа на Backstreet Boys - ми много хубаво, чудесно си викам, жалко, че не съм момче да се пробвам (макар че те повечето от такива групи са с меки китки и душици). Днес разглеждам списанието и гледам заглавие "Ще направим момчетата от бой бандата истински звезди!!!", след това виждам и с снимка с Дейвид от концерта в София (явно пример за бой банда) и пише "Момчетата от бой бандата ще се учат от големите имена в музиката като Depeche Mode". Айде чао отивам да купя керосин, ако някой иска - среща пред редакцията Полицай
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #250: 26 Юли 2006

Ако желаете ще снимам статията малко по-късно. Намигване

Ако не ти представлява трудност, моля сподели я нас.
Благодаря.

Good Evening, Sofiaaa!
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #251: 26 Юли 2006

Цитат
Днес разглеждам списанието и гледам заглавие "Ще направим момчетата от бой бандата истински звезди!!!", след това виждам и с снимка с Дейвид от концерта в София (явно пример за бой банда) и пише "Момчетата от бой бандата ще се учат от големите имена в музиката като Depeche Mode". Айде чао отивам да купя керосин, ако някой иска - среща пред редакцията

Kiira,с най-голямо удоволствие бих се присъединила към теб с  подпалването,само да бях по-близо и съм с теб!  Зъл Бой бандата щом ще е толкова DM- ориентирана да вземат да я кръстят Boys Say Go! или още по-добре-What's Your Name? (могат да започват уроците по пеене с култовият мотив 'Hey,you're such a pretty boy,you're so pretty...' Очиврът).Подходящи имена,don't you think?  Доволен

Цитат
Ако не ти представлява трудност, моля сподели я нас.
Благодаря.

Ето и статийката от "Ритъм"! Одобрение
Последна редакция: 26 Юли 2006 от dearrose

Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #252: 26 Юли 2006

Не знам къде се намира, но ще я намеря - редакцията на сп. "Блясък" и най-малкото ще я подпаля. Имам честа да получавам това списание всяка седмица и да се ядосвам за написаните глупости, но този път мисля, че прекалиха. Значи, доколкото разбрах от списанието искат да сформират бой банда от типа на Backstreet Boys - ми много хубаво, чудесно си викам, жалко, че не съм момче да се пробвам (макар че те повечето от такива групи са с меки китки и душици). Днес разглеждам списанието и гледам заглавие "Ще направим момчетата от бой бандата истински звезди!!!", след това виждам и с снимка с Дейвид от концерта в София (явно пример за бой банда) и пише "Момчетата от бой бандата ще се учат от големите имена в музиката като Depeche Mode". Айде чао отивам да купя керосин, ако някой иска - среща пред редакцията Полицай

ХАХАХА! Като каза керосин взех, че се сетих за Rammstein и те каква бой-банда са. Само им звънни и те ще се погрижат за керосина, бензина, вазелина* и най-вече за огИня Намигване

dearrose, мерси за статийката!

* Поздрав с Rammstein - Benzin Зъл

More than a party...
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #253: 26 Юли 2006

Е, само толкоз ли е? Очаквах млако повече  Бияч
Иначе ми хареса статията. Мисля, 4е това е едно от малкото, ако не и единствено стойностно изказване по повод концерта... Е, естествено, че можеше и по-добре, но и това е нещо... пък и то не лошо нещо!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #254: 26 Юли 2006

ХАХАХА! Като каза керосин взех, че се сетих за Rammstein и те каква бой-банда са. Само им звънни и те ще се погрижат за керосина, бензина, вазелина* и най-вече за огИня Намигване
dearrose, мерси за статийката!
* Поздрав с Rammstein - Benzin Зъл

Ей,наистина да вземем да ги извикаме Rammstein! Одобрение Определено ще се справят с подпалването,пък и да вземат и един концерт да изнесат паралелно няма да е зле. Ухилен Аз днес сутринта си ги послушах,явно под влияние на идеята на Кийра. Зъл
А за статийката от "Ритъм",да,кратичка е,но по-добре малко стойностни редове (браво на Юлиана Танчева!),отколкото изобилие от нелепости! Побъркан

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.