DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19
  Печат  
Автор Тема: Отзиви в медиите  (Прочетена 69674 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #255: 02 Август 2006

Усмивка Днес попаднах на една мъничка статия в ELLE "Великите пускат двойно DVD&CD"  Ухилен

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #256: 02 Август 2006

Blagovesta имаш ли възможност да дадеш повече инфо за статията в ELLE-разкриват ли някакви подробности и т.н .Предварително благодаря за което.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #257: 02 Август 2006

"Великите са DM, които пускат специално издание с концертен запис от прословутото им турне Touring The Angel, минало и през България. Записът на DM е от концерта в Милано и ще излезе на 25 септември. Ако искате да извикате тръпка, сходна на тази от незабравимото събитие от 21 юни на стадион Локомоти, търсете Live in Milan по музикалните магазини в началото на есента."

Нищо, което не знаем  Усмивка но като видя някъде да се споменава по списанията DM и откачам. Останалото в статията е за Мадона.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #258: 02 Август 2006

Наистина нищо ново ,но все пак е по-добре да се пише за DM от колкото да ги пропускат постоянно или да пишат глупости.А те наистина са си ВЕЛИКИ-нали.
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #259: 02 Август 2006

Интересува ме  дали би Ви пренставлявало интерес предаването по Ново ТВ.Питам за да знам има ли смисъл да го качвам.Ако има някой който не го е гледал или го интересува самото предаване да ми прати лично съобщение.
Последна редакция: 02 Август 2006 от ultrapmp
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #260: 03 Август 2006

Дълго време чакахме предаването на "Кречетало",Ако някой го е пропуснал или го желае от фенска гледна точка ето Ви го.Специално за представителите на форума които дадоха интервюта и представиха depeche-mode.org Одобрение.

http://rapidshare.de/files/27956205/Title00-01.zip.001.html
http://rapidshare.de/files/27949289/Title00-01.zip.002.html
http://rapidshare.de/files/27971959/Title00-01.zip.003.html
http://rapidshare.de/files/27972001/Title00-01.zip.004.html
http://rapidshare.de/files/27971023/Title00-01.zip.005.html
http://rapidshare.de/files/28009255/Title00-01.zip.006.html
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #261: 03 Август 2006

Ето една статия от днес от в-к "Меридиан-МАЧ":"Депеш Мод" последва Локо (Сф)

"Депеш Мод" последва Локо (Сф) Легендарните британци отказват да пеят в Израел Връзката между Локо (Сф) и "Депеш Мод" продължава. Преди малко повече от месец британските легенди, известни по целия свят с хитове като "Еnjoy the silence" и "Personal Jesus", изнесоха един от най-грандиозните концерти в България именно на стадиона на столичните "железничари". Е, разбира се, събраха повече публика за една вечер, отколкото успяват да направят това "червено-черните" при домакинствата си за цял сезон. Сега обаче "Депеш Мод" върви след Локо (Сф). Преди няколко дни УЕФА обяви, че в Израел няма да бъдат провеждани международни мачове заради войната с Ливан. Това премести гостуването на локомотивци на Бней Йехуда в Киев. Шефът на израелския футбол Иче Менахем възнегодува: "Защо да не могат да се играят мачове тук? Ето, "Депеш Мод" ще пеят пред 55 хиляди зрители, защо пък Ливърпул да не гостува тук за мача с Макаби?" По ирония на съдбата обаче само 2 часа по-късно "Депеш Мод" отмени концерта си заради несигурната обстановка в еврейската държава...
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #262: 14 Август 2006

Това не е точно ревю на концерта в медиите, а в торент сървър, където линка би бил безполезен. За това си позволявам да цитирам директно. Доста простотии изчетох, но въпреки всичко и на тази се смях Ухилен Побъркан

Irina Marudina:

На мен лично още не ми се вярва, но концера на Depeche Mode наистина не бе отложен (както очаквах като един съвестен песимист). Отидохме на концерта с Мая около 18:00 часа - вратите отварят в 16:00, но все пак не исках да изляза от работа на обяд. За мое учудване охраната (и конната полиция) бяха изключително дружелюбни и отзивчиви - упътваха търпеливо всеки както и трябва. Вътре в стадиона имаше павилиони за бърза закуска и бира. Влязохме без никакви опашки и се разположихме на централно място в зоната пред сцената. Поне можехме да почакаме 2та часа седнали на тревичката в приятен разговор - с Мая не се бяхме виждали от достатъчно време, та тези 2 часа минаха изключително бързо.

Подгряващите - “Нова генерация”, се представиха много добре. Може и да си купя някой техен диск. И за мое щастие не подгряваха сума време, както беше при концерта на Whitesnake. На онзи концерт основната група се появи 2 часа след обявения старт! Нова генерация пяха 30 минути, след което под бурни аплодисменти и нетърпеливи викове за още толкова време бе преподредена сцената.

Самата програма беше леко по-различна от обявената - примерно чух песен, която не очаквах : Stripped. Имаше и бисове, имаше големи светодиодни табла. А и си бяхме хванали отлично място Depeche mode бяха на сцената около 2 часа и направиха страхотно шоу!

Good Evening, Sofiaaa!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #263: 14 Август 2006

"светодиодни табла"

... Ухилен Ухилен Ухилен... БРА'ОС!

... Това "попадение" може достойно да се нареди сред култувите вече "генно-модифицирани бройлери", "светлинно-звуков петинг" и "морето от крайници".... хахахахахахахахаха...

... Абе, чудя се, тия хора акъл имат ли?! Идиот

See what I see!
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #264: 23 Август 2006

Вестник 24 Часа се отчете със статия"Излиза Best of на Depeche Mode"
Най-популярната електронна банда на света за всички времена празнува своята 25 годишна суперуспешна кариера с първата си Best of колекция.Невероятната първа част ще излезе на 13 ноември.Вътре са 17 хит сингъла от различни години,както и съвсем новото парче Martyr което пулсира с нов енергичен  звук.То ще бъде издадено като самостоятелен сингъл в началото на ноември.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #265: 23 Август 2006

Копирам извадка от един електронене встник: Побъркан Побъркан

Депеш издават най-доброто за 25-я си рожден ден        

Култовите Депеш Мод, които взривиха София на 21 юни, ще издадат своя пръв "Best Of" албум в кариерата си. Причината за издаването на подобна колекция е четвъртвековният юбилей на бандата.
Първата част от албума излиза на 13 ноември, включително и в България, благодарение на Mute/Анимато Мюзик.
В нея се включени 17 песни от различни години, както и съвсем ново парче - „Martyr“. То ще издадено като самостоятелен сингъл в началото на ноември.
Best Of ще ви накара да получите директно „депеш“ удар. В трак листата са включени ултра класики, като ‘Never Let Me Down Again', ‘Everything Counts’, ‘Personal Jesus’, ‘Enjoy The Silence’ и ‘Precious’. Парчетата са взети от 11 студийни албуми на бандата, издадени между 1981 и 2006 г.
Създадени през 1981 г., Депеш са и си остават: Дейв Геън, Анди ‘Флеч’ Флечър и Мартин Гор. От началото до сега те са били над 400 седмици в британските чартове.
Всичките им 13 албума, издадени между 1981 и 1998 г., са влезли в UK Top Ten. Това се случи и с последния - ‘Playing The Angel’ от 2005.
Досега Депеш са продали над 72 милиона копия от албумите си и са свирили на живо пред общо 30-милионна публика.
Последна редакция: 23 Август 2006 от Killer of angel
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #266: 23 Август 2006

И двете статии са много слаби ,но все пак е по добре да се пише и говори за Depeche Mode отколкото да има информационно затъмнение по тази тема.Не знам втората статия дали има снимки към нея ,но тази от 24 часа е доста посна и мез всякаква визоализация.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #267: 24 Август 2006

Нека отзивите в медиите да се отнасят само за концерта. Всичката друга информация ще е по-добре да отива в правилните теми и субфоруми.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #268: 28 Август 2006

Както винаги е ставало у нас преди някакво грандиозно събития, пресата, радията и телевизиите гърмят като за световно.След това, когато всичко отмине следва silence... Enjoy it! Да, ама - не! Преди концерта по всички радия и телевизии нон стоп пускаха Депеш. След концерта обаче прочетох такива отзиви...Да, повечето бяха хубави и няма как да е друго яче.Обаче аз на каква статия попаднах в Нощен Труд, на 21 мисля, че беше... В нея се казваше, че отначало концерта не бил тръгнал добре.Но (забележете!) чак след десетата песен Депеш разбрали, че не пеят пред талибани и се поотпуснали малко.И така, концерта станал горе - долу добър!! Е, кажете ми, моля ви се!! Това някъде другаде има ли го???

'Heaven ain't far from where we are '
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #269: 28 Август 2006

Обаче аз на каква статия попаднах в Нощен Труд, на 21 мисля, че беше... В нея се казваше, че отначало концерта не бил тръгнал добре.Но (забележете!) чак след десетата песен Депеш разбрали, че не пеят пред талибани и се поотпуснали малко.И така, концерта станал горе - долу добър!! Е, кажете ми, моля ви се!! Това някъде другаде има ли го???

Да,на какви ли не нелепи писания не попаднахме,но пък "жълтите" издания навсякъде по света нямат особено добра слава,а и критици винаги ще се намерят. Побъркан Всеки разсъждава от своята си гледна точка,така че,както бях казала,не им се връзвам особено на журналистите вече.Само могат да ме разсмеят с някои свои "бисери",дори си ги подчертавам най-старателно всеки път. Ухилен А според някои DM може би са се "поотпуснали" пред "талибанската" ни публика единствено на Enjoy The Silence и Personal Jesus,защо ли не се учудвам... Очиврът

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.