DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: Пътуване София през Пловдив за Истанбул  (Прочетена 14649 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
19 Юли 2006

Нещата с автобусите до Пловдив стоят така: 
София-Пловдив пътуват две фирми "Хеброс" и "Витоша"
и двете са с автобуси през час тосет вечерните са в
18.00 - 19.00 - 20.00 ( последните курсове и за двете фирми).
Цената е 10 лева. За Витоша билети се купуват от шофьора,
така че  за мен този вариант отпада. Видях автобуса на "Хеброс" - добре изглеждаше.Още нещо - имаше около 15 пътници (пропомням, че деня беше вторник, а ние тръгваме в петък!!!) Мисля , че трябва да купя билетите най-късно в понеделник (24.07.) Какво ще кажете?

Приятен ден на всички  Целувка Целувка Целувка

п.п. прибавих към списъка за закупуване на билет и pjt

Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #1: 19 Юли 2006

Чудесно, напълно съм съгласна че трябва да ги купим по-рано, как ще се организираме със събирането на парите обаче Усмивка

Life goes on..
Danna
Опасен

Профил
Отговори #2: 19 Юли 2006

Аз ще ги купя пък после нали ще пътуваме заедно... Намигване Трябва ми само уточнена бройка и общо съгласие за часа на тръгване - 19.00 или 20.00 (аз съм за 19.00, но тези които работят до 18.30 едва ли мислят така...)
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #3: 19 Юли 2006

... и да предупредя, за тези които не са ходили ... носете си чорапи за Синята Джамия...'щото там трябва да се събуваме, като влизаме... а боси по килимчетата ... малко неприятно ми се струва... Намигване

Ей сегичка мятам няколко чифта чисто бели 4орапки в сака за Истанбул, чувам те били слабост на турците....  Пощурял

И ЕДНО УТОЧНЕНИЕ, ЩОТО МАЙ ЩЕ СТАНЕ НЕДОРАЗУМЕНИЕ:
аз пътувам с кола до Филибето, а от там съм на автобуса за Истанбулско!

И пак ли4ен коментар към подивялата Котка: за място за танци на масата май ще се борим пове4ко девойки! нали трябва да впе4атлим малкото си мъжки придружители - все пак сме им харем хехехехехехе  Усмивка  Намигване  Пощурял  Ухилен  Доволен  Ангелче

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #4: 19 Юли 2006

Аз ще ги купя пък после нали ще пътуваме заедно... Намигване Трябва ми само уточнена бройка и общо съгласие за часа на тръгване - 19.00 или 20.00 (аз съм за 19.00, но тези които работят до 18.30 едва ли мислят така...)

... и така... Danna е много любезна, като предлага да се занимае с организацията на пътуването  София-Пловдив... но мисля, че всички ние трябва да помогнем малко... Намигване

Моля ви, всеки който е сигурен, че ще пътува със групата от София до Пловдив, да напише на Danna лично съобщение с името си и бройката билети, която желае. Понеже билетите трябва да бъдат купени по-рано, нека желаещите да й пишат най-късно до понеделник на обяд... Намигване

Мисля, че така ще я улесним и ще спестим доста постове в тая тема, които едва ли са интересни на останалите пътуващи за Истанбул (които не са от София)... Готин

... леле, колко съм прагматична днес... направо да не повярва човек... хахахахахахахаха... Шок Ухилен Ухилен Пощурял Намигване

See what I see!
Danna
Опасен

Профил
Отговори #5: 19 Юли 2006

... и така... Danna е много любезна, като предлага да се занимае с организацията на пътуването  София-Пловдив... но мисля, че всички ние трябва да помогнем малко... Намигване

Моля ви, всеки който е сигурен, че ще пътува със групата от София до Пловдив, да напише на Danna лично съобщение с името си и бройката билети, която желае. Понеже билетите трябва да бъдат купени по-рано, нека желаещите да й пишат най-късно до понеделник на обяд... Намигване

Мисля, че така ще я улесним и ще спестим доста постове в тая тема, които едва ли са интересни на останалите пътуващи за Истанбул (които не са от София)... Готин

... леле, колко съм прагматична днес... направо да не повярва човек... хахахахахахахаха... Шок Ухилен Ухилен Пощурял Намигване

Извинявайте, че задръстих темата, ама не ми се ще да истеризираме преди да се качим на автобуса за Турция, заради неуредици...Не че няма да вземем София -Пловдив пеша, ама трябва ли? Аз си водя точен списък и го пускам тук за последно, пък от тук нататък с лични съобщения - о.к. дива котке, както заповядаш  Ангелче- още не съм свикнала с тях...

Ogi101             -  с кола
Diva Kotka         -  директно в Пловдив 
Danna         - 1
Titi         - 2
Bong13         - 2
Lanfear         - ?
Нalo         - 1
Maya-V         - 1
Kiril101         - 1
Watermark         - 1
Mr. Noon          - с кола
pjt         - 1

Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #6: 19 Юли 2006

За да не затормозяваме пътуващите от други краища на страната, пък от друга страна да се "опознаем" макар и косвено, плюс да не задръстваме inbox-a на Danna, въпреки оригиналното прдложение на Дивото Коте, МОЛЯ ПОЛЗВАЙТЕ ТАЗИ ТЕМА ЗА ДОУТО4НЕНИЯ ПО ПЪТУВАНЕТО ОТ СОФИЯ ДО ПЛОВДИВ ЗА КОНЦЕРТА В ИСТАНБУЛ!

Благодаря предварително!

Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #7: 19 Юли 2006

алтернативно току що сътворих нова тема, за да не ти задръстване пощата, Данна:

http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,1774.0.html

Danna
Опасен

Профил
Отговори #8: 19 Юли 2006

За да не затормозяваме пътуващите от други краища на страната, пък от друга страна да се "опознаем" макар и косвено, плюс да не задръстваме inbox-a на Danna, въпреки оригиналното прдложение на Дивото Коте, МОЛЯ ПОЛЗВАЙТЕ ТАЗИ ТЕМА ЗА ДОУТО4НЕНИЯ ПО ПЪТУВАНЕТО ОТ СОФИЯ ДО ПЛОВДИВ ЗА КОНЦЕРТА В ИСТАНБУЛ!

Благодаря предварително!

Целувка  Пощурял Намигване
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 19 Юли 2006

...
Извинявайте, че задръстих темата, ама не ми се ще да истеризираме преди да се качим на автобуса за Турция, заради неуредици...Не че няма да вземем София -Пловдив пеша, ама трябва ли? Аз си водя точен списък и го пускам тук за последно, пък от тук нататък с лични съобщения - о.к. дива котке, както заповядаш  Ангелче- още не съм свикнала с тях...

... Дани, нищо не си задръстила... просто исках да те улесня при организацията... ако все пак ти е трудно с ЛС, ползвай темата на Оги... Одобрение

... всички сме ти благодарни, че макар и съвсем нова във форума, се нагърби да организираш Соф-агитката за Истанбул... Очиврът Доволен Одобрение
Последна редакция: 19 Юли 2006 от guBa_koTka

See what I see!
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #10: 19 Юли 2006

Идеята за темата е вси4ки, които пътуваме от София да имаме някакъв по-общ поглед върху нещата - в смисъл щялото инфо да е публикувано, 4е някой, ако в последния момент реши да се вклю4и, да е в 4ас, а не да се панира кое, как и къде! пък така може да се организираме и за обща среща из Филибето, където освен Соф-агитка, може и други да се вклию4ат,а как ще знаят какво и къде правим, ако я караме на ЛС?
Плюс това, да бъдем откровенни, ми е интересно колко хора се събираме от София и не искам да разбирам 4ак, когато стигна в Пловдив или Истанбул  Ухилен
Това са моите аргументи за темата....

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 19 Юли 2006

Оги, съгласна съм, че коментарите трябва да стават публично... обсъжданията също....

... но си мисля, че ЛС доста по-точно ще може да се направи списък на желаещите... нека всички, включително и аз, си "чешем езиците" в тая тема... да се само-надъхваме и майтапим... но Дани ще купува билети все пак и мисля, че трябва да подходим сериозно... т.е. едва ли за някой е проблем да драсне два реда на ЛС, а и с 10-тина съобщения пощата не се задръства... Намигване

...btw, Оги... баш ние няма да пътуваме с този транспорт... хихихихихи... нека оставим хората да си решат, как им е най-удобно да се разбират... Доволен Одобрение

... Има ли хора от Пловдив сред екскурзиантите, м?!
... кой ще се занимава с нас в Пловдив  Тъжен Объркан... желаещи има ли... ще ги черпосаме по един бирчок... хихихихихихихо! Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #12: 19 Юли 2006

Оги, съгласна съм, че коментарите трябва да стават публично... обсъжданията също....
... но си мисля, че ЛС доста по-точно ще може да се направи списък на желаещите... нека всички, включително и аз, си "чешем езиците" в тая тема... да се само-надъхваме и майтапим...
пак критика  Бесен и пак от теб, дива котко  Пощурял! аман начи! как ша тъ търпя цяло пътуване до Истанбул, че и още 2 пълни дена.... не си за виждам, ама хич даже!!!! хехехехе  Шок

Danna
Опасен

Профил
Отговори #13: 19 Юли 2006

Ето,това е мойто надъхване - Breathe и Дейв. А инче за мен е удоволствие да свърша нещо и аз... Това ме държи в напрежение
и ми помага да не се гръмна след онова което изживях на 21-ви...

А, виждам още нещо за организиране - къде ще ни чакат Оги и Дивата Котка в Пловдив ? ...
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #14: 19 Юли 2006

Мерси на Данна, че се е заела с пътуването до Пд. Както искаш така ще ти потвърдя, че искам два билета - за мен и Буба, ако трябва и с ЛС. За час нямам претенции. Дори и да е в 20, пак ще е добре. Така или иначе пътят до там не е повече от два часа, дали ще сме там в 21 или в 22... все ще трябва да седнем някъде и да чакаме останалите от групата до 00 часа. Но нека да видим какво мислят и останалите от софийската банда. Аз съм на линия и ще следя също коментарите. Но си права като казваш, че ще е добре да си вземем билети по-рано и да не рискуваме с варианта Витоша и шофьора. Само наистина е малко гадно, че ще ти дадем парите чак като се видим, ама аз гарантирам, че няма да те изпържим, не сме такива хора... всичките сме добри души - soul sisters and soul brothers  Ангелче Мерси за поздрава. Ето и един от мен: The Bottom Line..... еххххххх.......... айде да идва този 28-ми!

The more I look   The more I see   The more I feel
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #15: 19 Юли 2006

Ето,това е мойто надъхване - Breathe и Дейв. А инче за мен е удоволствие да свърша нещо и аз... Това ме държи в напрежение

А, виждам още нещо за организиране - къде ще ни чакат Оги и Дивата Котка в Пловдив ? ...

Ами ще ви чакат на мястото за отпътуване. Или ако решим все пак да се съберем всички софисти на едно място да пием по едно, две, три, пет - има телефони за тази работа.

Иначе като гледам наистина тези, които няма да се възползват от организацията на Данна най-много пишат тук. Направо не може устата да им затвориш рано рано сутрината. Ама ша ги стягам аз май.  Ухилен
И вече по темата, не ме брой и мен за автобуса аз съм от дирекните  в Пловдив

Good Evening, Sofiaaa!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #16: 19 Юли 2006

Иначе като гледам наистина тези, които няма да се възползват от организацията на Данна най-много пишат тук. Направо не може устата да им затвориш рано рано сутрината. Ама ша ги стягам аз май.  Ухилен
И вече по темата, не ме брой и мен за автобуса аз съм от дирекните  в Пловдив

Точно така, Кире! Намигване Стегни ги малко, че хептем са се отпуснали. И аз като Дивото_Коте, Оги, и Кирето съм от директните от Пловдив, така че мен не ме бройте за билет за автобуса.
Поздрави на Данна, че се е нагърбила с една такава не лека задача с организацията по пътуването от София до Пловдив! Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #17: 19 Юли 2006

... До тук с директните за Пловдив!!! Бесен

Хайде сега да се обадят и тези, които ще ползват варианта с въпросния автобусен транспорт... или те тайно на ЛС-та бичат.... хихихихихихи Ухилен Ухилен Пощурял Намигване

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #18: 19 Юли 2006

Цитат
Ами ще ви чакат на мястото за отпътуване. Или ако решим все пак да се съберем всички софисти на едно място да пием по едно, две, три, пет - има телефони за тази работа.

Между другото, точно срещу OMV-то пред хотел Санкт Петербург, тоест на другия тротоар на булеварда, се намира едно заведение със скромното име "Пилето", което обаче предлага невероятна кухня, на много скромни цени, музиката не е или поне не беше чалга (което за заведение за хранене в Пловдив си е постижение)...та можете да си хапвате и пийвате там и да чакате сигнал. Например при влизането на автобуса в Пловдив ще звънна на адаша, за да си оправите сметката и т.н. и да чакате на бензиностанцията. Усмивка
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #19: 19 Юли 2006

Между другото, точно срещу OMV-то пред хотел Санкт Петербург, тоест на другия тротоар на булеварда, се намира едно заведение със скромното име "Пилето", което обаче предлага невероятна кухня, на много скромни цени, музиката не е или поне не беше чалга (което за заведение за хранене в Пловдив си е постижение)...та можете да си хапвате и пийвате там и да чакате сигнал.

Готово, пак друг човек ни свърши работата  Одобрение
Кире, хвала, soul brother!  Намигване

Росана
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #20: 19 Юли 2006

Данна,

изключително благодарна ще съм, ако купиш още два билета за мен: Росана Лаво и приятелката ми Мария Димитрова. Ние сме от записалите се за Истанбул в последния момент. Искаме да се присъединим към вас и да пътуваме заедно до Пловдив. Моля те да ми отговориш дали можем да разчитаме на теб за билети. Благодаря и до  скоро Шок)

Danna
Опасен

Профил
Отговори #21: 19 Юли 2006

два билета за мен: Росана Лаво и приятелката ми Мария Димитрова. Ние сме от записалите се за Истанбул в последния момент. Искаме да се присъединим към вас и да пътуваме заедно до Пловдив. Моля те да ми отговориш дали можем да разчитаме на теб за билети. Благодаря и до  скоро Шок)
Цитат

О.К. можете да разчитате на мен. В понеделник сутринта (24.07.) ще публикувам списъка с  всички потвърдили за билет  за рейс до Пловдив
и с часа на тръгване , за който ще се уговорим чрез лични съобщения.
Вечерта в понеделник ще купя билетите, за да сме спокойно.
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #22: 20 Юли 2006

Данна, похвала, че си се нагърбила с организацията на придвижването до Пловдив и се извинявам, че точно аз, която няма да се възползва от организацията ти, пиша отново. Прочетох, 4е ще купуваш билетите в понеделник ве4ер и исках да споделя, 4е един приятел в неделя искаше да си купи билет София - СЛън4ев бряг за 4етвъртък ве4ер и познай какво му се слу4и.... няма билети! Вси4ко поне до Пловдив е ззаето! Не знам какво да ви посъветвам, сигурна съм, 4е знаеш какво правиш, пък и приятелят ми все пак пътува до морето, а не само до Пловдив, но все пак провери, ако трябва резервирай нещо... май наливам малко пове4е паника, но better safe then sorry!
Извинявам се за смута, сигурна съм, 4е Данна си е изпекла нещата....

Danna
Опасен

Профил
Отговори #23: 20 Юли 2006

Данна, похвала, че си се нагърбила с организацията на придвижването до Пловдив и се извинявам, че точно аз, която няма да се възползва от организацията ти, пиша отново. Прочетох, 4е ще купуваш билетите в понеделник ве4ер и исках да споделя, 4е един приятел в неделя искаше да си купи билет София - СЛън4ев бряг за 4етвъртък ве4ер и познай какво му се слу4и.... няма билети! Вси4ко поне до Пловдив е ззаето! Не знам какво да ви посъветвам, сигурна съм, 4е знаеш какво правиш, пък и приятелят ми все пак пътува до морето, а не само до Пловдив, но все пак провери, ако трябва резервирай нещо... май наливам малко пове4е паника, но better safe then sorry!
Извинявам се за смута, сигурна съм, 4е Данна си е изпекла нещата....

Изчаквам, за да са по-ясни нещата, но ... в такъв случай ето потвардилите досега, че искат билети и болшинството сме за тръгване в 19.00 часа :

Danna   - 1
Bong13   - 2
Watermark   - 1
Росана   - 2
Oiu   - 2

Това са тези от София, които не са се обадили още и ще им пиша ЛС, за да се изясним: 
Titi         - 2
Lanfear         - ?
Halo         - 1
pjt         - 1

А ето и тези по трасето София -Пловдив с които ще се срещнем директно под тепетата:
Ogi101             -  с кола    
Diva Kotka         -  директно в Пловдив 
Maya-V         - директно в Пловдив
Kiril101         - директно в Пловдив
Mr. Noon          - с кола

АКО НЯКОГО ИЛИ НЕЩО СЪМ ПРОПУСНАЛА - МОЛЯ ПИШЕТЕ !!!

МОЛЯ , но  в ракав случай , но щом 6том е така  е
по-ясно яера
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 20 Юли 2006

...
по-ясно яера

... ко е туй ве... нищо не разбрах...хихихихихихихи Пощурял Пощурял Пощурял

... май не сме на себе си вече, м?! Одобрение Одобрение Одобрение

See what I see!
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #25: 20 Юли 2006

...
по-ясно яера

... ко е туй ве... нищо не разбрах...хихихихихихихи Пощурял Пощурял Пощурял

... май не сме на себе си вече, м?! Одобрение Одобрение Одобрение
Моля за извинение,но това което ще бъде написано в същност е от Danna,защтото тя в момента е на моя компютър,а нямаме представа как да сменим потребителя.Още веднъж извинявайте.Ето я и нея:

О-о-о това е ""леко" недоразумение. Днес в офиса ми бе отделено "специално" място (в отделна стая)...

Е, сега му е времето  Кирил да се замисли с какво се е захванал...докато още може да изкупи всички билети София-Пловдив.

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #26: 21 Юли 2006

И аз ще съм от тези, дето ще пътуват с кола да Пловдив. Така че - не ме бройте за автобуса.

В тая връзка да питам - на "Пилето", цитирано от Кирил ли ще подгравяме или директно в 0000 на ОМВ? И как ще се познаем?

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #27: 21 Юли 2006

В тая връзка да питам - на "Пилето", цитирано от Кирил ли ще подгравяме или директно в 0000 на ОМВ? И как ще се познаем?

... който има подобни притеснения, може да ми изпрати на лично съобщение телефона си... така няма как да се пропуснем ми се чини...
а и тя нашата "секта"от далечко се разпознава... Намигване

... гледам, че страстите се поуспокоиха... да не би някъв рожден ден да празнувате през почивните дни, м?! Ухилен Ухилен Намигване Намигване
Последна редакция: 21 Юли 2006 от guBa_koTka

See what I see!
Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #28: 21 Юли 2006

Ми имаме си рожденник - обичаме си го - празнуваме си го  Пощурял
Аз обаче ще се включа баш на 23.07 в грамофон, че няма да съм тук в събота вечер. Ако нещо се наговорите за Пловдив-ъ в събота, сега ще ти пратя гсм на лични - да ме държите в течение  Готин

Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #29: 21 Юли 2006

това не е питане , а направо обида!!!!
ще се познаем, как ше видиш... от дале4е при това!, както ПОдивялата котка ве4е отбеляза, няма да ни пропуснеш, но ако имаш чак пък такива опасения, драсни си гсм'то на едно ЛС и ще опавим нещата!

леле, още не мога да повярвам, че заадде такъм въпрос, ама като ни видиш ще разбереш какво съм имала предвид - и ще ни видиш от далече, а неяии гласове и ще чуеш от далече, дали ясно отчетливи гласове или кикот....

кириларт, измисли някаква стачка на шофьорите, дето пътуват софия-филибето, че започвам да се плаша ... за теб не знам!!!!!

Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #30: 21 Юли 2006

Извинявам се на всички обидени!
Аз няма да пътувам "маскирана" до Пловдив, защото шофьора ми има малка нетърпимост към фенството като такова и понеже ми е и съпруг и си го обичам, ще трябва да се съобразя. Та по-скоро се притеснявах вие как ще ме познаете такава обикновена  Плезене
Ама те краставите магарета...

Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #31: 21 Юли 2006

хм, по-рано не си и помислих да се обиждам... но сега ве4е ме изненада и определено замисли - "аз няма да пътувам маскирана...", че кой казва, че ще пътува маскиран....
ние сме просто луди глави, много шумни, много весели, много 'красиви', много и безумно купонджии, много разнообразни като хора, но и много добре паснали си, защото какъвто и да си, ако си осъзнал магията на ДМ, това означава, че си красив и от вътре, независимо как изглеждаш и с какво се занимаваш в живота... нама да ни порминеш/пропуснеш....

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #32: 21 Юли 2006

хм, по-рано не си и помислих да се обиждам... но сега ве4е ме изненада и определено замисли - "аз няма да пътувам маскирана...", че кой казва, че ще пътува маскиран....

... тц, тц, тц ... я мирясай мари моме... Зъл

... под маскировка аз разбирам: дрескод: черно, ДМ тениски, висящи слушалки от ушите...хихихихихихи... Ухилен Ухилен Ухилен

... в този ред на мисли, да предупредя, че искам да се оформи  една "немаскирана" група за разходка из Истанбул... 'щот' току виж ги издебнем нейде из забележителностите... не требе да ги стряскаме... или поне докато се снимаме и вземем автографи, 'щото е повече от ясно, че аз поне ще се проявя със сигурност.... хихихихихихихи Зъл Зъл Зъл Доволен
Последна редакция: 25 Юли 2006 от guBa_koTka

See what I see!
Danna
Опасен

Профил
Отговори #33: 21 Юли 2006

... в този ред на мисли, да предупредя, че искам да се оформи  една "немаскирана" група за разходка из Истанбул... 'щот' току виж ги издебнем нейде из забележителностите... не требе да ги стряскаме... или поне докато се снимаме и вземем автографи, 'щото е повече от ясно, че аз поне ще се проявя със сигурност.... хихихихихихихи Зъл Зъл Зъл Доволен
Цитат

е-е-е знаех си аз, ма и теб да подготвя, че ще съм плътно до тебе, та да не завиеш в последния момент към Дейв...о.к. ще си подготвя и един тоалет с които да  заменим маскировката.
Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #34: 21 Юли 2006

... под маскировка аз разбирам: дрескод: черно, ДМ тениски, виящи слушалки от ушите...хихихихихихи... Ухилен Ухилен Ухилен

И черна шапка с пера ( вижда се малко от нея на аватарчето ми  Намигване )
Оги, виж котката как ме разбра от раз! Та аз ще се задоволя само със слушалките и едно скромно пернато ангелче на врата ...
А за "немаскираната" разходка по забележителностите - предупредиха ме да съм с дълги гащи и покрити рамене, за да ме пуснат в джамията. Иначе давали някакви обществени наметки на дамите...

Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Danna
Опасен

Профил
Отговори #35: 22 Юли 2006

Уф... извинете , ма нещо пак се уплетох и публикувах без да довърша. Та, това са хората, които са ми потвърдили. В понеделник купувам 12 билет София - Пловдив за 19.00 часа в петък (днес, според думите на касиерката на Хеброс "Абе момиче, билети за петък ще има даже и в четвъртък") и затова реших да изчакам до понеделник, така че ако някой има последни някакви изисквания да ме извести...

Titi            - 2
Bong13            - 2
Halo            - 1
Watermark         - 1
pjt            - 1
Росана            - 2
Oiu            - 2
Danna            - 1
Danna
Опасен

Профил
Отговори #36: 25 Юли 2006

Здравейте, билетите вече са у мен (13 на брой). Ето подробностите: 28.07. час 19.00 фирмата се казва "Хеброс бус" и тръгва от сектор 6. Аз ще съм там в 18.30 чакам ви...

Titi      - 2
Bong13      - 2
Halo      - 1
Watermark                   - 1
pjt      - 1
Росана      - 2
Oiu      - 2
Danna      - 1
Lu      - 1

Росана
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #37: 25 Юли 2006

Страхотно! Пощурял Много благодарим аз и Мария. Ще се видим в петък. Поздрави

Здравейте, билетите вече са у мен (13 на брой). Ето подробностите: 28.07. час 19.00 фирмата се казва "Хеброс бус" и тръгва от сектор 6. Аз ще съм там в 18.30 чакам ви...

Titi      - 2
Bong13      - 2
Halo      - 1
pjt      - 1
Росана      - 2
Oiu      - 2
Danna      - 1
Lu      - 1

Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #38: 25 Юли 2006

Titi      - 2
Bong13      - 2
Halo      - 1
pjt      - 1
Росана      - 2
Oiu      - 2
Danna      - 1
Lu      - 1

Хей, да не се загубите по път.... ШЕГУВАМ СЕ!

Лек път на всички ни и да ни е по вода!

bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #39: 25 Юли 2006

Дани, супер си, мерси за билетите! Сектор 6 на Централната Автогара, ок. Ще сме там, надявам се преди 19 часа! Очертава се доста задъхан ден този петък...  Млъкнал, с тези строги шефове...
Хайде, малко остана! Приготвяйте черните блузки!  Пощурял Пощурял

The more I look   The more I see   The more I feel
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #40: 28 Юли 2006

Лек път, банда!
Стегнахте ли ве4е багажа? Не оставяйте емоциите да ви вземат главите още от сега... вземете си 4орапки за Синята джамия и връхна дреха с дълъг ръкав за там също така, 4е ина4е ще обменяме сополи с хилядите жени, които са ги забулвали със същата кърпа, за да влезнат там!
Последна редакция: 28 Юли 2006 от Ogi101

Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #41: 28 Юли 2006

Направо са ме превзели емоциите, да си призная. Хем на няколко пъти се спомена това за чорапките и ей на - бях ги забравила, барабар с бурката. Благодаря, Оги, ясно е на кой ще се разчита да ни обгрижва Намигване

Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #42: 28 Юли 2006

Благодаря, Оги, ясно е на кой ще се разчита да ни обгрижва Намигване
Благодаря за гласуваното доверие, но както изглежда моят проблем е от друго естество...за обгрижването нс втори лиц асе справям отли4но,но...
Някой желаещ да се обгрижва за мен... щото както е тръгнало... с ангажиментите днес... при това ли4ни... няма да смогна да стигна до вкъщи преди 19ч и тепърва тогава ще стягам багажериите  Ядосан ужас, просто не мога да повярвам, 4е се докарах до там... пак ще се скъсам от "RUSH"ing  Одобрение и нерви  Плачещ

Страници: 1 2 3 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.