DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Пътуване София през Пловдив за Истанбул  (Прочетена 14647 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #15: 19 Юли 2006

Ето,това е мойто надъхване - Breathe и Дейв. А инче за мен е удоволствие да свърша нещо и аз... Това ме държи в напрежение
и ми помага да не се гръмна след онова което изживях на 21-ви...

А, виждам още нещо за организиране - къде ще ни чакат Оги и Дивата Котка в Пловдив ? ...

Ами ще ви чакат на мястото за отпътуване. Или ако решим все пак да се съберем всички софисти на едно място да пием по едно, две, три, пет - има телефони за тази работа.

Иначе като гледам наистина тези, които няма да се възползват от организацията на Данна най-много пишат тук. Направо не може устата да им затвориш рано рано сутрината. Ама ша ги стягам аз май.  Ухилен
И вече по темата, не ме брой и мен за автобуса аз съм от дирекните  в Пловдив

Good Evening, Sofiaaa!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #16: 19 Юли 2006

Иначе като гледам наистина тези, които няма да се възползват от организацията на Данна най-много пишат тук. Направо не може устата да им затвориш рано рано сутрината. Ама ша ги стягам аз май.  Ухилен
И вече по темата, не ме брой и мен за автобуса аз съм от дирекните  в Пловдив

Точно така, Кире! Намигване Стегни ги малко, че хептем са се отпуснали. И аз като Дивото_Коте, Оги, и Кирето съм от директните от Пловдив, така че мен не ме бройте за билет за автобуса.
Поздрави на Данна, че се е нагърбила с една такава не лека задача с организацията по пътуването от София до Пловдив! Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #17: 19 Юли 2006

... До тук с директните за Пловдив!!! Бесен

Хайде сега да се обадят и тези, които ще ползват варианта с въпросния автобусен транспорт... или те тайно на ЛС-та бичат.... хихихихихихи Ухилен Ухилен Пощурял Намигване

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #18: 19 Юли 2006

Цитат
Ами ще ви чакат на мястото за отпътуване. Или ако решим все пак да се съберем всички софисти на едно място да пием по едно, две, три, пет - има телефони за тази работа.

Между другото, точно срещу OMV-то пред хотел Санкт Петербург, тоест на другия тротоар на булеварда, се намира едно заведение със скромното име "Пилето", което обаче предлага невероятна кухня, на много скромни цени, музиката не е или поне не беше чалга (което за заведение за хранене в Пловдив си е постижение)...та можете да си хапвате и пийвате там и да чакате сигнал. Например при влизането на автобуса в Пловдив ще звънна на адаша, за да си оправите сметката и т.н. и да чакате на бензиностанцията. Усмивка
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #19: 19 Юли 2006

Между другото, точно срещу OMV-то пред хотел Санкт Петербург, тоест на другия тротоар на булеварда, се намира едно заведение със скромното име "Пилето", което обаче предлага невероятна кухня, на много скромни цени, музиката не е или поне не беше чалга (което за заведение за хранене в Пловдив си е постижение)...та можете да си хапвате и пийвате там и да чакате сигнал.

Готово, пак друг човек ни свърши работата  Одобрение
Кире, хвала, soul brother!  Намигване

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Росана
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #20: 19 Юли 2006

Данна,

изключително благодарна ще съм, ако купиш още два билета за мен: Росана Лаво и приятелката ми Мария Димитрова. Ние сме от записалите се за Истанбул в последния момент. Искаме да се присъединим към вас и да пътуваме заедно до Пловдив. Моля те да ми отговориш дали можем да разчитаме на теб за билети. Благодаря и до  скоро Шок)

Ето,това е мойто надъхване - Breathe и Дейв. А инче за мен е удоволствие да свърша нещо и аз... Това ме държи в напрежение
и ми помага да не се гръмна след онова което изживях на 21-ви...

А, виждам още нещо за организиране - къде ще ни чакат Оги и Дивата Котка в Пловдив ? ...
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #21: 19 Юли 2006

два билета за мен: Росана Лаво и приятелката ми Мария Димитрова. Ние сме от записалите се за Истанбул в последния момент. Искаме да се присъединим към вас и да пътуваме заедно до Пловдив. Моля те да ми отговориш дали можем да разчитаме на теб за билети. Благодаря и до  скоро Шок)
Цитат

О.К. можете да разчитате на мен. В понеделник сутринта (24.07.) ще публикувам списъка с  всички потвърдили за билет  за рейс до Пловдив
и с часа на тръгване , за който ще се уговорим чрез лични съобщения.
Вечерта в понеделник ще купя билетите, за да сме спокойно.
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #22: 20 Юли 2006

Данна, похвала, че си се нагърбила с организацията на придвижването до Пловдив и се извинявам, че точно аз, която няма да се възползва от организацията ти, пиша отново. Прочетох, 4е ще купуваш билетите в понеделник ве4ер и исках да споделя, 4е един приятел в неделя искаше да си купи билет София - СЛън4ев бряг за 4етвъртък ве4ер и познай какво му се слу4и.... няма билети! Вси4ко поне до Пловдив е ззаето! Не знам какво да ви посъветвам, сигурна съм, 4е знаеш какво правиш, пък и приятелят ми все пак пътува до морето, а не само до Пловдив, но все пак провери, ако трябва резервирай нещо... май наливам малко пове4е паника, но better safe then sorry!
Извинявам се за смута, сигурна съм, 4е Данна си е изпекла нещата....

Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #23: 20 Юли 2006

Данна, похвала, че си се нагърбила с организацията на придвижването до Пловдив и се извинявам, че точно аз, която няма да се възползва от организацията ти, пиша отново. Прочетох, 4е ще купуваш билетите в понеделник ве4ер и исках да споделя, 4е един приятел в неделя искаше да си купи билет София - СЛън4ев бряг за 4етвъртък ве4ер и познай какво му се слу4и.... няма билети! Вси4ко поне до Пловдив е ззаето! Не знам какво да ви посъветвам, сигурна съм, 4е знаеш какво правиш, пък и приятелят ми все пак пътува до морето, а не само до Пловдив, но все пак провери, ако трябва резервирай нещо... май наливам малко пове4е паника, но better safe then sorry!
Извинявам се за смута, сигурна съм, 4е Данна си е изпекла нещата....

Изчаквам, за да са по-ясни нещата, но ... в такъв случай ето потвардилите досега, че искат билети и болшинството сме за тръгване в 19.00 часа :

Danna   - 1
Bong13   - 2
Watermark   - 1
Росана   - 2
Oiu   - 2

Това са тези от София, които не са се обадили още и ще им пиша ЛС, за да се изясним: 
Titi         - 2
Lanfear         - ?
Halo         - 1
pjt         - 1

А ето и тези по трасето София -Пловдив с които ще се срещнем директно под тепетата:
Ogi101             -  с кола    
Diva Kotka         -  директно в Пловдив 
Maya-V         - директно в Пловдив
Kiril101         - директно в Пловдив
Mr. Noon          - с кола

АКО НЯКОГО ИЛИ НЕЩО СЪМ ПРОПУСНАЛА - МОЛЯ ПИШЕТЕ !!!

МОЛЯ , но  в ракав случай , но щом 6том е така  е
по-ясно яера
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 20 Юли 2006

...
по-ясно яера

... ко е туй ве... нищо не разбрах...хихихихихихихи Пощурял Пощурял Пощурял

... май не сме на себе си вече, м?! Одобрение Одобрение Одобрение

See what I see!
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #25: 20 Юли 2006

...
по-ясно яера

... ко е туй ве... нищо не разбрах...хихихихихихихи Пощурял Пощурял Пощурял

... май не сме на себе си вече, м?! Одобрение Одобрение Одобрение
Моля за извинение,но това което ще бъде написано в същност е от Danna,защтото тя в момента е на моя компютър,а нямаме представа как да сменим потребителя.Още веднъж извинявайте.Ето я и нея:

О-о-о това е ""леко" недоразумение. Днес в офиса ми бе отделено "специално" място (в отделна стая)...

Е, сега му е времето  Кирил да се замисли с какво се е захванал...докато още може да изкупи всички билети София-Пловдив.

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #26: 21 Юли 2006

И аз ще съм от тези, дето ще пътуват с кола да Пловдив. Така че - не ме бройте за автобуса.

В тая връзка да питам - на "Пилето", цитирано от Кирил ли ще подгравяме или директно в 0000 на ОМВ? И как ще се познаем?

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #27: 21 Юли 2006

В тая връзка да питам - на "Пилето", цитирано от Кирил ли ще подгравяме или директно в 0000 на ОМВ? И как ще се познаем?

... който има подобни притеснения, може да ми изпрати на лично съобщение телефона си... така няма как да се пропуснем ми се чини...
а и тя нашата "секта"от далечко се разпознава... Намигване

... гледам, че страстите се поуспокоиха... да не би някъв рожден ден да празнувате през почивните дни, м?! Ухилен Ухилен Намигване Намигване
Последна редакция: 21 Юли 2006 от guBa_koTka

See what I see!
Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #28: 21 Юли 2006

Ми имаме си рожденник - обичаме си го - празнуваме си го  Пощурял
Аз обаче ще се включа баш на 23.07 в грамофон, че няма да съм тук в събота вечер. Ако нещо се наговорите за Пловдив-ъ в събота, сега ще ти пратя гсм на лични - да ме държите в течение  Готин

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #29: 21 Юли 2006

това не е питане , а направо обида!!!!
ще се познаем, как ше видиш... от дале4е при това!, както ПОдивялата котка ве4е отбеляза, няма да ни пропуснеш, но ако имаш чак пък такива опасения, драсни си гсм'то на едно ЛС и ще опавим нещата!

леле, още не мога да повярвам, че заадде такъм въпрос, ама като ни видиш ще разбереш какво съм имала предвид - и ще ни видиш от далече, а неяии гласове и ще чуеш от далече, дали ясно отчетливи гласове или кикот....

кириларт, измисли някаква стачка на шофьорите, дето пътуват софия-филибето, че започвам да се плаша ... за теб не знам!!!!!

Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.