DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Пътуване София през Пловдив за Истанбул  (Прочетена 14724 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #30: 21 Юли 2006

Извинявам се на всички обидени!
Аз няма да пътувам "маскирана" до Пловдив, защото шофьора ми има малка нетърпимост към фенството като такова и понеже ми е и съпруг и си го обичам, ще трябва да се съобразя. Та по-скоро се притеснявах вие как ще ме познаете такава обикновена  Плезене
Ама те краставите магарета...

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #31: 21 Юли 2006

хм, по-рано не си и помислих да се обиждам... но сега ве4е ме изненада и определено замисли - "аз няма да пътувам маскирана...", че кой казва, че ще пътува маскиран....
ние сме просто луди глави, много шумни, много весели, много 'красиви', много и безумно купонджии, много разнообразни като хора, но и много добре паснали си, защото какъвто и да си, ако си осъзнал магията на ДМ, това означава, че си красив и от вътре, независимо как изглеждаш и с какво се занимаваш в живота... нама да ни порминеш/пропуснеш....

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #32: 21 Юли 2006

хм, по-рано не си и помислих да се обиждам... но сега ве4е ме изненада и определено замисли - "аз няма да пътувам маскирана...", че кой казва, че ще пътува маскиран....

... тц, тц, тц ... я мирясай мари моме... Зъл

... под маскировка аз разбирам: дрескод: черно, ДМ тениски, висящи слушалки от ушите...хихихихихихи... Ухилен Ухилен Ухилен

... в този ред на мисли, да предупредя, че искам да се оформи  една "немаскирана" група за разходка из Истанбул... 'щот' току виж ги издебнем нейде из забележителностите... не требе да ги стряскаме... или поне докато се снимаме и вземем автографи, 'щото е повече от ясно, че аз поне ще се проявя със сигурност.... хихихихихихихи Зъл Зъл Зъл Доволен
Последна редакция: 25 Юли 2006 от guBa_koTka

See what I see!
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #33: 21 Юли 2006

... в този ред на мисли, да предупредя, че искам да се оформи  една "немаскирана" група за разходка из Истанбул... 'щот' току виж ги издебнем нейде из забележителностите... не требе да ги стряскаме... или поне докато се снимаме и вземем автографи, 'щото е повече от ясно, че аз поне ще се проявя със сигурност.... хихихихихихихи Зъл Зъл Зъл Доволен
Цитат

е-е-е знаех си аз, ма и теб да подготвя, че ще съм плътно до тебе, та да не завиеш в последния момент към Дейв...о.к. ще си подготвя и един тоалет с които да  заменим маскировката.
Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #34: 21 Юли 2006

... под маскировка аз разбирам: дрескод: черно, ДМ тениски, виящи слушалки от ушите...хихихихихихи... Ухилен Ухилен Ухилен

И черна шапка с пера ( вижда се малко от нея на аватарчето ми  Намигване )
Оги, виж котката как ме разбра от раз! Та аз ще се задоволя само със слушалките и едно скромно пернато ангелче на врата ...
А за "немаскираната" разходка по забележителностите - предупредиха ме да съм с дълги гащи и покрити рамене, за да ме пуснат в джамията. Иначе давали някакви обществени наметки на дамите...

Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Danna
Опасен

Профил
Отговори #35: 22 Юли 2006

Уф... извинете , ма нещо пак се уплетох и публикувах без да довърша. Та, това са хората, които са ми потвърдили. В понеделник купувам 12 билет София - Пловдив за 19.00 часа в петък (днес, според думите на касиерката на Хеброс "Абе момиче, билети за петък ще има даже и в четвъртък") и затова реших да изчакам до понеделник, така че ако някой има последни някакви изисквания да ме извести...

Titi            - 2
Bong13            - 2
Halo            - 1
Watermark         - 1
pjt            - 1
Росана            - 2
Oiu            - 2
Danna            - 1
Danna
Опасен

Профил
Отговори #36: 25 Юли 2006

Здравейте, билетите вече са у мен (13 на брой). Ето подробностите: 28.07. час 19.00 фирмата се казва "Хеброс бус" и тръгва от сектор 6. Аз ще съм там в 18.30 чакам ви...

Titi      - 2
Bong13      - 2
Halo      - 1
Watermark                   - 1
pjt      - 1
Росана      - 2
Oiu      - 2
Danna      - 1
Lu      - 1

Росана
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #37: 25 Юли 2006

Страхотно! Пощурял Много благодарим аз и Мария. Ще се видим в петък. Поздрави

Здравейте, билетите вече са у мен (13 на брой). Ето подробностите: 28.07. час 19.00 фирмата се казва "Хеброс бус" и тръгва от сектор 6. Аз ще съм там в 18.30 чакам ви...

Titi      - 2
Bong13      - 2
Halo      - 1
pjt      - 1
Росана      - 2
Oiu      - 2
Danna      - 1
Lu      - 1

Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #38: 25 Юли 2006

Titi      - 2
Bong13      - 2
Halo      - 1
pjt      - 1
Росана      - 2
Oiu      - 2
Danna      - 1
Lu      - 1

Хей, да не се загубите по път.... ШЕГУВАМ СЕ!

Лек път на всички ни и да ни е по вода!

bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #39: 25 Юли 2006

Дани, супер си, мерси за билетите! Сектор 6 на Централната Автогара, ок. Ще сме там, надявам се преди 19 часа! Очертава се доста задъхан ден този петък...  Млъкнал, с тези строги шефове...
Хайде, малко остана! Приготвяйте черните блузки!  Пощурял Пощурял

The more I look   The more I see   The more I feel
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #40: 28 Юли 2006

Лек път, банда!
Стегнахте ли ве4е багажа? Не оставяйте емоциите да ви вземат главите още от сега... вземете си 4орапки за Синята джамия и връхна дреха с дълъг ръкав за там също така, 4е ина4е ще обменяме сополи с хилядите жени, които са ги забулвали със същата кърпа, за да влезнат там!
Последна редакция: 28 Юли 2006 от Ogi101

Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #41: 28 Юли 2006

Направо са ме превзели емоциите, да си призная. Хем на няколко пъти се спомена това за чорапките и ей на - бях ги забравила, барабар с бурката. Благодаря, Оги, ясно е на кой ще се разчита да ни обгрижва Намигване

Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #42: 28 Юли 2006

Благодаря, Оги, ясно е на кой ще се разчита да ни обгрижва Намигване
Благодаря за гласуваното доверие, но както изглежда моят проблем е от друго естество...за обгрижването нс втори лиц асе справям отли4но,но...
Някой желаещ да се обгрижва за мен... щото както е тръгнало... с ангажиментите днес... при това ли4ни... няма да смогна да стигна до вкъщи преди 19ч и тепърва тогава ще стягам багажериите  Ядосан ужас, просто не мога да повярвам, 4е се докарах до там... пак ще се скъсам от "RUSH"ing  Одобрение и нерви  Плачещ

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.