DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Концертът в Лисабон отменен  (Прочетена 3796 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
19 Юли 2006

Не знам дали му е тук мястото,но току що прочетох,че концертът в Лисабон на 28.07 е отменен.Горките фенове.
http://www.depechemode.com/news/

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
fallen star
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #1: 19 Юли 2006

Понеже получих лично съобщение по темата,не знам подробности,каквото пише в www.depechemode.com,това е.Но в един форум прочетох,че концертът е отменен поради слабото продаване на билетите.Не знам дали е възможно?

Change your mind
You're always wrong...
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #2: 19 Юли 2006

Поразрових се малко из форумите и открих две версии за отмяната на концерта в Лисабон.Едната е както спомена fallen star липса на интерес и слаби продажби на билетите (което малко ме съмнява,защото това все пак са Депеш Мод,а по неофициална информация са продадени около 30000 билета в Португалия).Другата версия,която май е по-достоверната е за финансови различия в промоутърската фирма от португалска страна.Горките португалски фенове,ако това се беше случило при нас,щях да се издухам тотално Идиот
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #3: 19 Юли 2006

Поразрових се малко из форумите и открих две версии за отмяната на концерта в Лисабон.Едната е както спомена fallen star липса на интерес и слаби продажби на билетите (което малко ме съмнява,защото това все пак са Депеш Мод,а по неофициална информация са продадени около 30000 билета в Португалия).Другата версия,която май е по-достоверната е за финансови различия в промоутърската фирма от португалска страна.Горките португалски фенове,ако това се беше случило при нас,щях да се издухам тотално Идиот

Според мен, ако са продадени около 30 000 билета, това не би била обективна причина за отмяна на концерта, защото по тази логика концертът в Атина трябваше вече да е отменен, защото по последни данни там са продадени около 10 000 билета.  Побъркан
Другата версия, както каза и Ginger според мен е по-достоверна. И аз съчувствам на португалските фенове, много неприятна новина за тях! Тъжен

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #4: 19 Юли 2006

Това гласи личното съобщение :

The Depeche Mode concert scheduled for Lisbon's Alvalade Stadium on July 28 is cancelled , due to the serious financial difficulties of the promoter Jose Araujo's company Brand New Day .
Unfortunately this promoter failure makes it impossible for Depeche Mode to perform this Lisbon concert .
The Band apologise to disappointed fans .
Ticket holders are advised to seek advice on refunds from the point of purchase .
Последна редакция: 19 Юли 2006 от hristiana
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #5: 19 Юли 2006

Страшна мизерия от страна на промоутъра наистина. Да вземе да се поучи от СМЕ хах. Фeновете дали не са сринали офиса му?
Последна редакция: 19 Юли 2006 от BlackCelebration

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #6: 19 Юли 2006

христиaна,

кликни върху линка даден от fallen star, още първият пост Усмивка.

моите извинения за името, ама излиза на латиница все пак...както се казва загуби ти се името в превода Усмивка
Последна редакция: 19 Юли 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
fallen star
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #7: 19 Юли 2006

Португалскaта версия(преведена)
"Announcement by the gig's management:
Depeche Mode's concert in Portugal has been cancelled a couple of hours ago. The concert was due to happen at July 28th, Jose; Alvalade XXI Stadium.
The reason behind this is the public's lack of adhesion/ interest....." Шок

Последна редакция: 19 Юли 2006 от fallen star

Change your mind
You're always wrong...
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #8: 19 Юли 2006

християна,

кликни върху линка даден от fallen star, още първият пост Усмивка.

Мнооооого се извинявам , но го видях след това . Вече ще проверявам всеки един пост по-щателно. А ти , maomode не виждаш ли , че името ми е Христиана . С А - не с Я . Грешиш за втори път !!!  Бияч
Последна редакция: 19 Юли 2006 от hristiana
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.