DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Disco Ball  (Прочетена 4685 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
20 Юли 2006

Нещо се е повредило на концерта в рим, а в нион изобщо не е било на сцената и надписите му са вървяли на екраните.
Последна редакция: 20 Юли 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1: 07 Август 2006

... а някой има ли инфо, дали въобще кълбото е присъствало на някой концерт след румънския ...'щото според мен, там се повреди нещо и за малко да "прободе Депеш в сърцето"... Млъкнал

... уффф, от кога я търся тая тема, да си зaдам въпроса... Очиврът Плезене

See what I see!
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #2: 08 Август 2006

... а някой има ли инфо, дали въобще кълбото е присъствало на някой концерт след румънския ...'щото според мен, там се повреди нещо и за малко да "прободе Депеш в сърцето"... Млъкнал

... уффф, от кога я търся тая тема, да си зaдам въпроса... Очиврът Плезене

Присъствало е мацко дори на концерта на  26/07/2006 Granada, Spain (Plaza De Toros)
няколко дни преди този в Константинополис. Но и там екраните зад групата са само три, и се забелязва новият артуърк на PJ.Може да го видиш.
Последна редакция: 08 Август 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #3: 08 Август 2006

...
Присъствало е мацко дори на концерта на  26/07/2006 Granada, Spain (Plaza De Toros)
няколко дни преди този в Константинополис. Но и там екраните зад групата са само три, и се забелязва новият артуърк на PJ.Може да го видиш.

... мерсаж Кире, наистина живо ме вълнуваше въпроса... Одобрение

... а за новия артуърк на PJ.... така добре се вижда....хахахахахаха... добре, че го видях в Истанбул... но между другото, много ми хареса! Доволен

See what I see!
deiv4o
Гост
Отговори #4: 09 Август 2006

според някои топката се намира на този адрес в лондон  и се 4удя колко ли  луди маниаци са вече тами дебнат:)

They are stored in a warehouse in London I think along with the standing letters and numbers form the Singles covers. I know a guy who does some work with the band (helped design the Receiver etc) and he told me. May be nonsense but I've no reason to doubt him

80 BOARDWALK PLACE
TRAFALGAR WAY
LONDON  E145SH
UNITED KINGDOM

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* IMG_0765_1.jpg (50.17 KB, 600x449 - видяно 555 пъти.)
Последна редакция: 09 Август 2006 от deiv4o
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #5: 11 Август 2006

А аз пък се чудя как изобщо са решили да използват кълбото след румънския концерт,дори и поради съображения за сигурност. Объркан Все пак техниците сигурно го проверяват внимателно преди всеки концерт,но ето,че стават инциденти. Млъкнал Е,както и да е,турнето вече е в историята и на снимката долу се вижда кълбото,горкото,вече разглобено.Много ми е интересно каква ще е съдбата му оттук нататък.Дали ще го съхраняват някъде или може би по-късно ще го продадат на търг,заедно с "летящите чинии"? Представям си каква би била цената им,но пък печелившите ще са истински щастливци. Очиврът

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kiril101
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 11 Август 2006

Аз сега се замислих, чия собственост са елементите от декора на сцената? Дали са на самата група? Ох стойката(летящата чиния) на Мартин така ще ми пасне на синтезатора в къщи.  Пощурял

Good Evening, Sofiaaa!
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #7: 17 Септември 2006

Според мен някой ден ще бъдат разпродадени на благотворителен търг!А цената 6те да е висока смятам!Правете сметка 4е 6том се намират хора да купуват глупости от сорта на  наръфан от Бритни Спиърс сандви4 например...... Побъркан
Последна редакция: 17 Септември 2006 от ExcitedandDevoted

Обичайте се бе хора!
the_sinner
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #8: 30 Септември 2006

пък аз друго исках да попитам за това кълбо (явно доста магнетично се оказа  Намигване ) та мисълта ми беше - на клипа на John the Revelator се вижда, че туй пусто кълбо се люлее бая здраво... този същия ефект - монтаж ли е или просто у нас не го разклатиха (или аз съм била твърде хипнотизирана и не съм забелязала да се движи)?!?!  Объркан Шок Очиврът

I'm not evil, I'm just not up to anything good...
kiril101
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 30 Септември 2006

Не се бях замислял или по-скоро заглеждал, но определено това е ефект, при това доста сполучлив. Но дори да предположим, че всички сме проспали този момент (колко и невъзможно да е) само си представям предвид разположенито на кълбото, какво би станало при маха на дясно  (ако си с лице към сцената). Тази батална сцена би била свързана и с доста жертви мисля. За наша радост това с разлюляването наляво навясно  съществува само във въображението на режисьора.

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.