DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  
Автор Тема: "Опиши" се с песен :)  (Прочетена 12322 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
30 Юли 2006

В коя песен на Depeche Mode усещате, че се пее за вас в най-близка степен?

За мен това е Strangelove.

маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #1: 30 Юли 2006

Когато бях на 13 много исках да съм на 15, за да съм като в Little 15. Тогава си мислех, че много добре съвпада с настроенията ми (знаете тази ужасна възраст наречена пубертет, добре че премина!), след това доста по-късно смятах, че Useless e точно за бившия ми мъж, stupid ideas и т.н. След това I feel loved - тогава много приятели не бяха заминали все още в чужбина, а други се бяха върнали оттам и бяхме една голяма банда на море. Беше много весело. Едно лято толкова много се забавлявахме, че накрая сериозно се загрижих за здравето си (и по-точно черния дроб). А сега, може би e Nothing's impossible, заради всичко това което се случи тази година...

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #2: 30 Юли 2006

В почти всички песни на Depeche Mode откривам частица от себе си,а дори и в много ситуации в живота намирам в тях готовите отговори.Може би все пак Only When I Lose Myself.

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #3: 30 Юли 2006

"Home "

higher love
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #4: 31 Юли 2006

Walking in My Shoes и Barrel of a Gun не звучат много светло, но тези две песни най- нобре олицетворяват периода, който изживявам в момента. Понякога е трудно, трудно е да се говори...
marto
Агент
*
Публикации: 86

Профил WWW
Отговори #5: 31 Юли 2006

Подкрепям fallen star .Във всяка една песен намирам частица от себе си,колкото и страно  да звучи......

hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #6: 01 Август 2006

Аз се присъединявам към агитката с всички песни / почти/ и не мисля, че е странно, а дори напротив. Една от причините да са ми най-най е точно тази  - във всяка тяхна песен намирам част от себе си. И както казва Fallen Star, много често там намирам отговорите....И това съвършено съчетание от лирика и музика - ооох и ааах. Много зависи и от моментното ми състояние или периода в който съм. Много ми е трудно, дори невъзможно да ги класирам. От новия им албум може би Precious ми въздейства най-дълбоко, но вероятно това е защото сега съм на тема "деца". / искам да имам в смисъл/.
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #7: 01 Август 2006

Hope,
пожелавам ти това твое желание да се сбъдне!

А що се отнася до "агитката", съгласна съм, че всяка песен има по нещо от нас в различни наши моменти, въпросът ми ебше повече за това, коя е песента, като я чуете да си кажете, че е написана, защото сякаш ви познават? Намигване

hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #8: 01 Август 2006

Ами именно де  - почти всички Усмивка
И не мисля, че не е нормално / то аз със сигурност не съм де/, но и авторите, които на мен са ми много близки, знам, че са и на Мартин  - например Херман Хесе или Камю. Поне 20 са песните, които са ми специални по този начин - имам предвид - топ 1.
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #9: 01 Август 2006

''Strangelove''-предпочитам да запазя обясненията за себе си Усмивка ; ''The Things You Said''-винаги има предателство и разочарование край нас;''The Sun&The Rainfall''-заради черта от характера ми,която се споменава в песента;''Freestate''-винаги те подтиква да направиш нещо положително,да продължиш напред,каквото и да се случва...като че ли това са песните,които изникват в съзнанието ми моментално.
Последна редакция: 01 Август 2006 от MaoriGirl
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #10: 01 Август 2006

Somebody

Както вече казах в една друга тема, ако тази песен не я беше написал Мартин, щях да я напиша аз, поне текста.
Последна редакция: 01 Август 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Ji
Някой
Публикации: 16

Профил WWW
Отговори #11: 01 Август 2006

Ами, като чух за първи път The bottom line се разплаках. Много интимна и лична песен  Доволен

I follow you!
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #12: 01 Август 2006

Може би The Things You Said, Walking In My Shoes, Only When I Lose Myself, всъщност в определен момент повечето песни могат да ме "опишат" Намигване
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #13: 02 Август 2006

One Caress

... много нежност... емоция... дълбочина ... чувства... красота... всеотдайност... преданост.... тъга... мрак.... истина... Млъкнал

... когато един ден някой ми каже тези думи.... ще ме спечели завинаги!!! Очиврът
Последна редакция: 01 Април 2009 от Kevy

See what I see!
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #14: 02 Август 2006

Доста трудна задача е да избереш една песен... Поне при мен е така... Май за всеки момент от живота си мога да намеря песен, която да описва какво е ставало в душата ми...

В момента за мен това е Somebody - най-простичкото и гениално обяснение, защо двама души трябва да са заедно. Тази песен винаги ще ме трогва.

Не знам какви демони бушуват в главата на Мартин, но този човек е нечовешки гениален.

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.