DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  
Автор Тема: "Опиши" се с песен :)  (Прочетена 12324 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #30: 23 Август 2006

Чувствам много близка Enjoy the silence...по принцип съм много общителна и весела натура  Пощурял, но когато имам кофти ден и се прибера размазана...запалвам цигарка и се наслаждавам на тишината Усмивка в този смисъл тази песен може би описва ако не мен, то поне частичка от желанието ми да оставам понякога насаме със себе си...
ето тогава имам чувството че тази песен аз съм я писала  Намигване
nelly
Гратис Любовник
**
Публикации: 48

Профил
Отговори #31: 27 Август 2006

Ами с една е малко трудно да се опиша ,но може би с първите няколко песни,които посочила в профила си имат наи-силно въздействие в/у личността ми..Към тях бих могла да добавя и Only When I Lose Myself,kakto i Precious... Доволен

Do i need to sell my soul for pleasure like this Did I have to lose control To treasure your kiss Did I need to place my heart In the palm of your hand Before I could even start To understand
alkariel
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #32: 28 Август 2006

И на мен една песен няма да ми е достатъчна, за да се опиша ( този отговор сигурно вече напомня на развален грамофон  Очиврът ), още повече че на различните моменти от живота съответстват и различни песни. Все пак сега като че ли ми е най-близка Only When I Lose Myself, а на второ място е Home .
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #33: 07 Ноември 2006

Policy of truth is barrel of a gun.
    Walking in my shoes i feel you.
                                         pj

for all the right reasons
for all the right reasons
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #34: 07 Ноември 2006

Хммм Някой по нагоре беше написал , че Freestate те подтиква да направиш нещо хубаво и тн., с което абсолютно съм съгласна! Много често се случва да си пусна Freestate , докато се оправям да изляза от вкъщи! Вдъхва ми много положителна сила!Сила, с която да преборя масата идеотщина , която ни заобикаля!
Но като че ли песента, която ме описва най - много е Dirt! Много често върша неща, които изглеждат странни на повечето хора! Но на мен хорското мнение никога не ми е правело впечатление! Усмивка

Обичайте се бе хора!
InnerSmile
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #35: 08 Ноември 2006

"Only when I lose myself in someone else ..." :
Изгубих се в очите на човек,
 през които исках да погледна
себе си ...
Повярвах в това, което видях,
но не забравих това, което
 знам за себе си ...
Така - отново се намерих  Усмивка

"...I`ll make your heart smile ..."
Little Angel
Кукла
*
Публикации: 21

Профил
Отговори #36: 09 Ноември 2006

Песента която ме вдига е "Photographic".Но ако трябва да се опиша с песен ще ми бъде трудно,поради това,че във всеки един момент от живота си се намирам в раэлични състояния,и всяко едно мое състояние е съпровождано от някоя песен.Сега съм твърдо "Martyr".

"I take pictures
photographc pictures"
Noirdez
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #37: 12 Ноември 2006

home, shake the desiese и only when i lose myself
Bubeto
Кукла
Публикации: 32

Профил
Отговори #38: 12 Ноември 2006

ЗА мен песента е Home:) Спомням си когато за първи път гледах клипа - побиха ме трипки направо.Ухилен

Seen the tears in my eyes,Heard my truth turn to lies, Seen the tears in my eyes,  I'm not proud of what I do, When I come up, When I rush, I rush for you....
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #39: 23 Ноември 2006

Най-най песента е " В твойта стая" за това живея някой да ме води напред с любимите си страсти и молитви , и дори когато съм сам да чувствам присъстивието ти. Само в тази стая съществувам .Дори да съм  любимия ти роб, изгаряки ме с изпепеляващите си очи , душата ми се изпарява и оставаш само ти !И пак в любимата ми тъма само ти съществуваш , чуствайки го с всяко крайче на тялото си !
..........   Това всъщност е моята стая    ............
Последна редакция: 23 Ноември 2006 от miroultradm

Finally I've found that I belong here
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #40: 23 Ноември 2006

Да излезем за малко от стаята! Извън нея сме объркани и болни !
Събира ни страданието, на което не сме  чужди ! Обезпокояващи с безкрайни игрички душите си ! Молим се за нещо, което не излиза от все сърце . Но държейки те в ръце намирам смисал. Не се преструвам !Беззащитен  докато плачеш аз умирам Плачещ .

Ние сме "Повредени хора"
Последна редакция: 23 Ноември 2006 от miroultradm

Finally I've found that I belong here
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #41: 24 Ноември 2006

Waalking in My Shoes
Barrel of a Gun
Freestate
Insight
Only When i Lose Myself

Това са песните, които съм изстрадал и преживял, в които откривам нещо от себе, чрез които открих себе си. И продължавам...
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #42: 24 Ноември 2006

За мен песента в момента е Suffer Well

Where were you when I fell from grace
Frozen heart, an empty space
Something's changing, it's in your eyes
Please don't speak, you'll only lie......................

I just hang on
Suffer well
Sometimes it's hard
It's hard to tell

An angel led me when I was blind
I said take me back, I've changed my mind
Now I believe..........

Страхотна песен можеш да откриеш много неща в нея. Както естествено във всяка песен на Depeche Ухилен

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #43: 24 Ноември 2006

Непосилна задача е да се избере една песен, сред това море от невероятни и така трогателно човешки, но и гениални песни, заради които ДМ са толкова обичани  и толкова велики и покоряват генерация след генерация нови фенове....

Но все пак- "HOME" е конкретната песен с която (и донякъде заради която) прослушах Депеш...

Оттам нататък описват ме и: "Walking in my shoes",
"SOMEBODY",  "SHAKE THE DISEASE", "FREELOVE" (която, странно защо, никой не е споменал дотук.... Но ето- аз я споменавам  Плезене), "INSIGHT", "The bottom line", "I AM YOU",
"ENJOY THE SILENCE"...................
И още- "ONE CARESS", "I FEEL LOVED".....................................

А от по-новите- "PRECIOUS", "DAMAGED PEOPLE", "I WANT IT ALL"....

Но все пак двете най-любими мои песни от PTA са "NOTHING'S IMPOSSIBLE" & "SUFFER WELL"

Всъщност- въпреки че започнах с това, че е "мисията-невъзможна" тази тема, ще заявя все пак следните четири песни, които да ме опишат окончателно:

"HOME".................."SOMEBODY"................................."SUFFER WELL ...................."FREELOVE"...................
 Ангелче

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #44: 24 Ноември 2006

Непосилна задача е да се избере една песен, сред това море от невероятни и така трогателно човешки, но и гениални песни, заради които ДМ са толкова обичани  и толкова велики и покоряват генерация след генерация нови фенове....

Но все пак- "HOME" е конкретната песен с която (и донякъде заради която) прослушах Депеш...

Оттам нататък описват ме и: "Walking in my shoes",
"SOMEBODY",  "SHAKE THE DISEASE", "FREELOVE" (която, странно защо, никой не е споменал дотук.... Но ето- аз я споменавам  Плезене), "INSIGHT", "The bottom line", "I AM YOU",
"ENJOY THE SILENCE"...................
И още- "ONE CARESS", "I FEEL LOVED".....................................

А от по-новите- "PRECIOUS", "DAMAGED PEOPLE", "I WANT IT ALL"....

Но все пак двете най-любими мои песни от PTA са "NOTHING'S IMPOSSIBLE" & "SUFFER WELL"

Всъщност- въпреки че започнах с това, че е "мисията-невъзможна" тази тема, ще заявя все пак следните четири песни, които да ме опишат окончателно:

"HOME".................."SOMEBODY"................................."SUFFER WELL ...................."FREELOVE"...................
 Ангелче

Нищо лично, но да не страдаш от разшестнайсетяване на личността, след като толкова песни те описват най-добре. Намигване
Последна редакция: 24 Ноември 2006 от Admirer

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.