DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Концертът в Тел Авив отменен  (Прочетена 4031 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
01 Август 2006

Концертът на Депеш Мод в Тел Авив , насрочен за 3 август е отменен . Нова дата няма да бъде насрочена .
Това означава , че днешният концерт -в Атина е официалният край на турнето .
Последна редакция: 01 Август 2006 от hristiana
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #1: 01 Август 2006

Тъжна новина за израелските фенове, щеше да бъде грандиозен завършек на турнето.

Ето и официалното изявление:

Цитат
Depeche Mode regretfully announce the cancellation of their scheduled concert on August 3rd, 2006, at Hayarkon Park, following the latest developments.

Unfortunately, at present there is no way to reschedule the concert, as this is the end of the Depeche Mode world tour.

The band apologize to the fans, and thank them for their understanding.

Има и версия, според която ДМ са искали да изнесат концерта, но техническият им екип категорично отказал да пътува.
Последна редакция: 01 Август 2006 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #2: 01 Август 2006

Усмивка Не знам дали можем да го окачествим точно като 'добра новина', но мисля, че всички може би го очаквахме..
И сме малко по-спокойни.
Усмивка

Life goes on..
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #3: 01 Август 2006

До колкото си спомням имаше някаква идея или поне желание от страна на неколцина от форума за Атина вместо Истанбул... сега леко ме е яд, 4е не се организирахме и за Атина... въпреки 4е от самото на4ало се надявах това да е закриването на турнето, 4е с тия "събития"....може би така е по-добре, но наистина ми е гадно за разо4арованите фенова там! представям си да бяха канселирали в София...
Последна редакция: 01 Август 2006 от Ogi101

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #4: 01 Август 2006

От както започнаха "събитията" там се молех да отменят концерта. За мен лично това е добра новина  Ангелче
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #5: 01 Август 2006

Аз също очаквах новината и смятам,че така е по-добре. УсмивкаПоставям се разбира се и на мястото на израелските фенове,за които разочарованието ще е огромно.

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #6: 01 Август 2006

Наистина жалко за феновете в Тел Авив, но и според мен това е успокояваща новина. Особено за Данна. Много ги мислихме нашите момчета, че не им е там мястото в тези тревожни времена. Хей, мила, май наистина си се свързала с Дженифър накрая, а?  Ангелче

The more I look   The more I see   The more I feel
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #7: 01 Август 2006

Със сигурност това е по-доброто решение според мен, и го очаквах. Не трябва да се застрашава живота на толкова много хора(тур екипа не еникак малък), и най-вече на нашите момчета. Съжалявам за израелските фенове, но като се има предвид, че не са сред най-бедните, вярвам най-запалените сред тях са присъствали поне на един от многото  концерти.

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.