DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 10
  Печат  
Автор Тема: Истанбулското приключение на българските фенове  (Прочетена 37566 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
31 Юли 2006

Добре де нетърпеливци такива.... Намигване... аз почвам, другите ще продължат...

... Първо искам да подчертая, че концерта в България е несравним.... няма такава емоция просто.....  Доволен

А сега за събитието в Истанбул... според мен там концерта беше интернационален, защото имаше ужасно много фенове от различни държави... естествено ние се откроявахме и всички идваха първо с нас да се запознаят... но за това после...  Ухилен

... Много беше странен избора на терен за концерта... не беше стадион, не беше арена... и зала не беше... аз бих го определила като игрище за "Народна топка" и въпреки, че от охраната ни казаха, че имало 22 хил. продаени билети, аз мисля, че туй чудо не можеше да побере повече от 10 хилки народ, дори и при най-задушевната възможна атмосфера...  Шок

Може би поради тази причина сцената и сет-листа бяха, като за фестивал...  Ухилен
...сцената беше доста по-малка...нямаше я гигантската топка, голяма част от екраните, както и пътечката... сет-листа беше с една песен по-малък, като в случая липсваше Nothing Impossible....

Иначе имаше няколко метра ограждение за ВИП гости, но това не ни спря... и се класирах на 3-ти ред заедно с Оги ... 'дет' се казва голямо прескачане на преградите падна...хахахахахахаха...... но за това в следващия ми пост...  Зъл

Всички членове на групата бяха в страхотно настроение, а Дейв ососбено флиртуваше с публиката... но все пак умората вече си личи... няма я тая енергичност, на която се насладихме в БГ...

... после ще продължа за публиката, за турските фенове, които между другото заслужават едно голямо БЛАГОДАРЯ от всички нас, за нашите преживявания, за култовото висене на опашката за влизане... и всичко е придружено със богат снимков материал.... за това как се разминах с Мартин за един час из турските забележителности...  Плачещ

... демек... следва продължение... Одобрение

See what I see!
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #1: 31 Юли 2006

Сдаваме значи хотела в 12 и направо на "стадиона" (ще го наричам така за краткост)... там сме в 1 часа и си мислим, че ще сме първи и даже време за разходка можем да намерим.... Шок

... мнооооооого наивно от наша страна...  Млъкнал...имаше си едно доста добре заформено опашле.... народа се беше оборудвал с чадъри за слънцето, вестници за сядане и суха храна, че тряа да се муа нещо ... по-изобретателните направо си бЕха измайсторили шатрички... първите на опашката чакаха от 5.45 сутринта, вторите - от 7....  Шок

...и ние, като истински хиени решаваме, че не може да се наредим чак толкова назад и моментално се забиваме на ВИП-входа... там се събира една камара народ охрана и нито един не говори английски... та чакаме значи да дойде нЕкой, с който мо'ем да се разбЕрем, а през това време бесни флиртове се вихрят с турчолята... така де, възможно беше от тях да зависи да влезнем от там... ама цирк да видите...аз си приложих всички налични номера, още няколко девойки - също... само дет' ги не целунахме... ама после единия ми мяташе мигачи всеки път кат' мине покрай мен....хихихихихих... но получихме обещание, че ще ни пуснат от там, даже заведоха Оги, да й покажат точното трасе и вход... но после в нас се прокрадна съмнението, че на турците едва ли може да се вярва и по-голямата част от групата си се наредихме чинно на онуй слънчевото опашленце...

... и кат' се започна едно чакане ви казвам, не е истина... викам си, така и така ще се пържим, барем тен нЕкъв да забием... та седнахме си на тротоарчето и разголихме кълки... к'ви погледи отнесохме ако знаете от местните, преминаващи по булеварда...тц,тц,тц... срамота!!! Ухилен Пощурял... ама пък ся си имам тен на краката и съм изгоряла на няколко вида презрамки на раменцата... красота просто...  Зъл

... после се наложи аз малко да повикам и да въдворя ред на опашката ...но в 6 отвориха вратите... и като се започна един спринт ви казвам... сега като се сетя умирам от смях... да знаете, че с пола и чехлета да се тича, никак не е лесно... а и едва ли е много красиво...

...наложи се да изблъскам малко грубо един младеж, който ми пречеше да взема с необходимата скорост отсечката към пункта за проверка на билетите...  Зъл
...аз кат' казвам, че бързо тичам, не се шегувам... първа на оградата... и после гледах сеира на останалите...хахахахахахахаха... толкова се смях... но също така забелязах, че само ние тичахме.... може би поради тази причина заехме 2/3 от фронт линията на оградката... съответно нали си представяте що табелки (с нашата запазена марка) се вееха пред очите на Депеш...  Доволен

... хайде и другите да се включат вече де... Объркан

See what I see!
dmod
Кукла
Публикации: 40

Профил
Отговори #2: 31 Юли 2006

Искам още.....котке разказвай!!!!!!!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #3: 31 Юли 2006

кеви,
тебе поне смее те сгащили натясно сега, така че ще разправяш като хората, а не хапка по хапка.

турците предполагам чакат най-отрано за концерт от цял свят, никога не съм виждал такава опашка каквато имаше на миналия концерт в истанбул и то не едно гогромно меле ами по един двама само и зад тях други хора, нещо като опашка за хляб  Усмивка и тогава си спомням, че още от 7 сутринта е имало хора да чакат.

как прескочихте оградата за да влезете във ВИП-а и как мина съботата. ВИП-а беше ли голям колкото синята зоана в София или по-малък.

Това, което аз четох, е че са били продадени 11500 билетаи и са пуснали още в деня на концерта.

Все пак само Nothing's Impossible не са пяли. на испанските концерти преди Истанбул, които не са били фестивали само 17 песни са изпълнили.

предполагам публиката е била много цивилизована и не е имало никакво бутане.

от снимката мястото на площадката изглеждаше страхотно. жега ли беше или имаше някакъв бриз откъм морето, когато се стъмни?

абе не се скъпи на обяснения, ами разказвай всичко, за което можеш да се сетиш.
Последна редакция: 31 Юли 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 31 Юли 2006

Искам още.....котке разказвай!!!!!!!

... ами да разказвам, ама само аз ли?!
Освен да споделя, как прескочохме оградите на ВИП-а... защото, дето се казва, мога да говоря от собствен опит... Намигване

... Та значи, въпросния ВИП не се напълни... много странно, но факт... и започнаха да пускат хора от едната страна, но тъй като ние бяхме в срадата на оградата, при това бая трудно ни беше движението, като единствен шанс видяхме - прескачането на въпросната оградка... Зъл
... Първите няколко прескочили бяха заловени от охраната и грубо изтикани извън ВИП-а... но после имаше и няколко успешни случая...
... Оги попита охраната дали ще направи компромис за нас, а той каза, че не разбира английски, въпреки, че две минути преди това го, забелязахме че го поназнайва все пак... той отмина и Оги се престраши... и не можете да си представите за какво прехвърляне става въпрос - полет и приземяване с краката на горе, точно обратното на незабележимо... тъкмо Киро ме подига мен и охраната се обръща... ама връщане на зад няма... много ловко скочих аз, само дето малко задника ми се видя, че бях с пола... ама не ми дремеше много. Доволен
Охранителя се приближава към нас и вместо да се скара той ни прави така  Одобрение.... и бързо се шмугнахме в тълпата...
Другите успели да прескочат от нашите са Maya_v и bong13, ама те ще си разкажат сами...
...и така, с нахалство към прогрес, та до 3-тия ред... хихихихихихих... точно зад БГ знамето (ама нека друг да разкаже за него)... та там най-отпред, размахвахме табелите... и на Never Let Me Down Again на стените сред развяващите се ръце бяха показани и две развяващи се табели... пак се записахме другари! Доволен
... между другото с табелите сме доста известни вече, но нека и другите да разкажат нещо се... Усмивка

See what I see!
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #5: 31 Юли 2006

Дива котке, много интересно разказваш, ама другите защо си траят ами не подхванат шафетата!?!
Реанимирате ли бе хора - давайте, че сме жадни за разказите ви! Побъркан
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 31 Юли 2006

Все пак само Notthing's Impossible не са пяли. на испански концерти, които не са били фестивали само по 17 песни са пяли.
... Мао ве да не искаш да ме баннат за дълги постове... Бияч

... само Nothing-a не изпяха, а и започнаха биса с Leave In Silence.. Одобрение
Цитат
предполагам публиката е била много цивилизована и не е имало никакво бутане.
... грешно предполагаш Мао... изроди бЕха повечето... съприкосновения е имало при нашите хора... че даже някакъв женски бой се е заформил... Шок
...а във ВИП-а бяха доста брутални... зад нас стояха едни мацки, които не бяха отишли да слушат музика, а да точат лиги по Дейв... голямо ръгане и настъпване падна с тях... а ние с Оги се изнервихме безкрайно на един идиотски метъл, който не стига че беше противен, имаше голяма коса, с която пречеше на доста хора, ами и стоеше като някакъв темерут... та този екземпляр, дет' се вика, буквално ни прегази, за да мине пред нас... както се сещаш кубинки и отворени чехли не са много равностойни за подобна борба... Ядосан

Цитат
от снимката мястото на площадката изглеждаше страхотно. жега ли беше или имаше някакъв бриз откъм морето, когато се стъмни?

... оооох, каква жега беше ако знаеш .... няма вятър, няма чудо... бизнеса на местните "търговци", които продаваха студена вода по опашката , процъфтя със страшна сила... Ухилен

... не мога всичко аз да разкажа ве хора... 40 мутри бяхме там... сигурно и те ще искат да посподелят туй-онуй....и ся кат ме видят как съм се развихрила, ще ми шибнат по един шамар... Пощурял Пощурял

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #7: 31 Юли 2006

Хайде поемам щафетата от котката. Ухилен Още не съм реанимирал, но реших да поостана днес в Русе, утре отивам на морето да си изравнявам селскостопанския тен...връщам се набързо на опашката. Запознахме се с няколко забавни екземпляра от sacred.ru, които имаха знаме подобно на нашето, румънците също се бяха разписали с голям национален флаг...един от техните дойде ентусиазирано да разглежда табелите We Rush For You и когато му подарихме една, щастливо ухилен до уши обясняваше на всички как са я давали на екраните в роден (за него) Букурещ. След концерта се запознах с един Финландец, който ми обясняваше, че се носела славата за българите, като най-луди фенове от това турне. Настояваше да дойде в България за следващото форум парти, за да бъде с нас. Готин тип...докато се пекохме на слънце, покрай нас се изреди странен "автопарк" превозващ студена вода, търговците тикаха боклуджийски кофи пълни с лед и бутилки минерална вода, легени на колела, дори пазарска количка от близкия супермаркет облепена с найлон бе влязла в употреба. По едно време бяха станали толкова много, че се състезаваха един със друг в луда надпревара за поредния клиент. Докато ни пуснат в 6 покрай нас се изреди половината Капалъ чарши - шапки, захарен памук, бира, кола, цигари (чамееел, чамеел), турски флагчета, дунапрен за сядане (миндееер, миндееер, царевица, дори дойде един здрав мустакат турчин, който разпалено крещеше нещо срещу нас. На фона на слънцето ясно се виждаха пръските слюнка, хвърчащи във всички посоки...така и не разбрахме какво иска, докато не ни преведоха двама турци от опашката - да ни прави кръводарители за някаква клиника. Шок ) До шест с леко отваряне на огражденията вкарахме при нас всички налични българи от нашата група, няколко дошли с кола и няколко от алтернативната екскурзия на Партнер травел. След това вкупом потеглихме надолу към сцената. Кеви вече обясни за препускането дотам, както и за ВИП зоната...за която бяха продадени по-малко от 100 билета при капацитет на заградената площ около 700-1000...положението остана такова до 21.15 когато почнаха да пускат случайни хора от страничните входове в зоната. Турците около нас обезумяха, започнаха да се прехвърлят бясно през оградата, като в суматохата и няколко от нашите ханъмки прескочиха напред. Едва успях да спра притока на прехвърлящи се туркини и турци до мен, с лакти и викове ДУР охладих ентусиазма им...такава идиотска проява от страна на охраната не бях очаквал...пълно безхаберие, не ми се мисли какво щеше да стане, ако цялата човешка маса се беше юрнала да прескача...толерантността на околните трябваше да извоювам в десетки ръгби двубои, което също беше неприятно.
Сета съкратен вариант, с множество проблеми в началото и края на някои песни...сменени анимации на World in my eyes и Personal Jesus, няколко нови закачки на Дейв с публиката...и край.
Въпреки негативните емоции около блъсканицата, беше много приятно усещането, че макар и познато, изживяването е реално отново макар и за последен път в това турне. Спирам засега...отново по-късно.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #8: 31 Юли 2006

Не подозирах, че в Турция ще има такива ентусиасти, които да са на опашката още от 5.45..., но иначе подредбата беше следната:
след първите ентусиасти бяхме българските фенове  Одобрение, следваше  умело промъкналият се в сладки приказки с нас руски фен клуб, след тях, възхищаващите ни се представители на румънският фен клуб и....след всички нас - турският фен клуб, чиито представители бяха крайно необщителни. По-изгарящо чакане от това едва ли е имало. Усмивка
Както каза вече котето  Намигване, голямо бягане падна...
Сега за подгряващите - първо излезна една мацка, която пя само на турски и лично на мен ми напомняше на Милена Славова, обясниха ни, че била турската Pink. Имаше добър глас, но с този език как звучи?!?! После излезна друга група, която явно беше по-на почит сред местните, не бяха лоши, но много бяха пооткраднали.  Зъл Бяха взели цели семпли от Депеш, Девижън и Ирейжър. Като се сетя за Букурещ, тези подгряващи бяха по-добър избор за Депеш.
А иначе нашите хора се представиха блестящо, като се има предвид, че вече е края на турнето. Дейв беше позапалавял, Мартин в началото изглеждаше все едно се е върнал от среща с тъста си  Усмивка, но после живна, само Анди беше в супер форма подскачаше весело през цялото време, пляскаше както той си знае, а когато позагрее - запалваше цигара - нищо ново. На първите две песни подложките се чуваха повече от гласа на Дейв, после оправиха това, но така и не се получи добър звук. За пропуска на NI вече писаха, на Personal Jesus също пуснаха за малко табелката ни на екраните, но все пак друго е да я видиш на осем екрана вместо на три. Липсваха раходките на Дейв и Мартин по пътечката. Поне успяхме да ги видим и чуем още веднъж!!! 

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Grain
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #9: 31 Юли 2006

След като се помятах 2-3 часа в леглото, в безмислени опити да заспя - сядам и аз да напиша няколко реда за пребиваването ни в Истамбул - странно място - на мен ми беше за СЕФТЕ !
Първо веднага искам да благодаря от цялото си сърце /от което вече не остана почти нищо.../ на Кирил който реализира това апокалиптично за мен преживяване! Всичко беше перфектно - организацията, грижите, вниманието.... ИЗКЛЮЧИТЕЛНО  Целувка Целувка Целувка огромно благодаря!!!
За тези които не бяха с нас - мисля че са наясно какво точно са пропуснали - среща с истината, сиянието и вечността - която не може да се съизмери с никое земно човешко чувство... С риск да прозвучи твърде  сълзливо патетично - за мен преживяването си е  точно такова.
Да си призная - май много ми се насъбра - два пъти за един месец!
Не е необходимо да коментирам концерта като цяло - в горните постове са се справили доста живописно - както и местната публика която по мои несъсредоточени наблюдения /с малки изключения/ се беше събрала да си попие биричка, да си постърчи, поцелува и поприказва с отдавна несрещани приятели - голям град Истамбул, 16000000 жители, как да срещтнеш някой познат? Проявявам разбиране!
И така за обобщение и успокоение на всички неприсъствали искам официално да ЗАЯВЯ, без право на реплики  Бияч
На 21.06.2006 всички НИЕ бяхме свидетели на  most amazing concert ever... this tour!  Информацията е от извора - всички я знаем!
Харесва ли ви или НЕ - това е положението - истината боли !!  Зъл
Хайде до скоро!
Хиляди целувки!
Мария
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #10: 31 Юли 2006

Малко предистория, в деня преди концерта две момичета от групата засякоха Мартин пред входа на Топ Капъ около 18.30 часа. Други четирима устроиха засада в хотел Кемпински Цираган Палас...ние групичка от 23-ма души се пуснахме на разузнаване по вода с корабче. Видяхме хотела, в който се вихреше някакво парти или по-скоро сватба, после и арената от съвсем близо...сцената стоеше кротко в мрака и чакаше търпеливо феновете Усмивка Изумихме се колко малко е пространството, наистина всичко над 10 000 души ми се струва пресилено. Като се има предвид, че ВИПа не беше продаден въобще, както и многото фенове от други страни, интереса от турска страна явно не е бил толкова голям.
Не знам дали си въобразявам, но ми се струва че Турция върви назад, вместо напред. По улиците имаше цели "стада" забрадени жени, мъжете на няколко пъти си позволяваха на оживени публични места грубост и агресия спрямо тях. Изумява ме, как е възможно въобще една жена да позволява подобно отношение, какви ли болни мозъци изграждат от най-ранна детска възраст това изумително идиотско покорство в турските жени?!? и това се случва в държава, която иска да членува в Европейският съюз...трагедия. Лично за мен безройните сцени на унижение към жените, създадоха силно негативно отношение към мъжете в Истанбул. Комплекси за малоценност ли имат или подчинението е единствения начин да задържат жена до себе си...не знам сигурно по малко и от двете. Гадничко е да видиш жена като тази, да чака покорно мъжа си на пейката да приключи с миенето на краката си, после и с молитвата...все така кротко на 40 градусовите жеги, обърнете внимание, че дори е с ръкавици. Шок

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* turkish woman.jpg (117.07 KB, 420x560 - видяно 728 пъти.)
Последна редакция: 01 Август 2006 от kirilart
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #11: 31 Юли 2006

Аз също ще изкажа впечатления, въпреки че не бях с групата от форума. Наистина Истанбул ми направи по-скоро лошо, отколкото добро впечатление, стори ми се като някой цигански квартал, вярно има тук-там я синя джамия, я баня с килими, но като цяло не съм очарована.
А за концерта - първо БЛАГОДАРЯ на Кирил и всички други от форума, че ни пуснахте при вас, въпреки че бяхте чакали вече 4 часа  Усмивка Концерта беше хубав, но в София беше велик. Интересни подгряващи групи, само да питам: На мен ли ми се стори или мацката с късата пола играеше нещо като кючеци на леко твърдите си песни? Намигване Втората група наистина по- биваше, макар че съм убедена, че има нещо гнило в ориентацията на изпълняващите Ангелче
Същинската част - ами какво да кажа, все пак са ДМ, но липсата на голяма част от декора ми направи неприятно впечатление, особено на сферата Тъжен ДМ ми се сториха леко уморени, но все пак е един от последните концерти. А да и да не забравя и аз да се изкажа за изключително наглите туркини, които никакви ги нямаше и към 21.30 се активизираха и като започна една бутаница, но не обикновена, а направо със злоба (нямаше да се изненадам, ако ме бяха заколили с някой ятаган, за да се доберат по-отпред), ама пък аз лесно не се давам Зъл И пак ще се оплача, че ми взеха водата и издържах целия концерт на собствения си сок.

Въпреки неприятното, емоцията от концерта надделява, но за пореден път и аз казвам : българите сме си най-добрите ... on this tour Намигване
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 01 Август 2006

Цитат
На мен ли ми се стори или мацката с късата пола играеше нещо като кючеци на леко твърдите си песни?

Мяташе и още как. Отвреме навреме сякаш се усещаше, че не му е тук мястото и спираше за миг, но само минутка-две по-късно отново започваше да кърши снага...турска му работа. Ухилен На мен ми направи силно впечатление китариста на групата, който излезе с избледняла лилава блузка и ярко червен анорак Адидас с бели кантове...класика!
Втората подгряваща група вярно беше откраднала цели мотиви от песни на куп синтпоп групи, но поне пееше на английски...разбира се между песните се изливаше поток от хвалебствени по отношение на публиката слова на турски, започващи или завършващи с поздрава: Селяяям!
Най-добрата подгряваща група, отново беше нашата агитка...представям си как ще е отразен по турските новини концерта: Група фенове крещят и размахват българското знаме на опашката преди концерта, по-късно първия ред пред огражденията отново е окупиран от нас и щом някой  вдигнеше камерата да снима, пред него моментално се издигаше стена от табелки We Rush For You , така че като се замисля по турските канали в крайна сметка ще дадат репортаж, за посещението на българските фенове на концерта в Истанбул. Зъл

* warmup 1.jpg (35.68 KB, 420x315 - видяно 673 пъти.)

* warmup 2.jpg (26.97 KB, 420x315 - видяно 665 пъти.)

* warmup 3.jpg (49.1 KB, 420x315 - видяно 667 пъти.)
Ji
Някой
Публикации: 16

Профил WWW
Отговори #13: 01 Август 2006

Тук сме, тук сме. Още не сме е освестили от изживяването Пощурял
Имам малко снимки, ще опитам да кача няколко.
Не може да се опише какво чудо беше! Не знам за другите, но за себе си мога да кажа, че бях на небето, хахах!!!

* IMG_0160.jpg (127.24 KB, 2272x1704 - видяно 641 пъти.)

* IMG_0163.jpg (109.67 KB, 2272x1704 - видяно 643 пъти.)

* IMG_0172.jpg (111.37 KB, 2272x1704 - видяно 645 пъти.)

I follow you!
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #14: 01 Август 2006

Първо да кажа (за успокоение на dmod) - автографи може и да не събрахме (както ве4е разбрахте изпуснахме Мартин в кафето пред Топ Капъ за около 4ас  Ядосан), но за сметка на това снимков материал има в подобаващо коло4ество. Аз ли4но ще се вклию4а с такъв утре или дове4ера, защото в4ера от емоции не сколасах да сваля снимките!
Сега да се върнем в Истанбул... тя Котката се е погрижила да ви усведоми прилежно, но все пак има още дупки за запълване...
Само един коментар преди това:
Цитат
Дейв беше позапалавял
и ти да си и ти ще позапалавееш.... сиурно не беше разпускал от ден-два, ако момата е отско4ила до вкъщи понеже е толкова близо, пък и за идните ден-два...ама така е на гости на сватовете в Европа!!!!!  Намигване
Така, основи за сравнение между концертите в София и Истанбул НЯМА - надявам се това е ясно на вси4ки. Двете бяха съвсем разли4ни преживявания, дали то, защото звукът в Истанбул бе по-зле, или сцената на половин на тази в София, плюс липсата на cat walk-a и топката (но за сметка на това видяхме катри от надписите по нея по скромните 3 екрана)... каквато и да е при4ината, двете неща са несъпоставими, така 4е няма да сравнявам ,а 4исто и просто ще изложа фактите и емоциите от това приклю4ение!
Така, както ве4е разбрахте, имаше ВИП оргаждение, което беше разположени П-образно то4но пред сцената, но това не ни попре4и да се озовем с Котката на 3ти ред, което си беше еквивалента на 1ви в София, тъй като загражденията бяха по-близо този път. Турските фенки... бая се поборихме с тях - но ние сме с корави 4ерупки, балканджийки и не се дадоваме така лесно. Истина е, 4е ВИП посетителите, не им беше мн мястото то4но пред сцената, по-голяма 4аст от тях бяха средни на възраст мъже с девойките си на токове и натокани  Плезене, които пристигнаха с кораб4етата от "заможната" азиатска 4аст на града. В последствие, когато запускаха и "простолюдието" във ВИП огражденията, пове4ето от тях явно се спасиха към грани4ещото с Бозфора заведение, което запалваше най-дясната 4аст на арената... за информация на тези, които не го бяха забелязали, и аз щях да съм го пропуснала след спринта, който ударихме с Котката в надпревара за добиране до пол позицията, но нали спе4елихме вниманието на турските охранители още в на4алото, когато се пробвахме да нашестване през ВИП входа и единя ме вкара уж до тоалетна (на мен не ми се ходеше,а ащо да отказвам да мерна сцената и приготовленията още от рано рано) и така имах възможност да разгледам подробно и на празно (в смисъл без тълпите хора) и сцена и арена и вси4ко наоколо. само дето не ми дадоха да снимам, не 4е не си направих уста!
Обратно в тълпата, след зрелищното преска4ане на загражденията, делящи ни от ВИП'а, макар и след малко колебания от страна на Котната, една блага усмивка, малко извинения на английски и две прекраски девойки прокарващи си път напред... мисля, 4е се справихме прили4но, все пак бяхме то4но зад турският фен клуб (поздравления за поведението им, доказаха, 4е и между турците има хора! за това ще разкажа в следващия пост), а накрая и с един от тях се борих за сет листа (Май4е официални извинения за което) - за това, ако има желаещи ще разказвам също..... та, ве4е загубих какво говорех... а да, тъй като моята мания да филмирам и заснемам моменти от живота си отново надделяваше на моменти, съм пропуснала да забележа (това е цитат от Котката), но явно Анди, на излизане от сцената е посо4ил с пръст към нас (ние в последствие увели4ихме бойната бългагрска агитка на преден план до 4ри, от които аз и Мая държахме табелните високо вдигнати), та Анди ни е посо4ил, явно впе4атлен за пореден път от българското присъствие!!!  Одобрение единствената табела пред нас, беше тази дадена от нас на един от турските фенове на първа линия! но като цяло след като запо4наха да пропускат простолюдие във ВИПа, изведнъж море от We Rush For You! се установи трайно в загражденията. не 4е и ина4е нямаше да ни видят - взе пак бяхме (българската агитка) окопирали от средата до целия ляв фланг на оградата пред сцената!
По повод табелките, още на опашката, когато връ4ихме табелка на румънеца от техния фен клуб, тоя 4ове4ец полудя от щастие! то не бяха снимки, емоционални разговори... беше не4ероятно, все едно му връ4ихме някаква реликва, която осмисли жовота му напълно и окон4ателно!!! Много хора реагираха с познание за нашите табелки, мисля, 4е финландецът от разказа на Кириларт няма да е единствения 4ул за българските ДМ фенове!
Последна редакция: 01 Август 2006 от Ogi101

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Страници: [1] 2 3 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.