DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10
  Печат  
Автор Тема: Истанбулското приключение на българските фенове  (Прочетена 37597 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #120: 30 Август 2006

Ето снимките, които dearrose ми прати:
http://www.depeche-mode.org/index.php/menu,5/category,719/record,21999

Който има още да не се ослушва! Усмивка

Дали да не направим подобно нещо и за концерта в София?

bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #121: 30 Август 2006

Отново и отново разглеждам снимките от Истанбул, страхотни са. Значат много за мен. И сега съм отворила тези от линка на Добо. Точно месец след концерта емоцията си остава силна, незабравима. Всичко, което ми се случи все едно е било вчера - дългото очакване, пътуването ни, веселата компания на всички вас, изключително топлия и прашен ден на тротоара, "стартовата линия" след проверката на входа (голямо тичане падна) и след това екстаза да Ги видя отново, горкото ми сърце... Докога ли ще е така?! Живея със спомени и надежди. Но сега ми е мъчно, може би е в реда на нещата да се чувствам така, сигурно е заради датата...

The more I look   The more I see   The more I feel
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #122: 30 Август 2006

Отново и отново разглеждам снимките от Истанбул, страхотни са. Значат много за мен. И сега съм отворила тези от линка на Добо. Точно месец след концерта емоцията си остава силна, незабравима.

Вярно,че днес се навършва точно месец от истанбулското ни приключение! Пощурял По този случай ще си пусна някое от филмчетата на Оги от концерта,че ми е малко мъчно като си спомням колко вълнуващо беше. Плачещ Страхотно е,че Добо е качил снимките точно днес! Надявам се селекцията да ви хареса! Тук искам да благодаря на Кеви и Мая,че ми помогнаха в нелеката задача да подбера най-добрите от толкова много снимки. Одобрение Освен това е редно да спомена,че сме използвали и снимки на Kirilart,Mr. Noone и Ogi101 в компилацията. Ангелче Разбира се,всеки може да предложи и свои фаворити.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #123: 30 Август 2006

Здр. фрьендове  Пощурял, аз се завърнах от бг плажовете и след няколко дена на аклиматизация се включвам отново. Радвам се, че по случай един месец от прекрасните неща, които ни се случиха в Истанбул, мога да ви зарадвам и с клипчетата, които не можах да ъплоудна преди морето, а именно: Home, I Feel You, Enjoy The Silence, Leave In Silence и NLMDA. Вярвам, 4екойто е проявявал интерес вече е видял останалите, затова съм ги махнал, за да освободя място. Виждам, 4е сте се забавлявали, докато ме няма и сте свършили чудна работа. По-здрави  Намигване с Newborn  Одобрение
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #124: 02 Септември 2006

След 16 дневно отсъствие още не смогвам да прочета и разгледам  всичко, но ровейки намерих това

http://www.ntv.com.tr/news/381173.asp
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/hdevam.aspx?hid=156016&k=6

извинявам се ако някой вече го е качил, но много се зарадвах, че медиите в Турция са представили концерта с БЪЛГАРСКИТЕ ФЕНОВЕ Пощурял

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #125: 02 Септември 2006

Ха, интересно как винаги намираме място в отразяването на събитието.
Може би защото сме много колоритни и супер нахищени винаги. Одобрение
Никой същност не го е качил, така че получаваш благодарности от нас за споделените материали. Аз лично съм много скаран с турския език, а и предпочитам да съм скаран, но снимката говори достатъчно.  Намигване

Good Evening, Sofiaaa!
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #126: 04 Септември 2006

Благовеста, получаваш отличен, страхотно ме зарадва с последния ти пост! Браво, добре, че някои хора имате време да изравяте подобни линкове, които да ни радват! Хиляди мерси!
И аз като Кирето съм скарана с турския, но искренно се зарадвах на снимката, пък и смятам да намеря кой да ми преведе написаното, дали пък няма да споменават и нещо конкретно за нас - лудите български фенове ...  Пощурял

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #127: 04 Септември 2006

Тези снимки почти ме накараха да се просълзя - http://www.depeche-mode.org/index.php/menu,5/category,719/record,21999

Особено Дивата ни Ккотка, чийто изражение ми припомни екстаза от ДМ изпълнението.

Май се отнесох нанякъде с тези снимки Усмивка

More than a party...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #128: 04 Септември 2006

Боко, благодаря за линковете...сега ако намериш и преводач, цена няма да имаш... Ухилен

Всъщност, като се замисля изобщо не съм се сетила да "разчовъркам" нета за отзиви за концерта в турските медии, при все, че многократно ни снимаха...та вероятно отзивите даже са много повече...

Мисля все пак, че едва ли в статиите пише, че сме БГ феновете, защото това би омаловажило представянето на местната публика - представяте ли си, как щяхме да се чувстваме ако бяха писали за група турски фенове на нашия концерт, вместо за родната ни публика... друг е въпроса, че представянето на нашата публика беше с класи по-високо от това на съседите... Доволен

И Кире, снимаха нас не само защото сме колкоритни и шумни (което е ноеспорим факт), а и защото заемахме 1/4 от фронт линията, зад празния ВИП... просто българите тичат много бързо явно... Намигване

See what I see!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #129: 04 Септември 2006

Всъщност, като се замисля изобщо не съм се сетила да "разчовъркам" нета за отзиви за концерта в турските медии, при все, че многократно ни снимаха...та вероятно отзивите даже са много повече...

Ех,аз търсих къде ли не някакво инфо за концерта,но не попаднах на нищо. Тъжен Като официален турски сайт на DM в повечето списъци с линкове е даден следният : www.depechemodetr.com, но може би този адрес вече не е актуален,аз поне не мога да го отворя. Объркан
Страхотно попадение,Blagovesta! Общата снимка е много ценна за мен,само да беше малко по-голяма.Наистина ни снимаха и с камери от разни турски телевизии,но едва ли ще имаме някога шанаса да се видим.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #130: 04 Септември 2006

Цитат
Чудя се какво ли стои зад използваните многоточия на няколко пъти... би ми било интересно да знам дали се споменава още нещо за опашката преди концерта....

Аз си мисля,че именно за българските фенове се е споменавало на мястото на точките и е голяма грешка,че са отрязали точно тази част.

Тц, няма нищо повече за нас. Ето я цялата статия:
http://avtora.com/articles/statii/depeche_mode_istanbul__predi_i_sled

И малко офф: Ей, хора, много ми липсва емоцията от турнето и общността ни...Нямам търпение да дойде 13-ти...

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #131: 04 Септември 2006

Боко, благодаря за линковете...сега ако намериш и преводач, цена няма да имаш... Ухилен

Готово, спазарих превод, Кеви, само трябва да изпринтираш статиите и ще ти ги преведат в сряда! При мен не излизат нормално, а с разни странни знаци, щото явно нямам турската азбука инсталирана  Пощурял

Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #132: 05 Септември 2006

Това е друга прекрасна снимка на българската група, която е с доста по-добро качество. Виждат се почти всички от нас, с изключение на тези, които сме залегнали  Ухилен зад kiril101.
А ето тук ще се насладите на едно уникално клипче за събитието, чиито основни герои сме ние. Всеки вярвам ще се познае, тъй като на почти всеки кадър има по един или няколко бг фенове. Качеството не е много добро, но въпреки това ми достави грандиозна наслада.

И накрая ето още едно линкче. Във въпросната статия в един от най-големите турски ежедневници е отделено достойно място на лудите бг фенове - ще го откриете с лекота, без да знаете дума на турски. Ако някой уреди превод, например Оги  Намигване, предполагам всички ще сме благодарни.

В общи линии това е резултатът от доста ровене без никакви познания по турски из турското интернет пространство. Enjoy!!!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #133: 05 Септември 2006

Голям месаж от мен, Владо!

Клипчето е доста лошо качество и първия път насича здраво, но на второ пускане си върви гладко... макар и с лошо качество, успя да ми върне емоцията от цялото приключение. Плачещ
И какво излиза... само в нашите малоумни медии нямаше добро представяне на концерта... с такава превъзходна публика, можеше да се получи невероятен репортаж за събитието... Бесен

...btw, принтирах всички статии на турски език и възнамерявам да се възползвам от осигурения от Оги преводач утре! Намигване

See what I see!
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #134: 05 Септември 2006

еееххххаааа,  Bulgar ..... "We rush for you" ...... Sofya ..... Владо, въодушевено МЕРСАЖ за статията - накара ме да се усмихна, а имам доста скапан ден в офиса! Сега само остава Кеви да ми подтвърди, че е изпринтирала и тази статия и мисля, че някои хора ще имат много работа да вършат утре...
Като се замисля, тази статия леко ме натъжава - толкова ли неадекватна е нашата преса и само ние в България не отразихме концерта, както трябва.. а може би, защото не подгряваше Азис или Ивана или Анелия или не знам си кой още чалга изпълнител... жалко, но звучи като това да е голата истина!!!
Леле, изгарям от нетърпение да науча какво точно пише за нас в статията...

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.