DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 8 9 [10]
  Печат  
Автор Тема: Истанбулското приключение на българските фенове  (Прочетена 37598 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #135: 05 Септември 2006

Голям месаж от мен, Владо!

Клипчето е доста лошо качество и първия път насича здраво, но на второ пускане си върви гладко... макар и с лошо качество, успя да ми върне емоцията от цялото приключение. Плачещ
И какво излиза... само в нашите малоумни медии нямаше добро представяне на концерта... с такава превъзходна публика, можеше да се получи невероятен репортаж за събитието... Бесен

...btw, принтирах всички статии на турски език и възнамерявам да се възползвам от осигурения от Оги преводач утре! Намигване

Аз също искам да благодаря  Одобрение на Владо, че чрез това клипче ме накара отново да се пренеса на "Куручешме арена" и поне за няколко минутки да забравя за работа и всичко останало. Изгледах го няколко пъти и ме налегна отново носталгията по тези незабравими мигове и ми се прииска да можех да върна времето назад и да ги изживея отново... и отново...  Плачещ
Кеви, мда, дори и в Турция журналистиката е на много по-високо ниво от тази в нашата мила родина. Доказателствата са налице.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #136: 05 Септември 2006

Цитат
Като се замисля, тази статия леко ме натъжава - толкова ли неадекватна е нашата преса и само ние в България не отразихме концерта, както трябва.. а може би, защото не подгряваше Азис или Ивана или Анелия или не знам си кой още чалга изпълнител...

Ухилен Ухилен е тогава нашите момчета щяха с мръсна газ да отпрашат към летището след концерта а не да се разхождат цял ден из София.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Tonita
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #137: 05 Септември 2006

И накрая ето още едно линкче. Във въпросната статия в един от най-големите турски ежедневници е отделено достойно място на лудите бг фенове - ще го откриете с лекота, без да знаете дума на турски.

Ето ви един кратък, но съществен цитат от въпросната статия Усмивка

"Още с влизането си забелязваме българската групичка между нас. След концерта в София, който се състоя преди месец, групичката, която държи в ръце табели с надпис 'We Rush For You', с огромно търпение и преданост очаква своите герои този път в Истанбул."

п.с. възможни са и по-добри интерпретации, но съм на работа все пак Усмивка

Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #138: 05 Септември 2006

Владо, размазах се от кеф  Пощурял
Благодарско  Готин !!!

Душата ми просто лети.....

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #139: 05 Септември 2006

Радвам се много, 4е ровенето из адски много турски сайтове и форуми, в които думичка не хващам е имало смисъл и ви е доставило същото удоволствие, каквото и на мен.
Благодарности на Тонита за превода - прекрасни думи от турска медия за бг феновете на ДМ, каквито нямаше и в бг медийното пространство.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #140: 05 Септември 2006

Ехееееее хора!
Поздравявам ви за ентусиазма и колоритността в това приключение, които явно не са останали незабелязани Усмивка
А Mr Noone си заслужи всички благодарности и похвали  за това, че си направи труда да открие нещо, с което тотално изкефи и хора, които не са били на концерта в Истанбул Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #141: 06 Септември 2006

"Още с влизането си забелязваме българската групичка между нас. След концерта в София, който се състоя преди месец, групичката, която държи в ръце табели с надпис 'We Rush For You', с огромно търпение и преданост очаква своите герои този път в Истанбул."

Ей, Tonita, изправари ме с превода, но пък това е най-голямата радост за предстоящия ми рожден ден! Благодаря!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Tonita
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #142: 07 Септември 2006

Ей, Tonita, изправари ме с превода, но пък това е най-голямата радост за предстоящия ми рожден ден! Благодаря!

Моля! Радвам се, че подаръкът ти е харесал  Намигване

А ето какво пише под снимката на Дейв:
“Дайв, който носеше семпъл елек върху голото си тяло, излезе на сцената с осанка на пророк.”
Последна редакция: 07 Септември 2006 от Tonita
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #143: 11 Септември 2006

Владо, Голям си приятелю.
Направо ме разби с този алтернативен клип на ETS. Даже си видях аватара хехе Намигване

Good Evening, Sofiaaa!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #144: 11 Септември 2006

Ухилен Хехе, радвам се много, че и водачът на нахищената група се е изкефил така Намигване Кире ти изгради бързо приятелство с оня пич от охраната, дали няма да може да уредиш и некомпресиран запис от екипа на куручешме арена, все пак си с връзки  Ухилен
Като си помисля, че тогава говорих с един от операторите, които заснеха този запис, беше от някаква телевизия, не ми е хрумнало  Объркан, че после ще качат компилация на сайта си.
Предполагам, че всички бихме били щастливи, да имаме на диск този запис, който да ни държи топъл спомена за дълги години, поне до следващото ни приключение заедно.
Наистина се замислям сериозно дали да не им драсна един мейл на куручешме арена, дали съм луд  Идиот, как мислите? Сигурно няма да има никакъв ефект, но.......Други идеи?Объркан
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #145: 11 Септември 2006

Наистина се замислям сериозно дали да не им драсна един мейл на куручешме арена, дали съм луд  Идиот, как мислите? Сигурно няма да има никакъв ефект, но.......Други идеи?Объркан

Винаги си струва човек да опита, пък и няма какво да губиме. От питане глава не боли са казали хората, така че пиши им, туко виж толкова сме ги впечатлили като публика, че ни съдействат... леле, представяте ли си какво ще е, ако наистина го пратят... ще си глътна граматиката!!!!!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #146: 12 Септември 2006

О, аз веднага след като го изгледах им писах. За най-голямо съжаление нямам все още отговор Плачещ

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: 1 ... 8 9 [10]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.