DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Силен ли е характера на Dave?  (Прочетена 7873 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nick at Night
Гост
Отговори #15: 23 Октомври 2006

Определено не познавам Dave лично за да дам точно мнение по темата.
Но след всички върхове и спадове в живота му,е нужно да си силен характер за да продължиш напред!
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #16: 12 Ноември 2006

Като че ли с времето силата на характера му е нараснала, колкото и тривиално да звучи. Наистина по времето на най-големите му проблеми се изисквало в най-голяма степен борба. Било е на живот и смърт. Всъщност шансовете са му били нищожни, но въпреки това се е преборил със себе си. Именно тази победа и придобития опит са го направили още по-силен. но съвсем не изведнъж. първоначално май е като едва прохождащ, и то за втори път, но постепенно се възстановява, възвръщайки си привичната енергия. Като го чух само пак как изкрещява "нахищен" един. Ухилен

А като го гледам на някои снимки от Ексайтър периода с брада и благ поглед, ми се струва един такъв улегнал и помъдрял.

for all the right reasons
for all the right reasons
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #17: 12 Ноември 2006

Каква сила е трябвало да има Дейв за да стьпи отново на краката си.
В тази връзка ме заинтригува едно негово интервю, в което си спомня за тъмния период от живота си и разказва как с тогавашната си жена непрекъснато чували странни звуци в апартамента си. Накрая се оказало, че става въпрос за огромен брой плъхове. Когато Дейв видял купчинат с трупове им, това го накарало да си каже, не искам да свърша по този начин ... за мен е изключително силна, амбициозна и обаятелна личност. Странно е, но имам чувството че около него има някаква аура. Все пак си мисля, че от положение като неговото от "дъното", колкото и да си силен не можеш да излезеш без чужда помощ. Той продължава да казва, че се събужда с мрачно настроение и продължава да "бяга" от миналото, но жена му и децата му са му опора в тези моменти. 
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #18: 10 Декември 2006

Да.Определено той е силна личност.Да преминеш през толкова изпитания,да изживееш толкова трудни моменти,да направиш опит за самоубийство,да затънеш до гуша,но да успееш да се спасиш е героизъм.Определено му се възхищавам и може да се взима пример от него.И както Дейв казва в едно интервю:"Само когато изпиеш горчивата чаша можеш да продължиш напред" Одобрение

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #19: 10 Декември 2006

Бивш наркоман няма!(моля не ме разтрелвайте Намигване)Не ме разбирайте погрешно!Аз му се възхищавам на силата на духа и на волята за живот!Имам доста приятели затънали до дъното почти без да са опитали от горчивата хапка на славата,а какво остава за човек изял препълнена чиния като Дейв!Така че няма спор за това,че е силен характер,но за съжеление няма бивш наркоман! Тъжен

Let me show you the world in my eyes...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #20: 10 Декември 2006

Така че няма спор за това,че е силен характер,но за съжеление няма бивш наркоман! Тъжен

Добре, а как се наричат хората, които са престанали да се друсат?

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #21: 10 Декември 2006

Няма такива!Те се друсат !Ти да не би да смяташ,че Дейв не се друса с нищо?Извинявай,но знам за какво става въпрос!Няма бивши просто продължават с нещо не толкова драстично.

Let me show you the world in my eyes...
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #22: 11 Декември 2006

Може и да имаш право.Все пак в интервю Антон Корбин споделя,че групата е била запозната с наркотиците доста преди появата му.Така че определено няма как след толкова дълъг период просто да престанеш да се дрогираш.Този въпрос и мен ме вълнува и ако имате интересна информация-споделете. Намигване Усмивка

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #23: 19 Декември 2007

променил се е с времето. след всичките тези проблеми би трябвало да си е взел някаква поука. а и наистина изглежда улегнал и спокоен в скорошни интервюта и по снимки. вече е силен. според мен.

I'm a man of flesh and bone.
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #24: 23 Декември 2007

Мисля, че е силен. щом е тук (а не там) ...ама не бива да го съдим! ако погледнем себе си...картинката ще е горе-долу същата...ще има да цъкаме с език на неща които сме казвали, правили. Дейв си е той. няма начин парите да не са му помогнали да стане онова същество от към '90-те! но вижте го сега. наскоро четох интервю в което той споделя че сега семейството му трябва да му отделя време (а не той на тях) ...а преди е изоставил жена си с малко бебе. мисля, че след всичко вече е налял акъл в главата си ..жалко че му е отнело толкова много време да осъзнае че живота не е секс, наркотици и "рок" музика. е, по-добре късно отколкото никога.
ZiZian
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #25: 12 Февруари 2008

Има една много хубава мисъл, че всяка силна черта е преодоляна слабост. Това е възможно само при силен дух и характер... Може би е и въпрос на силна мотивация и желание да създава.

If you see purity
As immaturity
Well it's no surprise
If for kindness
You substitute blindness
Please open your eyes
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.