DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [1 АВГУСТ 2006] Touring The Angel - вече в историята  (Прочетена 7391 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
01 Август 2006

След 124 концерта за 8 месеца турнето приключи. Със сигурност ще остане в историята, като едно от най-успешните турнета на групата. А за нас то винаги ще има специално значение. Концертът в България на 21.06.2006 остави незаличим спомен във всички. За повечето от хората в натрупващият ни все по-голяма популярност фенклуб, турнето на Депеш Мод заемаше голяма част от битието ни. Магията на този спектакъл, който представяше групата караше доста от нас
да ги следват където могат, за да се "докоснат" до тях още веднъж и още веднъж.

Това турне  и респективно концерта в София направи нещо доста положително за феновете (само погледнете броя на членовете тук). Посещението на концертите и партитата бе съпроводено с опознаване на нови места и запознаване с нови хора, което направи тези пътувания още по-забележителни. Лично аз намерих много нови приятели, с който за мен е несравнимо удоволствие да комуникирам.
Неминуемо дойде и края на турнето, след което малко или много не знаем, какво точно да очакваме, но това не трябва да ни отчайва,  защото както казаха Депеш Мод - "все още не сме направили най-добрия си албум".

Това са част от чувствата и емоциите, които изпитвах през въпросните осем месеца. Създадох тази тема с цел всеки от вас да опише своите,
повлияни от Pain And Suffering In Various Countries.     

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 2005_2006tour1.jpg (8.74 KB, 150x150 - видяно 2131 пъти.)
Последна редакция: 02 Август 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1: 02 Август 2006

Мммммм даааа!

Всяко хубаво нещо свършва неусетно.... и после идва тъгата....  Плачещ.... тишината...Млъкнал

... Най-отговорно мога да заявя, че за мен този период бе един от най-емоционалните в живота ми... за това кратко време, преживях някои лични драми и сериозни житейски сътресения... но пък открих толкова много сродни души... хора, с които мисля, че ще останем приятели мнооого дълго време... имах огромна нужда да срещна точно такива личности, които разбират моята "лудост", с които имаме обща страст и които ще ми помогнат да преживея края на една "ера"...

... обичам ви, приятерли и безкрайно се радвам, че ви има... Целувка

... а за Депеш... мисля, че вече повечето е казано и написано... прекалено емоционално говоря за тях напоследък, за това мисля да ви спестя словестните си излиания... Млъкнал

... за финал,само ще отбележа, че за мен това определено беше ДМ лято и ще остане незабравимо... за 21 просто всички думи са излишни...

... нека останем заедно и толкова активни и сега, след края на Турнето... Намигване

See what I see!
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #2: 02 Август 2006

Всичко си има край, но защо трябва да е толкова тежко? Защо трябва да е тъжно, защо ми се плаче? Знаех си, че ще има депресия.... Ех.... Беше наистина едно страхотно ДМ лято, както е казала Кеви. И нашите хора наистина са най-добрата и най-силната банда. Точно затова искам и аз сега да бъда силна. А това, че се запознах с вас, готините хора от форума, е сбъдната мечта най-сетне да срещна сродни души. И на мен ми се иска да останем заедно и след края на Турнето. И съм сигурна, че ще е така.  Усмивка Одобрение Усмивка

The more I look   The more I see   The more I feel
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #3: 02 Август 2006

Всяко начало има и своя край! Колкото и да не ни се иска.  Плачещ
Не искам да бъда многословна, нито пък банална с това, което ще напиша.

Просто искам да споделя, че всичко това, което ми се случи това незабравимо лято, донесе изключително много радост в живота ми, страшно много положителни емоции, накара ме да забравя за всички проблеми и да срещна всички Вас, приятели!  Целувка

След толкова чакане и различни спънки през годините, най-накрая успях да сбъдна мечтата си, с която израстнах! 21 и 23 юни завинаги ще останат едни от най-щастливите в живота ми! Това беше един прекрасен сън, от който не искам все още да се събудя.  Усмивка

Сигурна съм, че пак ще имаме възможността да се насладим на още толкова прекрасни концерти и моменти, като изминалите!  Одобрение А до тогава ще поддържаме огъня жив тук, на това прекрасно място.

Последна редакция: 02 Август 2006 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #4: 02 Август 2006

Днес се събудих точно с тази мисъл - край! ТъженНе мога да отрека,че ми е безумно тежко и в последно време рядко ме спохожда веселото настроение ,с което очаквах концерта. ПлачещЕмоциите,които всички преживяхме не могат да се сравнят с нищо,почувствах се отново на 16,намерих нови приятели,а и преоткрих някои стари точно тук във този форум.Ще очаквам с голямо нетърпение всичко,което Депеш ще ни поднесат оттук нататък и се надявам,че всички ще продължим напред заедно. Усмивка

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
marto
Агент
*
Публикации: 86

Профил WWW
Отговори #5: 02 Август 2006

Ох,искам и аз да кажа нещо.
Онзи ден слушах записа на концерта.На третата песен вече бах настръхнал 5 пъти.Имах чувството че в цялата публика чувам и моя глас..А снощи на ehjoy the.....просто не знаех къде съм
Въпреки, че не познавам никой от вас,знам само вашите никове тук се чувствам много добре,прекрасно......Искам много скоро да се запозная с повече от вас,за да запазя за по дълго този огън който ме изгаряше на 21.Това чувство което не мога да сравня с нито едно до сега в моето съществуване.....
Поздрави на всички....аз съм с вас в очакването на следващия 21

Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #6: 02 Август 2006

С риск да се повторя, защото аз се 4увствам по същия на4ин, като ве4е изказалите се, ще се пробвам да изкажа своите скромни 4уства.

Това лято за мен ще остане незабравимо поради 2 факта:
1во, естествено, факта, 4е успях да се насладя на любимата група пове4е от веднъж и успях да ги следвам с времето и да видя как се променя изпълнението им с напредването на турнето, което се отразяваше и не мен по разли4ен на4ин (особено след зака4ливо-палавото изпълнение на Дейв в Истанбул!!!!) и,
2ро, това, 4е споделих тези моменти, особено последните 2 концерта с много красиви хора от форума, където мисля, 4е намерих приятели, сродни души за години напред.

Тъгата разбива сърцето ми, но слушайки Софийския концерт съм оптимист - не може нещо толкова велико да не ни споходи отново! Те ще се върнат със страшна сили и то още по-узрели, още по-сексапилни и още по-вдъхновяващи от всякога! Не губете надежда.

Това турне няма да се повтори, то ще остане в моето съзнание като първото лято, което съм изцяло посветила на нещо толкова прекрасно и велико и което ме е направило по-добър и по-пълен 4овек. Но следващото... то ще е още по-феноменално. Групата доказа, 4е могат през годините и въпреки търканията по между си да запазят единството си и да радват феновете си и това ме крепи - вярата, 4е ще има още, защото просто не мога да им се наситя........

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #7: 02 Август 2006

Не ми се иска да повярвам, че всичко свърши...  Плачещ

Това лято беше емоционално, наситено с велики мигове и усещания. Както някой от вас беше написал във форума - времето вече ще се дели на два периода - преди и след 21.06. Страхотно е, че успях да "вкарам" още една делителна линия - 30.07  Одобрение

Тази група, текстовете и музиката е осмислила доста периоди от живота ми. Въпреки, че това взучи доста силно, надявам се, че много хора тук се чустват като мен.

Преживяванията по време на това турне бяха вълшебни, замайващи. И сега ми е много, много тъжно.

Вярвам, че ни чакат още албуми, още концерти. А дотогава - Enjoy the ... memories

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #8: 02 Август 2006

Хей, я малко по-оптимистично...всеки край е ново начало, това му е хубавото на живота - всяка сбъдната мечта отстъпва своето място на следващата...пожелавам на всички ни след две-три години да чакаме с трепет официалният анонс, че ще има нов албум, последван от анонса за световно турне, първо слушане на песните от диска, дата за концерт в България, първи клип, сингли, концерти, партита, пътуване, и ново очакване. На Мартин пожелавам да направи чакането на новия албум по-кратко...и въпреки че ми се иска да започнат веднага е време за заслужена почивка. Време е да осъществят и те някоя своя мечта, след като сбъднаха нашите! Намигване
А ние ще се видим скоро, от екипа ще се постараем да организираме следващо форум парти в близко бъдеще!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #9: 02 Август 2006

Здравейте!
Опитвам се да намирам време да хвърля по едно око на форума, защото много си паднах по него и по всички вас. Извинявам се, че се моткам със снимките и клиповете от Турция, но имам 100 неща на главата.
Та по темата - като крайно оптимистичен човек, тъгата ме напусна за няколко часа и вече обмислям следващия спектакъл в България, който вярвам, че ще дойде. Веднага ми изби една идея - на следващия концерт в БГ 50 000 души да ги посрещнем с "We rush for You". Вярвам, че сме способни на такова нещо, ставаме все повече и повече лудите глави, така че ще ни бъде по силите. Бих се радвал това да се сбъдне и да останем в спомените на ДМ завинаги. Това разбира се е само една щура и оптимистична идея.
Да пожелаем прекрасни мигове, нови емоции и идеи на любимото ни трио в следващите месеци, които рано или късно да стигнат до нас в нови песни.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #10: 02 Август 2006

Турнето е вече в историята,но за всички нас то ще остане незабравимо. Очиврът Ще го запомним и със солидното присъствие на българските фенове,организирани в групички,къде по-многобройни,къде от по 4-5 човека,но несъмнено забелязващи се отдалеч на всеки един посетен концерт. Усмивка Гордея се,че съм част от най-лудите DM фенове,готови да изтърпят жега,студ,глад,умора,безкрайни часове пътуване и какво ли още не и всичко това,цялата тази саможертва и себеотрицание,само за да зърнат за 2 часа идолите си! Шок Винаги съм се опитвала да разбера цялата тази фенщина,тази лудост и все още не успявам. Аз лично никога не съм вярвала,че ще присъствам на 4 концерта от турне на DM и то-в рамките на 4 месеца,но вече дори и "Тома Неверни" като мен се убеди,че Nothing's Impossible,стига да вярваш и силно де искаш нещо! Загреб,Будапеща,София,Истанбул...всяко място,всеки концерт-със спецификата си,няма как да бъде едно и също! Изумяват ме хора,които ми казват,че си губя времето с толкова много концерти на DM-нали веднъж съм ги видяла,какво толкова ми е интересно,не ми ли e омръзнало вече и т.н. Идиот Не,не би ми омръзнало дори и да трябваше да обикалям като феновете от 101 на всеки един концерт заедно с групата,но това си остава в сферата на мечтите. Очиврът
Турнето съвпадна и със запознанството ми с толкова много нови хора,всичко това благодарение на този форум Одобрение! Надали щях сама да успея да отида на толкова концерти,без помоща на различните организатори за всеки един концерт! Благодаря ви от сърце,вие си знаете кои сте! Ангелче А без страхотната ни агитка изживяването нямаше и на 50 % да бъде същото.Незабравими пролет и лято,наистина... Готин
Ще завърша с обнадеждаващия цитат на Кирил:
Цитат
А ние ще се видим скоро, от екипа ще се постараем да организираме следващо форум парти в близко бъдеще!

Дано има още много срещи,партита,а защо не и концерти-кой знае,може би скоро ще се зададат и солови турнета,които ще обхванат и близките държави,вярвам в това! Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #11: 03 Август 2006

Краят си е край-добър или лош чакан или не той е начало на нещо ново  и може би по добро от Touring The Angel.Това турне е по специално за всички нас и може би затова толкова боли при неговия край,но пък може би така е и по -добре за групата все пак те не са от желязо.Сега им даваме малко време за почивка и започваме да чакаме следващото начало което убеден съм отново минава през София и не през стадион "Локомотив" а през стадион "В.Левски",а там ще бъдем не 35000,а 50000 само за това си заслужава поне малко да се зарадваме на КРАЯ.
Ji
Някой
Публикации: 16

Профил WWW
Отговори #12: 03 Август 2006

И за мен краят на нещо е винаги начало на друго. Искрено вярвам, че не ги слушам за последно (макар, че с тази идея отидох ви Истанбул - не бях сигурна дали ще минат отново наблизо). Но в края на краищата "дИпеш" не са халеевата комета, че да се явяват веднъж на 60 години. И аз като Кирил съм сигурна, че след 4 години като тръгнат отново на турне, ще се върнат тук обезателно, за да видят The most amazing crowd отново  Пощурял

I follow you!
ivche
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #13: 03 Август 2006

Това беше най-значимото събитие в живота ми. Сега, когато вече всичко е история, чувствам някаква сладка мъка по отминалите дни. Наистина, когато чакаш нещо с такова огромно нетърпение и то отмине ти се струва, че никога повече няма да се повтори. Аз лично не успях да отида на други концерти освен този в България, но дори той ми даде толкова голямо удовлетворение, колкото ако бях отишла и на други. Няма да забравя този ден, просто беше неповторимо преживяване  Одобрение
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #14: 10 Август 2006

Няколко дни след като свърши концерта определено не бях на себе си. Мислех само за това, говорих само за това- и то на всички. След 1 седмица вече почнах да се отчайвам, мислех си- "Едва ли ще видя нещо такова пак, едва ли ще дойдат отново...." След това си поръчах Recording The Angel Live At Locomotive Stadium и това почна да ме държи- че все пак ще бъдат близко до мен. И пак не минаваше и ден в който да не мисля за това. Той се позабави малко и така това се превърна в мечта. Преди 10ина дни пристигна. Бях на 7 небе. Като го пуснах всичко се разтресе...Изживях 21 отново и отново и отново...  Беше страхотно. Сега това ме държи. Това и няколкото реплики на Дейв- "Най-страхотната публика", "Обичаме ви, приятели!" и последната, но любима ми и караща ме да се държа и да не чувам потоците от чалга, които преминават през ушите ми- "Ще се видим следващия път!!!!" Одобрение
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.