DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  
Автор Тема: Промени във форума  (Прочетена 29971 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #90: 14 Януари 2010

Радван се, че промяната се приема добре от всички, защото идеята не е дизайна да се харесва на мен и останалите от екипа, а на всички които смятаме това място за "втори дом". Благодаря на SOFAD,  затова че стана основен инициатор на обновяването, както и на всички, от които получих идеи и съвети по време на промените.
С изключение на няколко дреболии по кода, вече всичко работи адекватно с новия дизайн. Да ни е честит!
Още нещо ново - след няколко неуспешни мерки за предотвратяване на регистрацията на спамботове, от днес имаме напълно нова защита, която се надявам, че ще обърне войната с ботовете в наша полза. 
 Зъл
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #91: 14 Януари 2010

Много приятна изненада! Какво да кажа - невероятни сте, както винаги. Направо завиждам на ентусиазма и енергията ви! Пожелавам на новия дизайн през новата година да има нова тема "Концертът"  Одобрение

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
muted
Гратис Любовник
*
Публикации: 44

Профил WWW
Отговори #92: 14 Януари 2010

браво, поличило се е страхотно !!!
можели само да центрирате  черния бекграунд с "пръчките", защото на голям монитор идва на една страна.

I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #93: 15 Януари 2010

Новият дизайн е хубав, но само да спомена, че в момента сайтът ми излиза със стария. Дано да е полезна тази информация, въпреки че най-вероятно на всички им излиза по този начин.  Усмивка

И да, дизайнът е чудесен!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #94: 15 Януари 2010

Новият дизайн е хубав, но само да спомена, че в момента сайтът ми излиза със стария. Дано да е полезна тази информация, въпреки че най-вероятно на всички им излиза по този начин.  Усмивка

И да, дизайнът е чудесен!

Жоре, Гугъл Хром ли ползваш? Защото и на мен с Гугъл Хром не ми излиза с новия, но с Експлоръра е ок.

Поздравления и от мен за новия дизайн, много ми харесва!  Одобрение
Надявам се скоро да ни зарадвате и с новина за тазгодишния конвеншън. Нещо ме е обвзела носталгия по отминалите такива и дано скоро се съберем всички пак.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #95: 15 Януари 2010

Току що пробвах с Internet Explorer и ми излиза новия дизайн, но в офиса ползвам Mozilla (както и вкъщи) и с нея не ми излиза. Може и да е от версията на браузера, но довечера ще провера дали и вкъщи имам този проблем.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #96: 15 Януари 2010

На всички, на които с даден браузър не им излиза новата версия на дизайна, препоръчвам да си изтрият кеш паметта за последните три-четири седмици и историята на браузването за съответния браузър, защото бързите браузъри, каквито са Мозила, Гугъл Хром имат навика дори и да даваш рефреш да извличат инфо от харда на вашия си компютър.

Няма откъде в настоящия момент да ви зареди от интернет стария дизайн, тъй като е свален така или иначе и е заменен с новия.
 Усмивка
Nico
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #97: 15 Януари 2010

Поздравления за новия дизайн! Страхотен е! Одобрение
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #98: 16 Януари 2010

Явно просто в офиса кеш паметта не е трита, защото в нас нямам никакъв проблем и всичко си ми излиза с новия дизайн. Усмивка
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.