DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14
  Печат  
Автор Тема: Въпроси към екипа!  (Прочетена 48526 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #15: 18 Август 2006

еди-кой-си юзер     Принтира темата "......".

... това е ново за мен.... хахахахахахахаха.... човек вече не може да си разпечата нещичко от форума, без клюкарите да го разконспирират моментално, да-му-се-не-ви-ди.... Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #16: 19 Август 2006

това със сигурност сте го разяснявали и друг път и сигурно е писано в някоя тема, но аз пак ще попитам щото не ми се рови.

знам че пъроначално модераторите, които са създали сайта не сте се познавали лично, къде се надушихте? дайте малко информация за създаването, предполагам, че и на други хора ще им е интересно да прочетат нещо повече за т.нар. early days.

интересно ми е и кои са били първите 5 регистрирани юзъра освен модераторите.

хрумна ми и друго нещо, дали има статистика за реда на регистриралите се, ако има всеки ще си има д-м.орг номер Усмивка, не че важно но поне аз бих искал да си имам мой си орг номер. мен ми харесват числата и затова. наприме задграничният ми паспорт излезе с дата 06/06/2006. 6.6.6. Fein не е било нарочно Усмивка, бих предпочел на тая дата да бях в Ханой. спод кой ли номер съм се регистрирал тук.
Последна редакция: 20 Август 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #17: 20 Август 2006

Иди на страницата с профила си ще узнаеш номера си във форума ако се загледаш в URL адреса. В случая ти си номер 184.

Колкото до началото, Fein едно време постоянно ме агитираше в d-m.com да се присъединя към българския форум в www.depechemodeforum.com. Когато завърших колежа и почнах работа в щатите ми доскуча и от нямане какво да правя отидох във въпросния форум и там започнах да ги агитирам да правим сайт. Отначало бяхме само аз и Recoil, след това се включи и Fein, след това братовчед ми ballbreaker, след това Recoil напусна, след това дойде Kirilart, след това Recoil се върна и накрая се включи и Admirer. Та така. Усмивка

Повече информация тук:

http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,2

Най-долу дръпнете едно файлче, където ще видите как точно се полага началото на сайта...

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #18: 20 Август 2006

благодаря за бързият отговор добо, сигурно и другите заподозрени има какво интересно да добавят.

вече си знам и номера, мерси! на пръв поглед номер като номер: 184, обаче събирам цифрите и хоп: 13 Усмивка.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #19: 20 Август 2006

Поправих един бъг, който показваше Гони Свраките, когато не трябваше. Сега вече не би трябвало да се показва вече.

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #20: 22 Август 2006

Иди на страницата с профила си ще узнаеш номера си във форума ако се загледаш в URL адреса. В случая ти си номер 184.

Аз пък съм номер 154,при условие че гледам,където трябва. Объркан Никога нямаше да се сетя да проверя по този начин номера си.Мерси,Добо,за разясненията! Одобрение
Ето и едно въпросче и от мен.Как точно се отчита прекараното време във форума? Мисля,че този въпрос не е задаван преди,а и не откривам никъде разяснение. Объркан

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #21: 22 Август 2006

Поправих един бъг, който показваше Гони Свраките, когато не трябваше. Сега вече не би трябвало да се показва вече.
.. ох, притесних се малко, защото от няколко дни не виждам никой да гони свраките... Объркан
Добо, да не си го махнал изцяло това прекрасно действие... защото на мен наистина ми звучеше много забавно и само исках да разбера какво точно означава... дано моите въпроси да не са прозвучали, като някаква критика, защото за мен Гони свраките и Прави се на агент 007 са просто хит действия!  Ухилен Намигване

... и още един въпрос... ако последния потребител е с номер 805, а в същото време има регистрирани 711 потребители на сайта, означава ли това, че 94 юзера са се самоизтрили... пфууу, много бре... не ги е срам Бесен... Намигване
Последна редакция: 22 Август 2006 от guBa_koTka

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #22: 22 Август 2006

означава ли това, че 94 юзера са се самоизтрили... пфууу, много бре... не ги е срам Бесен... Намигване

Не малка част от тази цифра бяха и чужденци, регистрирали се по времето, когато пуснахме архива с концертите...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #23: 22 Август 2006

Няколко пъти опитвам да си изкарам чата в отделен прозорец и да продължа да си рова из форума ,но не се получава .Интересува ме това моя грешка ли е или просто не е възможно,ако е невъзможно съществували възможност да се осъществи.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #24: 22 Август 2006

Няколко пъти опитвам да си изкарам чата в отделен прозорец и да продължа да си рова из форума ,но не се получава .Интересува ме това моя грешка ли е или просто не е възможно,ако е невъзможно съществували възможност да се осъществи.

Десен клик и "Open Link in New Window"  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #25: 22 Август 2006

Десен клик и "Open Link in New Window"  Усмивка

... или просто си отваряш два пъти Internet Explorer - единия за форума, другия ще ползваш за чата... Намигване... че и при мен номера с "Open in New Window" не се е получавал понякога... Усмивка

See what I see!
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #26: 22 Август 2006

Ще опитам варианта на guBa_koTka че този на The Fein го пробвах но не се получи ,а може и аз да не съм оцелил момента.Все пак МЕРСИ и на двамата за инфото.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #27: 22 Август 2006

Ще опитам варианта на guBa_koTka че този на The Fein го пробвах но не се получи ,а може и аз да не съм оцелил момента.Все пак МЕРСИ и на двамата за инфото.

Ами това по принцип би трябвало да е проблем, който е на твоят Internet Explorer. С други думи или има някаква настройка, която пречи на това да се отворят два прозореца, или може да имаш нещо, което ти се е лепнало на IE-то.

Аз използвам и IE и Mozilla Firefox. При IE имам проблем със свалянето на файлове от архива. Когато дам "Save As" ми вади грешката (която аз си наричам 15) за пиявицата. Но с "Save Link As" на Mozilla нямам никакъв проблем.
Та, в случая с Mozilla отварям чата в нов "таб", като само кликвам със скролера на мишката. По този начин прочитам и по 10 теми едновременно без да ми се задръства таскбар-а.
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #28: 22 Август 2006

Recoil Много си прав Mozilla Firefox няма проблем.
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #29: 22 Август 2006

... ами аз пак, такова... пак ще питам...

Кое име на юзера излиза в чата и по-важното е, може ли да се промени ника за чат?! Объркан

... шокирам се, че виждам познати хора, но с различни имена в чата, а не си спомням да са имали други никове някога... Млъкнал

See what I see!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.