DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14
  Печат  
Автор Тема: Въпроси към екипа!  (Прочетена 48453 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #180: 14 Май 2009

Възможно ли е някак достъпът до сайта да бъде преустановен за известно време за "профилактика"?

freelove for everyone
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #181: 14 Май 2009

Бихте ли спряли и премахнали вече  часовника.Много съфорумници ще са благодарни ако го спрете.Благодаря предварително!!!!
Julian
Някой
Публикации: 18

Профил WWW
Отговори #182: 14 Май 2009

Бихте ли спряли и премахнали вече  часовника.Много съфорумници ще са благодарни ако го спрете.Благодаря предварително!!!!
Това може би е най-добрия "ПОСТ" за днес. Поне за мен.

Vote for my Depeche Mode - Peace Remix @ Beatportal if you like it
Click
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #183: 14 Май 2009

Аз не мога да го премахна... когато се появи колегата от екипа с нужните знания,  ще му предам препоръката ти (твоята и на още няколко настояващи в различни теми, които естествено не си прочела - 'що да четеш, по-добре да поставяш задачи)... и ще съм благодарна, ако разберете, че не работим тук за заплата, не сме длъжни да сме непрекъснато на разположение и ултимативния тон никак не е подходящ. Ние също сме фенове, също си изживяваме случващото се и ако трябва да съм честна (без да говоря от името на екипа) изобщо не ми пука, кой колко ще ми е благодарен за някакъв си часовник точно в този момент!

Ще  го махнем, когато можем - на теб това може да ти единствения проблем, но не означава, че всички сме така!

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #184: 24 Ноември 2009

имам проблем когато пиша по-дълъг пост - от един момент нататък, най-долната част на поста не се вижда, което ме измъчва много, щото пиша на сляпо и редакцията ми отнема много време. проблемите на територията на република българия ли са? Усмивка

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #185: 24 Ноември 2009

Какъв браузър ползваш?
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #186: 24 Ноември 2009

интернет експлорър, мисля че 8-ца

La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #187: 24 Ноември 2009

Сега го тествах с ИЕ8, при мен няма такъв проблем. Копирах текст с над 1000 думи и излиза в превюто нормално.  Объркан
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #188: 24 Ноември 2009

при мен се е случвало, при лоша интернет връзка. от кога така MAO?
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #189: 24 Ноември 2009

ами от известно време. освен това от време на време, текста който пиша излиза със забавяне(това се случва рядко). това не е само на личния ми компютър,  но и на този в  работата и този проблем ми е перменанентен, т.е. няма вариант при който да пиша по-дълъг пост от обхвата на екрана и да не ми се губи най-долната част от текста от видимата част - естествено при скрол надолу се показва, но после пак се скрива. не смятам, че е от връзката, щото не е връх на сладоледа, но е съвсем прилична, т.е. нямам проблеми със скоростта на отваряне на сайтове и гледане на качени клипове примерно.

La tête dans les nuages
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #190: 24 Ноември 2009

Мао, пробвай да си сложиш Firefox и виж дали имаш същият проблем.

Аз имам проблеми при кирилизирането. Не мога да пиша с кирилизатора на форума когато гледам сайта през Safari-то на телефона си. Най-близкото, което имам е руска клавиатура на телефона, която няма пустият "ъ" символ, та карам с "ь" и се надявам хората да не забележат :) Но пък знам, че проблема не е във форума :)

За въвеждането на текст в поле на уеб страница - не ти трява Интернет. Нужен ти е след това, като натиснеш "send"... така че не ти е от връзката.
Последна редакция: 24 Ноември 2009 от Recoil
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #191: 24 Ноември 2009

мерси миро,
има и един много лесен начин, просто да се пише по-дълъг пост в word.
Последна редакция: 24 Ноември 2009 от MAO BOY

La tête dans les nuages
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #192: 11 Януари 2010

не е въпрос, исках да споделя, че сайта много ми харесва така  Одобрение
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #193: 11 Януари 2010

Новия дизайн е все още в ранна работна фаза. За да не спираме сайта за редовни проби, ще пробваме да го обновяваме в реално време. Така ще е по-забавно и за потребителите, защото всеки ден ще откривате по нещо ново.

yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #194: 12 Януари 2010

Уха!  Одобрение
Страхотия е този вид на форума! А тук го гледам на един доста голям монитор и наистина изглежда страхотно! Поздравления!
Последна редакция: 12 Януари 2010 от yori
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.