DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Печат  
Автор Тема: Въпроси към екипа!  (Прочетена 49762 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #30: 22 Август 2006

аз мисля, че мога да ти отговоря.

в чата излиза първоначалното потребителско име, с което си се регистрирал/а, а в сайта излиза екранното ти, тоест може да си променяш екранното колкото си пъти искаш и то ще излиза на профила ти, но в чата си остава първоначалното.
Последна редакция: 22 Август 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #31: 22 Август 2006

И аз така исках да си променя името ,а какво САМОУБИЙСТВО  си направих. Ухилен Ухилен Ухилен
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #32: 22 Август 2006

... ами аз пак, такова... пак ще питам...

Кое име на юзера излиза в чата и по-важното е, може ли да се промени ника за чат?! Объркан

в чата излиза първоначалното потребителско име, с което си се регистрирал/а, а в сайта излиза екранното ти, тоест може да си променяш екранното колкото си пъти искаш и то ще излиза на профила ти, но в чата си остава първоначалното.

За да стане малко по-ясно ще обясня, че при регистрация има няколко полета.
Потребителско Име: (това име не може да се променя и остава такова, каквото е въведено при регистрация)
Екранно Име: (това е името, което може да се променя)
Истинско Име: (това име пък е видимо само в профила, което също може да се редактира)

Форума и Клуба правят заявки към полето с "Екранно Име" и затова над аватарите виждате имета, които може да се променят.
Чата прави заявка към полето с потребителско име (което си е константно) и затова се получава тази разлика.
Предполагам, че е възможно чата да прави заявка към полето с "Екранно Име", за да няма такова разминаване. Но е възможно тогава да има други проблеми. Все пак най-добре ще е Добо да обясни как точно стоят нещата с този въпрос, понеже той е нагърбен с програмирането.
Последна редакция: 22 Август 2006 от Recoil
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #33: 22 Август 2006

За да стане малко по-ясно ще обясня, че при регистрация има няколко полета.
Потребителско Име: (това име не може да се променя и остава такова, каквото е въведено при регистрация)
Екранно Име: (това е името, което може да се променя)
Истинско Име: (това име пък е видимо само в профила, което също може да се редактира)

...аз пък не помня да съм си въвеждала ника повече от един път при регистрацията, защото ако ми се беше наложило да го въвеждам два пъти, щях да забележа колко е тъп всъщност...хихихихихи Ухилен... но, щом казваш, ти вярвам... Одобрение

А иначе, на мен това с различните имена в чата и във форума не ми пречи никак ... даже малко загадъчно го намирам... Доволен... освен, ако не става дума за старото куче МАО, 'щото ние него всякак си го знаем... хахахахахах

See what I see!
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #34: 24 Август 2006

Преди да задам въпроса си искам да подчертая ,че не искам той да бъде разбран като критика към екипа.
Интересува ме следното -възможно ли е форума да бъде пораздвижен малко примерно със допълнителни звуци и др.към отделните теми и подтеми,ако е невъзможно каква е причината за това и можем ли ние останалите членове на форума да помогнем с нещо.Мисля,че има доста идеи които можем да взаимстваме от сродни сайтове.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #35: 24 Август 2006

И аз така исках да си променя името ,а какво САМОУБИЙСТВО  си направих. Ухилен Ухилен Ухилен

Хм,тогава много се чудих защо излизаш като "гост" и предположих,че има нещо нередно. Объркан Такива случаи ме отказват напълно от периодичните ми колебания дали да си сменя потребителското име. Млъкнал Пък и все пак май е по-добре да не се правят подобни драстични промени или поне не повече от веднъж.Все пак има достатъчно начини да си разнообразиш екранния вид чрез аватара или пък чрез подписа. Готин

Цитат
Интересува ме следното -възможно ли е форума да бъде пораздвижен малко примерно със допълнителни звуци и др.към отделните теми и подтеми

Наистина добра идея!  Одобрение Нещо подобно имах предвид като споменах за записа на "Good evening,Sofia!" при влизане във форума,но ако има и други звуци би било още по-интересно.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #36: 24 Август 2006

Сайтът едва ли ще бъде обогатен "звуково", на този етап ще трябва да се задоволите със звуците в чата. Усмивка Не забравяйте, че много хора използват този сайт от работата си и присъствието на звуци не е приемливо в този случай. А и никой сериозен сайт не би направил такава промяна.

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #37: 24 Август 2006

Принципно не съм голям привърженик на звуците, защото слушам музика и доста често се смесват. Ако става въпрос за звуци от бутони и кликвания... това е възможно да се добави в по-късен етап.

Преди 3-4 години имах някакви опити в тази насока при разработването на http://recoil.hit.bg/ в секцията "дискография + текстове" има дори семпли от почти всики песни издадени до момента.

Въпросът е дали това ни трябва?
Аз бих се радвал, ако успеем да интегрираме радио или поне да развием проекта с оnline радиото.

Също така е възможно и да се промени облика в скоро време. Все пак доста хора отварят сайта почти всеки ден и е нормално да се появи нуждата от промяна на цветовете поне...

Това все са неща, които са ни в плановете. Проблемът е, че са с по-нисък приорите (за сега)...
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #38: 25 Август 2006

Ако става въпрос за звуци от бутони и кликвания... това е възможно да се добави в по-късен етап.

Също така е възможно и да се промени облика в скоро време. Все пак доста хора отварят сайта почти всеки ден и е нормално да се появи нуждата от промяна на цветовете поне...

Точно за такива звяци говорих и имах в предвид,що се отнася до облика идеята също е добра.Мисля,че всички би ги зарадвала визуалната промяна на сайта-не че тази е лоша.
Благодарности към екипа за отговора.
Последна редакция: 25 Август 2006 от ultrapmp
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #39: 25 Август 2006

Може ли потребител да изтрие свой, вече публикуван пост. Аз съм опитвала с бутона "Редактирай", но не става.

jump out of time
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #40: 25 Август 2006

Може ли потребител да изтрие свой, вече публикуван пост. Аз съм опитвала с бутона "Редактирай", но не става.

... и аз съм пробвала Зу, ама и при мен не става... тогава просто заменяш това, което не ти харесва с някоя друга простотия ....
хихихихихи... или просто можеш да постнеш "." (точка), тогава някой сръчен модератор ще те изтрие.... Ухилен Ухилен

See what I see!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #41: 26 Август 2006

... и аз съм пробвала Зу, ама и при мен не става... тогава просто заменяш това, което не ти харесва с някоя друга простотия ....
хихихихихи... или просто можеш да постнеш "." (точка), тогава някой сръчен модератор ще те изтрие.... Ухилен Ухилен

Ми много ме е яд че не съм се селила за точката или може би тиренце  Намигване и в реплика щях да влезна ..

jump out of time
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #42: 26 Август 2006

Изтриването позволено. Усмивка

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #43: 26 Август 2006

Изтриването позволено. Усмивка
...
Трябва да се внимава с тази опция. Според мен изтриването на пост до един час след публикуването му е в рамките на нормалното. В противен случай може да настане хаос. Само си представете какво би станало, ако съм водил спор в някоя тема, след което реша, че не съм бил прав и си изтрия постовете Полицай
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #44: 26 Август 2006

Само си представете какво би станало, ако съм водил спор в някоя тема, след което реша, че не съм бил прав и си изтрия постовете Полицай

Ще излезе все едно някой си е спорил сам със себе си!  Пощурял Ухилен До сега аз поне не си спомням подобни случай,защото при спор са били изтривани всички публикации.Би се получило доста забавно ако някой си беше самоизтрил репликите.

Аз пък продължавам да се чудя как се отчита прекараното време във форума.  Объркан

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.