DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: Къде ще се ходи следващият път?  (Прочетена 8270 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
19 Август 2006

аз лично всеки път преди турне внимателно оглеждам листата с дати и си набелязвам местата, където искам и мога да си позволя да отида.

винаги съм се целил в държава, където има няколко дати, за да се наситя колкото може повече. никога не ме е влечала германия, зашото съм с впечатление, че арийската раса са здрави и високи момчета и ако са няколко пред теб, полоожението не е хич розово, така че моят фаворит май си остава париж, заради готините зали и културното поведение на хората, пък и винаги там се вика яко и има поне две дати, тази година бяха три.... париж ми е любим град през лятото.

много бих искал да отида и в италия, защото съм чувал,че там стават добри концерти, пък и Италия е красива стран, която не съм имал възможност да посетя.

на това турне беше интересно, че имаше концерти в няколко държави, включително и българия, където дм пеят за първи път. интересно ми е как би се получил един дм концерт в Белград, дали ще е толкова голяма емоцията колкото в софия, все пак от нашите съседи ние май най си приличаме със сърбите.

друга според мен гарантирано добра комбинация е Мадрид-Барселона.

интересно ми е някой ходил ли е в полша на концерт да каже как е там. казват че бутлега от варшава  е един от най-добрите като публика. на мен ми е останало лошо впечатление от полските фенове, пове1чето от тях като по закон са натряскани до козирката, а даже и над нея Усмивка.

интересно ми е и хората, които са били на ексайтърското турне в истанбул и на това да кажат, кой коенцерт им е допаднал повече?

вие накъде бихте се насочили следващият път?(без много, много да му мислите за пари и т.н., съвсем на прима виста)?

Последна редакция: 19 Август 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #1: 19 Август 2006

вие накъде бихте се насочили следващият път?(без много, много да му мислите за пари и т.н., съвсем на прима виста)?

Дали на прима виста или след внимателно обмисляне, моят отговор е:

Paris

Не само зараби образованата публика, а просто заради неповтовимата атмосфера на града....

jump out of time
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 20 Август 2006

Аз съм си набелязъл няколко дестинации вече. На първо място Будапеща, Прага, поне една дата в Германия, след това каквото смогна на Балканите. За Турция съм резервиран вече, но ако е пак дата в края на турнето, може и там. Колкото до сравнението на двата концерта в Истанбул, не мога да направя сравнение, тогава пристигнахме със закъснение и изпуснахме подгряващите, но охраната ни пусна с билети за седящи места долу, така че е горе долу същата история. Тогава обаче местните фенове ми се сториха по-приятни. Сега бяха доста грубички да не кажа озлобени. Като изпълнение този концерт ми допадна повече от Ексайтърския.
Нека пуснат датите за турнето пък ще измислим и две-три екскурзии за концерти. Намигване
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #3: 20 Август 2006

На първо място (независимо дали ще има дата в София) е Будапеща (както всички знаят аз съм пристрастена  Очиврът). В Прага едно време '98 беше страхотно, но публиката беше много агресивна и влизането и блъскането там ми е оставил сериозен отпечатък в съзнанието. Борбата за оцеляване буквално беше сериозна, така че Прага е под въпрос. Иначе самият град е божествен и там купона тече нон стоп.
Париж? Тази година в Париж дори нямаше афтърпарти, беше плахо обявено за след няколко дни, при положение че имаше 3 дати за концерт?! Който е бил на концерт там може би е забелязал, че част от хората си слагат тапи на ушите, когато започне концерта ( Побъркан). ОК, като организация е супер, не споря. За човек, който не е бил в Париж, концерт там е един чудесен повод да се съчетае приятното с...приятното, но ако се търси атмосфера от надъхани феновете, смятам че не е там мястото.
Бих отишла в Естония или Киев примерно на следващото турне (сега ми хрумна...Намигване)

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #4: 20 Август 2006

Аз лично бих се радвала да посетя места,където не съм била преди,градове,които съм мечтала да разгледам,заради атмосферата им и интересната им история... Очиврът
Рим,Париж,Берлин,Дъблин,Прага...единствено Испания може би не ме влече особено.Атина е също сред мечтаните ми дестинации,но не и в такива самоубийствени жеги като августовските,примерно. Шок
Истанбул ми хареса много повече през 2001 г.,но това най-вероятно се дължи на вълнението покрай първия ми концерт на DM и предпочитанията ми към есенното време.Може би именно жегата и дългото изнервящо чакане са провокирали донякъде по-грубичкото поведение на турските фенове миналия месец. Идиот
Може би след години ще се възползвам и от предложението на брат ми за гостуване в Монреал покрай някой бъдещ концерт на DM.Тъкмо ще го завлека и него и тогава няма да успее да си намери оправдание,както тази година. Бияч Ще ми е любопитна и публиката там.Отзивите са за не особено добро посрещане от страна на канадската публика. Тъжен
Да сме живи и здрави всички и най-вече нашите хора да се навият да тръгнат пак на турне,ще пътуваме отново заедно и ще си направим отново незабравими DM екскурзии! Не се съмнявам в това! Ангелче Одобрение

О,забравих да добавя и Москва! С тия надъхани руски фенове (с някои,от които имахме възможност да се запознаем и лично) би се получил страхотен концерт там! Пощурял
Последна редакция: 20 Август 2006 от dearrose

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #5: 21 Август 2006

Мисля, 4е ще трябва да повторя 4аст от изброените ве4е страни/градове.
Аз ли4но не съм доволна нит от организация, нито от феновете в Унгария, затова бих пропуснала със страшна сила при следващото турне.
Истанбул... хареса ми, беше разли4ни и ако отново е накрая на турнето и се организираме - със сигърност ще посетя, но ина4е би хпредпо4ела нещо ново. В смисъл, 4е бих искала да сравня феновете на няколко места. Тази година изходих от гледна то4ка, 4е 2 поредни турнета съм ходила на Уембли и бих искала да видя как приемат ДМ и другаде, но Будапеща не беше най-добрият избор - доста сухарска тълпа, въпреки 4е за мое най-голямо съжаление (поне 1998 и 2001) ДМ не изглеждаше да се особено на по4ит и в родната си страна - англи4аните са странни птици, това е сигурно - резервирани, както винаги, затова се радвам, 4е успях да споделя последните си 2 концерта, този в София и този в Истанбул с толкова страстни хора, като тези от този форум!!! С вас всеки концерт придобива по-светъл и по-лъ4езарен облик, който оставя траен спомен в съзнанието!
Ина4е за следващото турне мой фаворити ще са.... много говорите за Париж - май ще трябва да посетя и да се убедя със собствените си о4и колко куптурни и колко запалени за френските фенове.
Испания или Италия ми зву4ат добре (все пак южни народи, гореща кръв, едно друго...), въпреки 4е нещо от бившите Съветски републики има голяма доза предизвикателство...предоплагам, 4е там тъпата ще е доста разпалена!
Поддържам мнението, 4е Сърбия би могла да се окаже много добро попадение - сърбите са големи фанатици във всяко едно отношение, предполагам това би вклю4ило и ДМ и би било интересно да си сред такива хора в такава ситуация.

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #6: 21 Август 2006

Мексико Сити

След като чух концерта им тази година съм убеден, че и той е сред най-добрите. Публиката е доста надъхана и определено карат групата не просто да изпее песните от сетлиста. Освен това обожавам люто а в Мексико лютата храна е на почит. Ай-Ай-Ай-Ай

Good Evening, Sofiaaa!
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #7: 21 Август 2006

Едва ли ще мога да си позволя и за следващото да ги гледам някъде извън България ,но все пак нали никога не трябва да се казва никога.Бих се радвал на комбинацията концерт на любимата група в любимия ми град Париж,но не звучи лошо и Depeche Mode in London.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #8: 21 Август 2006

Мексико Сити...

...Алоооууу Спиди Гонзалес... заедно ще 'фащаме пътя за Мексико Сити ми се чини след има-няма 3 години и 10 месеца.... Ухилен

... И аз, като Киро, съм доста впечетлена от мексиканската публика... мисля, че могат достойно да заемат второто място, след БГ публиката естествено ...
...и тъй като Депеш Мод са професионалисти и биха изнесли перфектен концерт навсякъде, мисля че именно публиката е този елемент, който може да направи шоуто наистина незабравимо... Одобрение... като продължение на разсъжденията в този дух, и аз бих добавила Белград, като желана дестинация за посещение при следващото турне... Доволен

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #9: 24 Август 2006

поддържам мнението на маргото за прага. там е по-добре да се ходи с боксови ръкавици, защото долу на лощадката е ад, никога не съм виждал толкова хора да бъдат изнасяни на концерт, колкото в прага. самата зала беше и с ужасна вентилация. сега нали имат нова май супер модерна зала, та може и да е по-добре, но аз опитах два пъти, вече и според мен има по-удачни места за концерт на дм. градът обаче си го бива. може би прага с места на трибуните е добър вариант, но азне обичам на трибуните. все пак хубаво е да кажат тези, които бяха на това турне в прага, пак ли беше същото меле отпред.

La tête dans les nuages
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #10: 25 Август 2006

Охх, няма почивка за лудите  Усмивка

Ами къде бих искала да отида ....
София, например 2 дати .... ще кажете че много искам.... ама поне мога да си помечтая, нали :-)))
Истанбул..... определено се изкефих
Испания....... и аз не знам защо... ама ме кефи идеята...
Ако се вяснат и в Белград .... там няма да ги пропусна...

И .... ох.... наистина мога да си помечтая за Мексико ... ама ако намеря и спонсор мечтата ми може и да стане реалност...... Пощурял

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
stanoevus
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #11: 26 Август 2006

Бях много приятно изненадан от Милано,добра организация,нямаше бутане и ръгане/за разлика от прага98/,и купона беше страхотен/не толкова колкото тук/всички пееха с цяло гърло,имаше хора от цяла Италия дори от Сицилия.Купона беше много добър дано да се почуства и в ДВД-то.
За Прага сте прави беше ужас,като си дигнах ръцете и вече нямаше сваляне надолу,трябваше да се подпирам на раменете на хората около мен Бесен
За Будапеща 93 имам страхотни спомени,но това беше и реализирането на една моя мечта,така че може да не съм обективен.
Иска ми се да ги видя в Гърция мисля,че там би се получил доър концерт..
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #12: 27 Август 2006

Като се има предвид,че следващото турне според мен ще е най-малко след 3 години,смятам,че тогава ще имам необходимите средства да посетя поне 3-4 концерта в чужбина...а може би и аз самия ще съм в чужбина.(има тука един варянт да уча 2 семестъра в Полша,да живее П.У.-то  Ухилен )...така,че...ако по това време съм там ще посетя концерта във Варшава(или където там е) и в Чехия,Словакия,Унгария...ако датите са близко една до друга.Пък и след 3-4 години България вече ще си е член на Е.С....така,че не мисля,че ще имам големи проблеми по границите Усмивка Абе в крайна сметка важното е да си на концерт,не е важно къде  Намигване

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #13: 27 Август 2006

то и сега няма проблеми на границите, без да сме член на европейският съюз.

La tête dans les nuages
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #14: 27 Август 2006

то и сега няма проблеми на границите, без да сме член на европейският съюз.

За съжаление проблеми има-почти не е имало случай когато съм пресичал границите в посока Запад да няма някой досаден момент.
Но за чакане,нерви,ровене в багажи и за неприятно отношение от гранични служители не ми се говори....
Говори ми се за Будапеща-град с невероятна атмосфера ,който ме очарова от пръв поглед,и където срещнах чудесни хора Усмивка
Ако бих отишъл някъде отново - това е именно Будапеща.
Там където Изтока и Запада се срещат и танцуват блус(и какво ли още не Усмивка)

Алтернатива,поне за мен,е Истанбул,а също Рим-места където не съм бил,а много бих искал.
Но всяко нещо с времето си Усмивка
За Београд съм леко скептичен-последния път когато минавах от там и имах престой,атмосферата бе меко казано тягостна(вярно че беше началото на март и все още бе зимно и сиво).Но след всичките неволи ,които се случиха на западните ни съседи ,определено настроението на хората там не е никак ама никак лъчезарно Тъжен
Може би след време...

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #15: 28 Август 2006

поддържам мнението на маргото за прага. там е по-добре да се ходи с боксови ръкавици, защото долу на лощадката е ад, никога не съм виждал толкова хора да бъдат изнасяни на концерт, колкото в прага. самата зала беше и с ужасна вентилация. сега нали имат нова май супер модерна зала, та може и да е по-добре, но аз опитах два пъти, вече и според мен има по-удачни места за концерт на дм. градът обаче си го бива. може би прага с места на трибуните е добър вариант, но азне обичам на трибуните. все пак хубаво е да кажат тези, които бяха на това турне в прага, пак ли беше същото меле отпред.
"Sazka Arena" наистина е едно прекрасно съоражение, а организацията вътре и вън преди и по време на концерта бе на много високо ниво. Аз бях далеч от сцената, на трибуните, където цареше вбесяващо спокойствие.Не съм забелязал изобщо да има проблеми като блъскане,припаднали хора. Слушал съм обстойни разкази за концерта през 98-ма и на тази база смея да твърдя,че вече няма основания за притеснение относно концертите в тази зала. Бих отишъл отново там с удоволствие:)

freelove for everyone
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #16: 14 Септември 2006

На мен ли4но мн ми се иска да отида на концерт в Милано(този град просто притежава една неподражаема атмосфера  да не говорим 4е италианците са стра6но луди и пълни с живот хора).Барселона съ6то е една възможна дестинация.Мексико сити хмммм......ако запо4на да събирам пари4ки отсега може и да се полу4и Усмивка!
Абе накрая с ръка на сърцето си казвам 4е искам в България пак да присъствам на подобно събитие Пощурял

Обичайте се бе хора!
deiv4o
Гост
Отговори #17: 10 Октомври 2006

стискам палци да има следващ път и  сам запланувал 24 дати в EUROPE и една в  LAS VEGAS:)Усмивкасамо да има че като слушам наш деив на двдто от милано  малко се притеснявам Объркан
Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.