DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Къде ще се ходи следващият път?  (Прочетена 8271 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #15: 28 Август 2006

поддържам мнението на маргото за прага. там е по-добре да се ходи с боксови ръкавици, защото долу на лощадката е ад, никога не съм виждал толкова хора да бъдат изнасяни на концерт, колкото в прага. самата зала беше и с ужасна вентилация. сега нали имат нова май супер модерна зала, та може и да е по-добре, но аз опитах два пъти, вече и според мен има по-удачни места за концерт на дм. градът обаче си го бива. може би прага с места на трибуните е добър вариант, но азне обичам на трибуните. все пак хубаво е да кажат тези, които бяха на това турне в прага, пак ли беше същото меле отпред.
"Sazka Arena" наистина е едно прекрасно съоражение, а организацията вътре и вън преди и по време на концерта бе на много високо ниво. Аз бях далеч от сцената, на трибуните, където цареше вбесяващо спокойствие.Не съм забелязал изобщо да има проблеми като блъскане,припаднали хора. Слушал съм обстойни разкази за концерта през 98-ма и на тази база смея да твърдя,че вече няма основания за притеснение относно концертите в тази зала. Бих отишъл отново там с удоволствие:)

freelove for everyone
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #16: 14 Септември 2006

На мен ли4но мн ми се иска да отида на концерт в Милано(този град просто притежава една неподражаема атмосфера  да не говорим 4е италианците са стра6но луди и пълни с живот хора).Барселона съ6то е една възможна дестинация.Мексико сити хмммм......ако запо4на да събирам пари4ки отсега може и да се полу4и Усмивка!
Абе накрая с ръка на сърцето си казвам 4е искам в България пак да присъствам на подобно събитие Пощурял

Обичайте се бе хора!
deiv4o
Гост
Отговори #17: 10 Октомври 2006

стискам палци да има следващ път и  сам запланувал 24 дати в EUROPE и една в  LAS VEGAS:)Усмивкасамо да има че като слушам наш деив на двдто от милано  малко се притеснявам Объркан
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.