DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [26 СЕПТЕМВРИ 2006] Съдържанието на новия сингъл Martyr  (Прочетена 16015 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #60: 28 Октомври 2006

Честно казано, очаквах нещо повече от Never Let Me Down Again (Digitalism Remix) и Sinner In Me (Villalobos Club Mix), които не са нищо особено в сравнение с много по-интересни и изпипани предишни ремикси. Тъжен Надявам се същото да не важи и за останалите ремикси от Best Of Depeche Mode - Remixed CD-R-а  Объркан, нямам търпение да ги чуя.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #61: 06 Ноември 2006

Не знам дали някой от вас е виждал обложката на Claire Voyant - Time and the Maiden, но определено има сходство с тази на Martyr.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* claire.jpg (5.2 KB, 170x170 - видяно 292 пъти.)
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #62: 06 Ноември 2006

Не знам дали някой от вас е виждал обложката на Claire Voyant - Time and the Maiden, но определено има сходство с тази на Martyr.

... да не я е правил пак Антон?!

Тази е по-неприятна дори от нашата, поне според мен... прилича ми на японското знаме, но на черен фон...Намигване... само шрифта й е по-добър, но едва ли е възможно да има по-неподходящ шрифт от този на обложката на Martyr...

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #63: 06 Ноември 2006

То обложки с рози сигурно има хиляди, та навярно при усърдно търсене ще намерим още доста приличащи на обложката на Martyr  Усмивка

А иначе Martyr дебютира под номер 13 във Великобритания, продавайки около 9 000 копия, с което става 42-рия сингъл на ДМ в британския Топ 40. Списанието Music Week също информира, че Playing The Angel е задминал по продажби Exciter, продавайки около 90 000 копия на територията на страната.
Последна редакция: 06 Ноември 2006 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #64: 06 Ноември 2006

Цитат
dearrose 

Честно казано, очаквах нещо повече от Never Let Me Down Again (Digitalism Remix) и Sinner In Me (Villalobos Club Mix), които не са нищо особено в сравнение с много по-интересни и изпипани предишни ремикси.  Надявам се същото да не важи и за останалите ремикси от Best Of Depeche Mode - Remixed CD-R-а  , нямам търпение да ги чуя.

Тъжен според мен, това важи и за останалите. Вчера ги чух и в началото бях много въодушевена, но много бързо ентусиазма ми угасна. Но може причината за това да е тази, че аз по принцип не обичам много ремикси.
Последна редакция: 06 Ноември 2006 от Blagovesta

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #65: 06 Ноември 2006

Цитат
dearrose 

Честно казано, очаквах нещо повече от Never Let Me Down Again (Digitalism Remix) и Sinner In Me (Villalobos Club Mix), които не са нищо особено в сравнение с много по-интересни и изпипани предишни ремикси.  Надявам се същото да не важи и за останалите ремикси от Best Of Depeche Mode - Remixed CD-R-а  , нямам търпение да ги чуя.

Тъжен според мен, това важи и за останалите. Вчера ги чух и в началото бях много въодушевена, но много бързо ентусиазма ми угасна. Но може причината за това да е тази, че аз по принцип не обичам много ремикси.

От останалите слушам с удоволствие единствено 2-та ремикса на Personal Jesus- Boyz Noize Rework и Timo Maas Remix, които ми направиха добро впечатление с плътния си звук и някои интересни използвани ефекти. Одобрение Другите ремикси ми се струват твърде банални, едва ли са от тези, които феновете ще помнят дълго. Тъжен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #66: 07 Ноември 2006

На "Personal Jesus (Boys Noize Rework)", "Everything Counts (Oliver Huntemann & Stephan Bodzin Dub)" и "Never Let Me Down Again (Digitalism)" ме изкефиха най-много. В "The Sinner In Me (Ricardo Villalobos Conclave)" Дейв е толкова ясно доловим. : )
Останалите ми се струват твърде "формулирани", но това са първите ми впечатления. Този на "People Are People" е много зле..
Последна редакция: 01 Декември 2006 от white_ambition

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #67: 12 Ноември 2006

Версията на Тимо Маас на PJ е брилянтна. Едно невъможно на пръв поглед, ала в крайна сметка постигнато изящество.
  Напомня ми на тези големи фигури на животни и разни други, които се правят дълго време от всеотдайни скулптори изцяло от лед. колко ли отнема да се направи една маасивна фигура на кон (, да речем), изцяло от лед. И този студен, перфектно ошлайфан монумент да успява да запази и предаде жаркото въздействие на първоизточника, огнената стихия на оригиналнага идея...

...а всички останали ремикси на парчета, включени към новите издания, според мен са направени изглежда в час по трудово обучение Шок

for all the right reasons
for all the right reasons
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.