DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: kаква музика слушате за приспиване  (Прочетена 7777 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
boby
Гост
16 Октомври 2006

Аз съм на вълна "звуци от природата"-на фона на релаксираща музика се чуват щурци,квакат жаби,тихо се подплисква ленива вода,обаждат се нощни птици- всичко,което ми липсва от предишния ми начин на живот!Слушам също и индианска флейта. Много си обичам Вангелис  а също и филмовата музика на Мориконе,радио смуут джаз........
А ПОНЯКОГА ПРОСТО ЛЯГАМ И ЗАСПИВАМ
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #1: 16 Октомври 2006

Хм,май напоследък предпочитам да чета преди да заспя и то-в пълна тишина (ако съседите не са решили нещо друго,разбира се  Бияч). Обаче пък,когато уча винаги слушам музика,защото тя ми помага да се съсредоточа по-лесно,колкото и парадоксално да звучи. Объркан
Но ако слушам музика преди сън, много често си избирам някой любим soundtrack (The X-Files,Stigmata,Labyrinth и мн. други),филмовата музика в повечето случаи ми действа много релаксиращо. Очиврът От албумите на DM съм забелязала,че най-приспивно ми действат A Broken Frame и Violator. Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #2: 16 Октомври 2006

Depeche Mode - докато уча
Depeche Mode - след като науча, част 1
Depeche Mode, Beastie Boys, The Chemical Brothers, Fatboy Slim, The Sex Pistols - след като науча, част 2
Ludwig van Beethoven - For Elise
Antonio Vivaldi - The Four Seasons
Frou-Frou - Let Go
Zero 7 - End Theme, In The Waiting Line, Destiny
David Usher - Black Black Heart

DJ Shadow - Blood On The Motorway - преди лягане
докато спя Depeche Mode - (често ги сънувам)

Veso
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #3: 17 Октомври 2006

Много  е готино да си пуснеш-теарс,фантомът на операта,кюър.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #4: 17 Октомври 2006

Хубаво е, че hristiana е отговорила в аванс за следващите подобни теми, които може да се появят като "Каква музика слушате след събуждане?"  и т.н.
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #5: 17 Октомври 2006

''Аз съм Сънчо'', разбира се Усмивка
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #6: 18 Октомври 2006

Веднъж брат ми ми пусна една мелодийка, твърдейки 4е мн лесно ще заспя на нея:
Тwin Peaks- Theme (e успя за 3те минутки да ме успи, ако след това на зазвучаха The offspring БиячОпределено не ги препоръчвам за слушане като цяло Усмивка)
Ина4е мн ми е приятно да заспивам на песните на Депеш, които Мартин ги пее Усмивка!
А напоследък и песничките от самостоятелния албум на Дейв ме пра6тат в сраната на сънищата Пощурял!

P.S.Държа да спомена 4е горепосо4ените песни не ми се струват ни най малко скучни и про4ие, просто внасят голяма доза успокоение и приятни спомени, които правят съня ми о6те по сладък Усмивка

Обичайте се бе хора!
Nick at Night
Гост
Отговори #7: 20 Октомври 2006

Ultra ми действа,като сънчо!
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #8: 21 Октомври 2006

Enigma , Era
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #9: 24 Октомври 2006

Duran Duran и Depeche Mode

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #10: 24 Октомври 2006

Очиврът ами....дано не прозвучи тъпо,но тайничко си пускам кавъра на Остава от Ghostwheel или DM,Camouflage,Erasure и други такива

[:There's a devil lying by my side:]
velikiq mao
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #11: 24 Октомври 2006

Ами за приспиване след купон си пускам Chill out и ми действа много добре.

We SeLL HeLL
anD SuFFer WELL
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #12: 31 Октомври 2006

хм, замислих се каква музика би ме приспала, тъй като за мен това е непонятно, освен ,ако не е принудено. В смисъл, че на музика не мога да спя, това е факт, но когато някой я съсед, я заведение около нас, ми налага тяхна музика (това е още по-изнервящо!), ми се е случвало да си пускам Accoustic Alchemy - действа магически в успиването, но това не е здрав сън, а просто дрямка! Иначе си представям, ако пусна ДМ.. то ще стане едно отнасяне в спомени и мисли... няма да последва заспиване с часове!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #13: 29 Ноември 2007

пусна ли си Exciter спя най-сладко. НО! не ме разбирайте погрешно! не че не го харесвам или ми е скучен! напротив. с мойте преживявания ми трябва нещо, което наистина харесвам!
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #14: 05 Януари 2008

за събуждане - на мп3-то съм си направил специална папка със Faith no More, Sex Pistols и Korpiklaani.  Пощурял  докато уча - Депеш... в училище метъл... в нас пак Депеш, за приспиване си пускам Депеш и винаги на Blue Dress изключвам музиката и заспивам.

I'm a man of flesh and bone.
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.