DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Промени в екипа на DM.org  (Прочетена 26066 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #15: 08 Май 2006

Крайно време беше! Одобрение

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #16: 09 Май 2006

Бях се притеснил да не остана единственият....Wellcome Admirer!  Усмивка
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #17: 09 Май 2006

Честито и на новия член на екипа. Наистина заслужено място. Одобрение

for all the right reasons
for all the right reasons
insomnia
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #18: 09 Май 2006

Честито, Admirer! Продължавай в същия дух!!!  Одобрение Довечера ще пия и в твоя чест!  Пощурял

To mess you up
To strip you down
And have their fun
With my little one
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #19: 09 Май 2006

Честито и от мен,Admirer! Успех в сътрудничеството и бъдещата дейност на екипа! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #20: 09 Май 2006

Много се радвам, че екипът се разраства УсмивкаЧестито за 10 път и от мен, Admirer Намигване
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #21: 16 Октомври 2006

DM.org би искал да обяви напускането на Kirilart от екипа на сайта. По време на своето участие в този проект, Kirilart бе градивна част от задружните усилия на екипа, като модератор и ключова фигура в организацията на партитата на сайта.

Поради лични причини и необходимост от концентрация върху работата си (Кирил е един от обещаващите млади български художници, с множество постигнати успехи), той няма да може да продължи активното си участие в проекта като част от екипа на depeche-mode.org. Естествено, той ще продължи да бъде потребител на сайта и неговото присъствие из страниците на DM.org ще бъде не по-малко активно от преди.

Екипът на DM.org би искал да благодари на Кирил за огромния му принос през изминалата годината и да му пожелае наслука и попътен вятър!

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #22: 17 Октомври 2006

Киро направи невероятно много за сайтът и реализирането на много от идеите и целите ни, надявам се да продължи да бъде част от това място, макар и не от екипа  Усмивка

Също отсега бих искал да успокоя всички, които е възможно да си помислят, че има проблем между екипът и по някакъв начин бъдещето на сайтът е застрашено - такова нещо няма и гледаме смело напред  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #23: 17 Октомври 2006

Съжалявам наистина, че трябваше да се достига до този момент. Кирил макар и за кратко време успя да организира професионално всички събития. Както и да вземе важно участие във всички решения, които екипа трябваше да вземе.
Надявам се да размисли и след време да се върне отново в проекта.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #24: 17 Октомври 2006

Мразя приказката, че нямало незаменими хора, така разъждават хората ,които не уважават и не ценят дори самите себе си.

Доста неприятна новина, поне за мен. Кирил направи възможни доста събития, който от безлични форумни имена превърнаха голяма част от хората тук в приятели. За което аз лично съм му благодарен.
Надявам се концентрацията върху работата му да не е прекалена за да мога да срещам често негови постове, които с удоволстие чета.

Good Evening, Sofiaaa!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #25: 17 Октомври 2006

Без да съм запознат с решението на Киро, предполагам, че като един изключително отговорен човек и перфекционист по отношение на всяко нещо, с което се захване, е предпочел да напусне "администраторския пост"  Ухилен поради липсата на достатъчно време и възможност да отдава достатъчно от себе си на форума.
Иначе се надявам да не ни изоставя напълно. Така или иначе ми е малко тъжно  Плачещ, защото на него дължа запознанството си с много от вас на истанбулското приключение.
Това е - исках просто да изразя дълбокото си уважение към Кирето
И дано успеем да се видим в петък  Одобрение
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #26: 17 Октомври 2006

Така или иначе ми е малко тъжно  Плачещ, защото на него дължа запознанството си с много от вас на истанбулското приключение.
Това е - исках просто да изразя дълбокото си уважение към Кирето
И дано успеем да се видим в петък  Одобрение

Точно така,без Кирил едва ли някои от нас щяха да посетят предпоследния концерт на DM от Touring The Angel. Тъжен Да не говорим пък за ключовата му роля в организирането на нашите dm.org сбирки! Огромни благодарности за всичко и вярвам,че напускането на поста "модератор" няма да окаже съществени промени нито върху присъствието му във форума,нито върху организацията при посещенията на партита и концерти,които ще ни радват в близко и по-далечно бъдеще! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #27: 17 Октомври 2006

От снощи мисля, каква е причината да ми е толкова тъжно за напускането на Кириларт... той ще си остане мой приятел, ще продължа ежедневните си разговори с него, няма да спрем  да се виждаме, ще продължа да чета интересните му постове в сайта... защо тогава се разстроих толкова от новината  Объркан...
... Истината е, че всъщност ми стана мъчно за сайта, към който доста де привързах напоследък... стана ми тъжно за всички новорегистрирани  и бъдещи потребители, които няма да имат нашия шанс да го познават като модератор и организатор...
Винаги ми е било ясно, че съм тук и пиша с такова удоволствие благодарение на Киро... с двете разкошни екскурзии, които той организира и на които аз присъствах, ме приобщи към една общност, която не вярвах, че може да съществува в БГ, открих толкова много приятели, начело със самия Кирил, които едва ли щях да срещна и за 10 години... за партитата е излишно да споменавам... Благодаря ти, Кире!
Не мога дори да си представя как се чувстват останалите членове на екипа, все пак не е лесно да загубиш едно от най-силните и дейни звена в структурата си... и наистина ще се необходимо да се положат големи усилия, за да се поемат функциите на Кирил в този проект... само, не съм сигурна, че е възможно... просто знам, че вече нищо няма да е същото... Успех момчета и Мире (на теб вероятно ще ти е най-трудно)!

П.П. Само не разбрах, защо тази новина е обявена в тема, която би трябвало да радва хората... според мен напускането на един разкошен модератор си заслужаваше отделна тема... Объркан
Последна редакция: 17 Октомври 2006 от Kevy

See what I see!
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #28: 17 Октомври 2006

На добър час Кире! Одобрение
Сигурна съм че ще продължаме да се засичаме още дълго из форума;-)
Пожелавам ти много бъдещи успехи на професионалното поприще и ти благодаря, че си дал частица от себе си, заедно с останалите от екипа за превръщането на този сайт в едно чудесно място за всички нас:)
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #29: 17 Октомври 2006

Кире възхищавам ти се.Според мен е много трудно да се вземе такова решение,но все пак всеки сам избира житеиския си път.Радвам се ,че оставаш все пак част от всички нас.Успех в творчеството ти-сигурен съм ,че ще успееш. Одобрение ВСИЧКИ ЗА ЕДНА ЦЕЛ depeche-mode.org
Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* ekip.jpg (127.12 KB, 420x303 - видяно 413 пъти.)
Последна редакция: 17 Октомври 2006 от ultrapmp
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.