DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  
Автор Тема: Промени в екипа на DM.org  (Прочетена 26074 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #90: 10 Април 2009

Изключително ми е неприятно да събщя за оттеглянето си от екипа на depeche-mode.org

За мое огромно съжаление това, което ми поднася живота в личен, а така също и в професионален план доста успешно успява да ме възпрепядства в желанието ми да бъда полезен на колегите си, и съответно на всички вас на 100%.
Липсата на възможност да поемам ангажименти за извършването на конкретна работа необходима за развитието и популяризирането на идеята ме прави изключително безполезно звено в екипа, което ме кара самият аз, да се чувствам неконфортно в тaзи си позиция.

Искам да благодаря за гласуваното ми доверие през цялото това време и да пожелая на колегите си да продалжават да бъдат все така отдадени  на работата си, както до сега. Пожелавам успехи във всички смели начинания каквито са били винаги начинанията на
depeche-mode.org   

Ех, ето че приключва поредна "ера".  Усмивка

Аз, бидейки редови потребител и член на това виртуално общество, искам да ти благодаря за работата, която си свършил за каузата, за нервите, които си разтеглил до точката на скъсване и вероятно малко отвъд нея и за достолепното ти присъствие, което виртуално или реално успява да влее здрав разум у брата-потребител. 
Ще пропусна момента с  прочувственото сбогуване, защото е ясно че ще се виждаме и занапред, вероятно все по радостни поводи и дори се надявам да имам възможност да те черпя едно.

Другари и другарки - моля с бурни аплодисменти и спонтанни викове ура да приветстваме оттеглянето на другаря Киро от "властта" и да го приемем обратно в редовите маси на форума. Да живей! Одобрение

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #91: 10 Април 2009

хм да...странно е че Кирето вече не е "син". Жив и здрав да си, готин  Одобрение  пожелавам ти всичко най-хубаво за напред. Много успехи  Усмивка
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #92: 30 Април 2009

Жалко, Кире! Но пък ти пожелавам само положителни емоции и реализации във всичко онова в емоционален и личен план, което те ангажира много!  Усмивка

Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.