DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15
  Печат  
Автор Тема: Duran Duran  (Прочетена 44258 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #15: 10 Септември 2006

Твърде е възможно да се окаже истина, макар че след като не е обявено в официалния сайт на групата винаги има шанс да се развалят преговорите, ако приемем че има такива. Все пак в момента има инфо за концерти в Братислава на 15.10 и Букурещ на 19.10, както и две дати в Щатите през ноември. Което означава, че ако има дата в София, то тя трябва да е преди групата да запраши за Америка.
Сайта на Дюран е доста хаотичен, няма пълно инфо за сетлистите и т.н.
Все пак ето един примерен сет от август месец:
Set List Monaco
Hungry Like the Wolf
Planet Earth
Is There Something I Should Know?
Taste the Summer
Come Undone
The Reflex
Ordinary World
Save a Prayer
Nice
A View to a Kill
Notorious
(Reach Up for the) Sunrise

Encore

Girls on Film

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #16: 10 Септември 2006

След Депеш Мод май вече всичко е възможно  Усмивка
Дано да е истина, сега гледам на официалния им сайт и ще имат концерт в Букурещ, та...колко му е...
А иначе сет листът може и да се промени, ако излезе новия албум, но той май няма да излезе тази година? Не успях да намеря окончателна дата на издаване...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #17: 10 Септември 2006

Мда и аз не намерих много подробности около бъдещия албум. Само инфото, че са все още в студиото и записват. Тъй като има вече тема за Duran сливам двете теми.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #18: 10 Септември 2006

E това е хубава и интересна новина Усмивка
Дано се окаже и вярна!
ДД са изпълнили някои от най-любимите ми песни, макар и да не се считам за техен фен.Но това, което ми харесва според мен си заслужава- Ordinary World, Come Undone, Тhе Reflex са моите фаворити Усмивка
Бих се радвал да ги видя и чуя на живо-така че дано!
Мисля си, че за БГ-почитателите на хубава музика,настъпват добри времена Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
TheRainfall
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #19: 10 Септември 2006

Определено имат много грабващи неща..и незапомнящи се такива.Аз лично напоследък съм се върнала на Union Of The Snake, Lonely In Your Nightmare и A View To a Kill...Колкото до концерта..не бях чула, но ако стане ще се ходи.  Готин

touch me slow... like your fingertips might never let me go.
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #20: 10 Септември 2006

Слушам синглите им,по една две песни,не повече,но между тях имам и много любими парчета(Perfect Day,Ordinary World,Come Undone,Save A Prayer,Hold Back The Rain,I Don't Want Your Love...).Ако има концерт там сме! Усмивка

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #21: 10 Септември 2006

Ще е супер,ако се окаже истина!Първото нещо, за което се сещам е Notorious(беше голям хит навремето ,дори и в БГ).Правят страхотни лайфове и въобще са една от емблематичните групи на 80-те.Това което мен малко ме дразни при тях ,е че го дават леко сноби(тук се сещам за и нтервюто на Depeche Mode в The Big Ones Ухилен)Обаче пък може това да е част от чара им!Все пак чакам с нетърпение развитието на тази новина.

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
DjFace
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #22: 10 Септември 2006

Да, истина е, че ще идват през ноември. Научих го от организаторите.
В рамките на няколко месеца Депеш и Дюран в София!!!

пп: И да се похваля, предложиха ми да подгрявам преди групата Доволен
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #23: 10 Септември 2006

Намигване Чудесна новина и ако наистина стане така, че ДД дойдат в БГ задължително ще отида на концерта. Имам доста любими техни парчета като Save A Prayer, Notorious, Perfect Day, Ordinary World,Come Undone, Rio, I Don't Want Your Love...

П.П. Поздравления DJ Face!  Одобрение Надявам се да направиш нещо по въпроса за Ню Уейв - ДМ партитата в Мохито...  Очиврът

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #24: 10 Септември 2006

... хехехехе, бравос!
Ти, като стар кадър... подгря преди Нова Генерация... сега 'що да не подгрееш и преди подгрявката на Дюран Дюран...  Одобрение

... а някакво инфо, като вътрешен човек, кой ще ги подгрява... Объркан

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #25: 10 Септември 2006

Мисля, че вече официално можем да полеем събитието  Зъл

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #26: 10 Септември 2006

Чудесно значи ще имам шанс да се убедя кое точно е истина...Покрай последното им голямо турне през 2004-2005 година чух доста противоречиви мнения. Една част казаха, че с бирените си коремчета на сцената изглеждали смешно и песните звучели отвратително, други точно обратното. Излгедах доста любителски записи от концерти и останах доволен от чутото, определено още ги бива. Дори се бях навил да ги гледам в Италия, но така се стекоха обстоятелствата, че не стигнах до концерта...сега няма да пропусна.
Радвам се за поканата Dj Face да подгрява, аз лично останах много доволен от сета преди Депеш и очаквам подгряването също с нетърпение. Ще се видим там!
nelly
Гратис Любовник
**
Публикации: 48

Профил
Отговори #27: 10 Септември 2006

Това е страхотна новина за бг. феновете...  Одобрение Duran Duran са сред моите фаворити и тази новина опшределено много ме радва.. Пощурял

Do i need to sell my soul for pleasure like this Did I have to lose control To treasure your kiss Did I need to place my heart In the palm of your hand Before I could even start To understand
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #28: 10 Септември 2006

Аз да те питам пък как все теб те избират, а?!  Намигване Късметлия!!! Аз всъщност тази информация я имам от един приятел.Който се оказа пък, че познава теб...Мартин...диджеят, който беше водещ по ММ...
  Важното е, че ще се ходи на концерт и просто щастието ми е неистово!!  Пощурял

'Heaven ain't far from where we are '
DjFace
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #29: 11 Септември 2006

Аз да те питам пък как все теб те избират, а?!  Намигване Късметлия!!! Аз всъщност тази информация я имам от един приятел.Който се оказа пък, че познава теб...Мартин...диджеят, който беше водещ по ММ...
  Важното е, че ще се ходи на концерт и просто щастието ми е неистово!!  Пощурял

1. Всъщност, съвсем случайно стана всичко (за Депеш), а сега, защото ме познават и твърдят, че са доволни от представянето ми. Все пак има време до концерта на ДЮРАН и да се надяваме, че няма да се обърка нещо!
2. Марто! By The Way, той е страхотен dj и ценител:)
3. Още не се знае коя група ще ги подгрява и избора е труден (Дюран са по поп от Депеш). Има идея за Гравити, но...
4. Относно Wave партитата които ми се иска  да организирамЕ в "Мохито"...тая работа няма да стане без вас:) Иначе не е сложно, само кажата, че искате!:)

Страници: 1 [2] 3 4 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.