DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15
  Печат  
Автор Тема: Duran Duran  (Прочетена 48047 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #195: 15 Юни 2007

моля, ако тук има софианци, чистосъедечно да си признаят, щото из профилите не открих...интересно ми е от статистическа гледна точка...между другото, съм изненадан, че SONGS OF FAITH & DEVOTION e любим на хората тук...нещо не ми се вързва...а колкото до класации и продажби, странно нещо...на последните страници на една книжка за Депеш гледам, че Алла Пугачова е продала близо 4 пъти повече албуми от Пинк Флойд например... Пощурял

Това от коя част на света са хората тук най-малко е от значение, за удобство дори сме сложили карта в профила на всеки именно заради статистиката. Албумът SOFD можеш да коментираш в темата му. За пореден път те приканвам да се придържаш към темата за ДД тук.

Good Evening, Sofiaaa!
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #196: 15 Юни 2007

Цитат
моля, ако тук има софианци, чистосъедечно да си признаят, щото из профилите не открих...

любезно ти предоставям възможността да разгледаш моя Усмивка и все пак да те подсетя, че това е тема за Дюран и ако няма какво да ни кажеш за любимата си група, а то явно няма   Доволен да спреш да пишеш в нея. 
Последна редакция: 15 Юни 2007 от Blagovesta

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
KRISTINA DURAN
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #197: 17 Юни 2007

Наистина не смятам ,че Ivelin е прав да говори по този начин за ДМ, но пак ще кажа ,че не може да се сравнява концерт в зала с концерт на стадион. Сигурна сьм , че ако ДЮРАН свириха на стадион щеше да се напьлни както беше  на концерта на ДМ. Мисля ,че е глупаво да се прави сравнение м/у двете групи,защото всеки човек си има вкус. Важно е да се спазва добрия тон и тогава всичко ще е о,к. Най важното според мен е ,че и ДЮРАН и ДМ дойдоха и ги видяхме на живо. Аз сьм на 33 години и слушам ДЮРАН от 1983, чакала сьм ги 24 години и никога не сьм се и надявала да ги видя на живо, камо ли да се запозная лично с тях. Слушайте любимата си музика и да се надяваме един ден отново да дойдат Целувка
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #198: 17 Юни 2007

Сериозно мислиш,че Дюран биха събрали същата публика като Депеш ?  Объркан
Стига бе хора(ти и Ивелин).Погледнете реално на нещата.Аз като съм вманиачен фен на Депеш не съм тръгнал да твърдя,че са най-голямата банда в света,с най-продаваните албуми и най-пълните стадиони.U2 и Rolling Stones са такива групи.Честно казано,както съм го казвал и преди,Депеш не са поп група,че да трябва да и се мерят продажбите.Да продават албуми не им е най-главната цел.Жалкото е,че в последно време при Дюран главната цел явно е това,но пак не продават албуми и не пълнят стадиони.И моля ви престанете с такива изказвания,защото Дюран са група,която уважавам,но ако всичките и фенове са такива ще ми изгубят уважението.Май просто ви е яд,че Дюран залязоха някъде в началото на 90-те,а Депеш през 2006-та са може би на върха на популярността си.Не мога иначе да си представя защо идва това плюене по групата и постоянното сравнение на 2те групи.След 90-та година те на практика нямат нищо общо.
Последна редакция: 17 Юни 2007 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
KRISTINA DURAN
Новороден

Профил
Отговори #199: 17 Юни 2007

Извинявай Infra Red но не знам каде прочете да права сравнение м/у ДЮРАН и ДМ , а точно обратното аз казах , че е безмислено да се сравняват двете групи както и това , че всеки има различен вкус ПРОЧЕТИ ПРАВИЛНО. А дали мисля ,че ДЮРАН биха сьбрали сьщата публика ДА , защото сьм сигурна , че всички които са били на ДМ ще доидат и на ДЮРАН. Какво значение има кои колко албуми е продал , колко хора е сьбрал и тн. Важното е , че и двете групи ще останат завинаги в историята на музиката , да не би ако ДМ един ден залязат , ще спреш да ги слушаш? Много ми е странно , че има такива разногласия м/у фенове на ДЮРАН и ДМ. Да се тьрсят кусури и да се отправят критики е най лесно. Да наистина ДМ се слушат от повече хора отколкото ДЮРАН и какво от това за мен те са №1.  Усмивка
Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #200: 17 Юни 2007

Не говорех само за твоят пост.По-скоро добавях към предният си коментар към поста на Ivelin.Към твоят пост нямам особени възражения освен,че Дюран са способни да съберат броя публика,която Депеш събра на последното си турне.Доста е наивно да се мисли подобно нещо.Имам предвид...Дюран са не по-популярни от А-ha примерно.Та...по-скоро биха събрали публика колкото А-ha . (говорим към днешна дата,а не за 80-те години Усмивка ).Още повече,че много голяма част от хората на концерта на Депеш бяха почитатели на рок музиката,докато Дюран са по-скоро поп група и феновете им са друг типаж.Сега виж,на концерт на U2 съм сигурен,че всички,които бяха на концерта на Депеш (че и повече) ще идат.Просто...както казах след 90-та година групите са адски различни.Дюран не променят звученето си,а Депеш се превръщат в рок банда (или нещо подобно). A че Дюран са явление в музиката и то голямо,не може да се спори.Радвам се все пак,че имат у нас такива запалени фенове.Харесвам ги и ги уважавам,дано не сте останали с грешно впечатление Усмивка
Последна редакция: 17 Юни 2007 от Infra Red

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #201: 17 Юни 2007

Хайде да се успокоим моля!

Благо, не сравнявай изказванията на Кристина и Ивелин, защото нямат нищо общо. Аз се радвам, когато тук се регистрират фенове, дори и ДМ да не са най-любимата им група. Ивелин е тип фен, който лично аз не одобрявам да се изказва на страниците на нашия форум по ред причини, но Кристина (с която между другото имах удоволствието да се запозная лично) е един исключително уравновесен и трезво мислещ фен, а това е достойно за уважение.

За това сега и аз като нея моля да прекратим този оффтопик, защото тези досадни сравнения са абсолютно ненужни и с нищо не обогатяват форума... нека не се държим, като фанатизирана група и да подхождаме агресивно към всеки, позволил си лукса да харесва ДД повече от ДМ.
Последна редакция: 18 Юни 2007 от Kevy

See what I see!
KRISTINA DURAN
Новороден

Профил
Отговори #202: 17 Юни 2007

Мерси миличка , аз сьщо много се радвам ,че се запознахме и ми даде вьзможността да се регистрирам тук. За мен е супер интересно, всички регистрирани тук имаме нещо общо и за това е нужно да се спазва добрия тон. Евала ,че сте се сетили да направите този саит  Одобрение и сьщо така давате вьзможност на хора като мен за които ДМ не са пьрва група да изказват мнения и да четат подобни за любимците си. Много е важно да зачиташ чуждото мнение , интерес и това ,че всеки е различен това те прави стоиностен.
Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #203: 18 Юни 2007

Понеже нещо не ми бачка опцията за цитиране,ще цитирам себе си от по-горния пост Усмивка : "Не говорех само за твоят пост.По-скоро добавях към предният си коментар към поста на Ivelin.Към твоят пост нямам особени възражения освен,че Дюран са способни да съберат броя публика,която Депеш събра на последното си турне."
 "A че Дюран са явление в музиката и то голямо,не може да се спори.Радвам се все пак,че имат у нас такива запалени фенове.Харесвам ги и ги уважавам,дано не сте останали с грешно впечатление Усмивка "
За мен темата е приключена.Съжалявам,че трябваше да изглежда,че един вид съм човек,който мрази Дюран Дюран.Но не съм съгласен когато се пишат нелепости да си мълча.

Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #204: 19 Юни 2007

Най после се сетих да кача и снимките от концерта на Дюран  Плезене KRISTINA DURAN специален поздрав за теб от мен  Намигване
http://www.fotovisia.com/r.php?f_id=1479

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #205: 05 Юли 2007

Новият албум на Дюран Дюран ще се казва 'Red Carpet Massacre' и ще бъде издаден през есента. Забавянето на новия албум било заради решението на групата да започне отначало записите след напускането на Анди.
Според официалния им сайт някои от песните, които ще бъдат включени ще са:

"Nite Runner" (с участие на Джъстин Тимбърлейк)
"Skin Divers" (с участие на Тимбъленд)
"Red Carpet Massacre"
"Box Full O' Honey"
"Last Man Standing"
"The Valley"
"Falling Down" (написана заедно с Джъстин Тимбърлейк)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #206: 17 Септември 2007

The Valley (4:57)
Red Carpet Massacre (3:16)
Nite Runner (3:56)
Falling Down (5:39)
Box Full O' Honey (3:09)
Skin Divers (4:23)
Tempted (4:22)
Tricked Out (2:46)
Zoom In (3:25)
She's Too Much (5:30)
Dirty Great Monster (3:41)
Last Man Standing (4:00)

По магазините от 12-ти ноември.

Първи сингъл е "Falling Down".

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #207: 18 Октомври 2007

Клипът към "Falling Down" може да се гледа тук. И докато видеото е вероятно една от най-катастрофалните, правени през последните години, песента не е чак толкова лоша.

RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #208: 18 Октомври 2007

Песента е добра, видеото...нещо като реминисценция към кича и помпозността на 80-те, или поне на мен така ми се струва.Неудачен клип
.

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #209: 16 Ноември 2007

Някой слуша ли Red Carpet Massacre? Бих казал, че ми харесва повече от Astronaut, звучи далеч по-"опасно" и секси от импотентния поп на предходния албум, а на места е изненадващо електронен. Основният минус е, че сякаш всичко те подготвя за някакъв пиков момент, който така и не идва, а Nite Runner като цяло предизвиква учудване, че хора като Дюран, Тимбърлейк и Тимбаленд не са успели да направят припев като хората.

Та в никакъв случай не съм разочарован, даже съм доволен, че след Beautiful World на Take That, тази година излиза още един много приятен поп албум.

От Red Carpet Massacre засега фаворит ми е Dirty Great Monster.

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.