DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15
  Печат  
Автор Тема: Duran Duran  (Прочетена 65895 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #30: 11 Септември 2006

4. Относно Wave партитата които ми се иска да организирамЕ в "Мохито"...тая работа няма да стане без вас:) Иначе не е сложно, само кажата, че искате!:)

Ами преди месец ни държа до 5 сутринта в Мохито като ни пуска само ДМ, а тогава бяхме неорганизирана група, представи си ако се организираме.
Иначе по темата - новината за концерт на ДД е много освежаваща, ще се радвам ако видим и DjFace и Гравити. 
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #31: 11 Септември 2006

Чудесно значи ще имам шанс да се убедя кое точно е истина...Покрай последното им голямо турне през 2004-2005 година чух доста противоречиви мнения. Една част казаха, че с бирените си коремчета на сцената изглеждали смешно и песните звучели отвратително, други точно обратното.

Точно по таз причина си намерих едно видео от някаква японска телевизия, която е заснела концерта им там покрай "Астронафт", и макар да очаквах да го видя с голямо желание останах наистина разочарован. Пеенето на Симончо беше на границата на фалшивото, а много от песните бяха аранжирани така, че едвам ги познах. Дано това да е било инцидентно.

Иначе новината е повече от добра. ДД са си романтик икони, за нищо на света не бих пропуснал да ги видя на живо.

П.П. Нищо против северната ни съседка, но ако и ДМ и ДД  бяха наясно къде отиват, май биха се позамислили преди това.

Последна редакция: 12 Септември 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #32: 12 Септември 2006

Това е страхотна новина. Тъкмо се бях депресирал поради започването на училище, но като ми казаха наистина съм на 7-то небе. Супер, супер, супер, супер.. Сега да пуснат датата в сайта им и взема ли си билет вече ще съм спокоен... но щом е 100%.... О-оо! Благодаря на организаторите... Одобрение
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #33: 12 Септември 2006

Понеже обещах да информирам при всяко нещо, кото разбера, веднага докладвам:
  Насрочената дата е 20-ти октомври.Билети ще се продават на билетен център НДК, но още не са ги пуснали.Цените ще са от 30 до 50 лева доколкот разбрах... Това е засега.  Веднага щом разбера още...първо тука ще изклюкарствам Намигване
Последна редакция: 12 Септември 2006 от playing_angel

'Heaven ain't far from where we are '
cerwin
Възбуден
Публикации: 152

Профил
Отговори #34: 12 Септември 2006

http://www.stroeja.com/news.php?newsid=1046

явно има някаде разминаване.тук пише 20 октомври

Ego sum flagellum dei
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #35: 12 Септември 2006

20 октомври ще да е, няма да се връщат от САЩ специално за нас предполагам...
Май не е ясно още точно коя цена за кой сектор се отнася, не съм бил в Зимния дворец е представа си нямам какво му е разположението, та ако някой има информация по този въпрос - да казва.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #36: 12 Септември 2006

Хм! Ходила съм в Зимен Дворец...И се чудя...не е ли малко мястото??? Незнам колко побира...Но гледам тук капацитета му...
   http://www.ticketpro.bg/lang_bg/venues.php
   Незнам колко максимум може да побере и с правостоящите...   Шок

'Heaven ain't far from where we are '
cerwin
Възбуден

Профил
Отговори #37: 12 Септември 2006

този капацитет е на седалките.помня най-многото хора на парти на което съм бил в зимния беше на josh wink през 2000 и имаше 8-10 000 човека(преблизително)

Ego sum flagellum dei
Spellbound
Опасен

Профил WWW
Отговори #38: 12 Септември 2006

Ех, надявах се да сме навънка... А малко места ще има, ще се издушим в тая зала както е станало при Симпли Ред, а и акустиката била ужасна. Доста ме е яд...Но пък, ако няма възможност на някой от стадионите, май на закрито това е най-подходящото място. Истината е, че нямаме добра зала за такива неща. Капацитет 4500- жалки сме.... Тъжен
Последна редакция: 12 Септември 2006 от Симеон
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #39: 12 Септември 2006

Май не е ясно още точно коя цена за кой сектор се отнася, не съм бил в Зимния дворец е представа си нямам какво му е разположението, та ако някой има информация по този въпрос - да казва.

Светльо, в "Строежа" пише че всички билети ще бъдат с една цена - 38,50 лв. на предварителна продажба, така че няма да има разделение на сектори. Цената от 55,00 лв. ще е цената на билетите на касите в деня на концерта.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Spellbound
Опасен

Профил WWW
Отговори #40: 12 Септември 2006

Светльо, в "Строежа" пише че всички билети ще бъдат с една цена - 38,50 лв. на предварителна продажба, така че няма да има разделение на сектори. Цената от 55,00 лв. ще е цената на билетите на касите в деня на концерта.
Това означава ли, че са заделили билети специално за деня на концерта или че си мислят, че нямя да се разпродадат? И как ще се разпределят там местата наистина? По принцип само седящи ли са?
cerwin
Възбуден

Профил
Отговори #41: 12 Септември 2006

аз лично не мисля че ще има разни сектори и т.н. като примерно на ДМ,залата е сравнимо малка и дори от най-отдалеченото място към сцената има добра видимост.аз на зеимен дворец препорачвам седалките.
1во по-широко е
2ро игрището ( както знаем това е игрище за хокей) е тесно и от скамейките има перфектна видимост на всякаде.

Ego sum flagellum dei
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #42: 12 Септември 2006

Wow! Как съм пропуснала тази новина! Шок Duran Duran в София! Явно през ноември отново ще се пътува към столицата! Ангелче А и няколко видни форумски рожденници си имаме тогава. Доволен Дано концертът съвпадне с някои от роженните дни през ноември,та да имаме поне два приятни повода да се съберем отново всичики.  Усмивка

Много се радвам,че в сетлиста са включени песни като Save A Prayer (мой личен фаворит!),Come Undone,Ordinary World и Notorious  Пощурял.Дано да няма кой знае какви промени за София.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #43: 12 Септември 2006

Определено в Зимния седалките са по-добрия вариант. На Симпли Ред долу на терена беше много неприятно. Само да не стане като на Симпли - уж всички билети бяха на една цена и само в деня на концерта ще има билети с по-висока цена, пък се оказа, че е имало билети за седалките и билети за терена. А никъде не беше обявено....

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #44: 12 Септември 2006

Колкото до мен, винаги съм долу, най-отпред. В Зимния дворец е вярно, че си е приключение на терена, но пък нямам намерение да отивам с фрак и папионка. Не е вярно, че има кофти акустика, бил съм на доста концерти там и се чува чудесно, всичко зависи от апаратурата наета от организаторите. Мисля си, че повече от 8000 души не могат да влязат обаче. Сещам се за инфото след концертите на  Manu Chao, Stereo MCs и Fun Lovin Criminals по медиите, че залата се пръскала по шевовете с публика от (и тук мненията варират) от 8000 до 10000 души.
Съвет за тези, които са решили да са на предна линия - определено си носете резервен пуловер и тениска. Традицията повелява към средата на концерта охраната да полива с вода публиката по първите редици и след концерта, обикновено сме като мокри мишки.  Усмивка
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.