DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15
  Печат  
Автор Тема: Duran Duran  (Прочетена 53752 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #75: 09 Октомври 2006

Днес останах много приятно изненадана.На път за работа през стъклото на колата зърнах, че тук-там са разлепили плакатите за концерта.Не можах да ги огледам много добре.Но важното е, че вече има реклама.  Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #76: 09 Октомври 2006

А някой, който е видял въпросните плакати, може ли да каже дали има спомената подгряваща група. Така и не намерих инфо освен DJ Face, кой ще свири непосредствено преди групата?
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #77: 09 Октомври 2006

мисля че на плакатите не пише нищо за подгряваща група,, не съм 10% сигурен, но разглеждах плаката преди няколко дни и не ми направи впечатление да се споменава подгряваща група.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #78: 09 Октомври 2006

Аз в събота бях в на рожден ден и по случайност се озовах в Мохито... та разговарях с DJ Face и той ми каза, че ще успее да направи афтър парти там. Виждам, че все още не е публикувал официално новината, но аз все пак ви информирам, защото не всички потребители влизат редовно във форума и ако се обяви официално няколко дни преди концерта има опасност не всички да узнаят за въпросното афтър парти. Лично мен тази новина ме зарадва много, въпреки че Мохито се оказа нетрърпимо, когато DJ Face не е зад пулта... Намигване... но, спокойно - на 20-ти ще е там Намигване

... иначе и мен много ме гложди кой ще подгрява... Объркан

See what I see!
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #79: 09 Октомври 2006

Аз поне чух слух за Анимационерите и Гравити, впоследствие ми казаха, че Анимационерите няма да са, така че остават Гравити, ама не се знае, пък и не ми се ще.... Бесен
bobole4e
Някой
Публикации: 15

Профил
Отговори #80: 09 Октомври 2006

а някой има ли представа какво точно е разпределението на местата спрямо цената на билета? защото се появиха доста различни цени на билети, което и предполага различни места в залата, но на касата където си купих моя не можаха да ми обяснят нищо
питам, за да си направя сметката колко по -рано да отида Ангелче
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #81: 10 Октомври 2006

Аз поне чух слух за Анимационерите и Гравити, впоследствие ми казаха, че Анимационерите няма да са, така че остават Гравити, ама не се знае, пък и не ми се ще.... Бесен

Хм,от тези два варианта определено бих предпочела Gravity Co.! Преди се надявах да ги видя като подгряващи на DM,но ето че сега може би ще имам възможност да ги видя преди друга моя любима група.

Между другото,утре по HBO от 17:25 ч. ще излъчват концерт на Duran Duran от Уембли.Всички,които имат възможност да гледат този канал ще могат да подгреят за концерта в София. Намигване Аз вчера бях приятно изненадана,когато открих,че са ни пуснали промоционално HBO,не знам обаче до кога ще продължи това чудо Ангелче,дано утре точно преди концерта не открия,че са ни го спряли. Тъжен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #82: 10 Октомври 2006

да новината за гравити ко. зарадва и мен:) дано да не е кьор фишек Намигване
а за HBO- толкоз беше...3 дни е прИмоцията:)
Spellbound
Опасен

Профил WWW
Отговори #83: 10 Октомври 2006

а някой има ли представа какво точно е разпределението на местата спрямо цената на билета? защото се появиха доста различни цени на билети, което и предполага различни места в залата, но на касата където си купих моя не можаха да ми обяснят нищо
питам, за да си направя сметката колко по -рано да отида Ангелче
Ами това е картата за влизането. Тези, които са долу са правостоящите- 38 и 44, а всичко останало е седящо отстрани.... и е на принципа колкото по-рано отидеш, толкова ще е по-добре  Доволен

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* zimen_dvorec_mj06_scheme.jpg (21.82 KB, 331x330 - видяно 230 пъти.)
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #84: 10 Октомври 2006

да новината за гравити ко. зарадва и мен:) дано да не е кьор фишек Намигване

А някой знае ли кога със сигурност ще се знае кой ще подгрява?
Аз също много бих искал да са Гравити Ко. , но се чудя ако бяха те, защо до сега не е официално обявено някъде?

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #85: 10 Октомври 2006

Аз също много бих искал да са Гравити Ко. , но се чудя ако бяха те, защо до сега не е официално обявено някъде?

В България сякаш подгряващите групи нямат кой знае какво значение, та бързане по отношение на обявяване сякаш няма - нищо не пречи да го потвърдят официално три дена преди концерта примерно. Иначе би било добре ако се заложи на Гравити, не ги слушам, но са млада и амбициозна група, която далеч повече си струва да бъде промотирана по този начин, вместо...Нова Генерация. Пък и ще се получи хубав параграф за CV-то им.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #86: 11 Октомври 2006

Ами не се промотира подгряващата група защото просто е българска, и защото към българските групи няма интерес, поради простата причина, че няма нито една наложена такава сред аудиторията. И така ще е докато в музиклното пространство на България не започнат да присъстват групи, които могат да привлечат с нещо феновете. За сметка на това се "наслаждаваме" на изпълнители налагани по съвсем различни съображения, дори не ми се иска да ги изброявам. И дори малкото групи , които се мъчат да пробият благодарение на това, което "произвеждат" са също толкова безинтересни защото ни предлагат неща които сме чували от западните им колеги преди доста години. Когато се появи група, която е в състояние да напълни една зала като Фестивална например, както правеха преди време групи като Тангра, Нова Генерация, Ревю то тогава някой ще се интересуваме от подгряването.
За сега то даже за мен е излишно, просто защото лично аз не бих се насладил на нито една група от споменатите в предишните постове. 
Последна редакция: 15 Октомври 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #87: 12 Октомври 2006

Срещите на фенове с гостуващите групи явно се превръщат в мода. Намигване Днес прочетох в един вестник,че: "Шестима софиянци,двама варненци,един старозагорец и един бургазлия ще си кажат "здрасти" с попзвездите Duran Duran." Имената на печелившите били изтеглени чрез томбола,в която са участвали всички,закупили билети (аз чак сега разбирам,че е имало такава Шок).Спечелилите ще се снимат с Duran Duran и дори ще могат да си видят снимките в официалния сайт на групата  Очиврът.

В същата статия пише,че можем да очакваме нов албум на Duran Duran догодина.В него ще има песен с участието на Justin Timberlake. Идиот

Spellbound
Опасен

Профил WWW
Отговори #88: 12 Октомври 2006

Срещите на фенове с гостуващите групи явно се превръщат в мода. Намигване Днес прочетох в един вестник,че: "Шестима софиянци,двама варненци,един старозагорец и един бургазлия ще си кажат "здрасти" с попзвездите Duran Duran." Имената на печелившите били изтеглени чрез томбола,в която са участвали всички,закупили билети (аз чак сега разбирам,че е имало такава Шок).Спечелилите ще се снимат с Duran Duran и дори ще могат да си видят снимките в официалния сайт на групата Очиврът.

В същата статия пише,че можем да очакваме нов албум на Duran Duran догодина.В него ще има песен с участието на Justin Timberlake. Идиот
Всички, които са купили електронни билети в рамките на 27-29.09. Десет човека са. http://www.ticketpro.bg/lang_bg/news.php Повечето са с еднакви фамилии. Аз затова умрях от яд, защото си ги поръчах 4 дни преди томболата и 100% щях да съм сред тях, ама карай... То не е мода, просто навсякъде го има... А иначе в сайта на Дюран това за Джъстин си го има официално....Не съм особено очарован. Дано да е поне една. Бесен
Последна редакция: 13 Октомври 2006 от Симеон
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #89: 12 Октомври 2006

Всички, които са купили електронни билети в рамките на 27-29.09. Десет човека са. http://www.ticketpro.bg/lang_bg/news.php Повечето са с еднакви фамилий.

Хм,това с еднаквите фамилии ми се струва леко съмнително,но както и да е. Ангелче Не съм закупила електронен билет,така че поне няма да се ядосвам,че не съм спечелила от томболата.Аз си взех билета доста по-рано. Усмивка

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.