DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15
  Печат  
Автор Тема: Duran Duran  (Прочетена 53740 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #90: 15 Октомври 2006

Разбрах от Стефан ( djFace ), че няма да подгрява Duran Duran за съжаление.Даже изобщо няма да има диджей преди тях.Иначе предполагам повечето не сме забравили за партито в Мохито в понеделник.  Бияч Все пак трябва да започнем загрявката отнякъде.  Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #91: 15 Октомври 2006

Тогава кой ще ги подгрява? И знае ли някой самите Duran Duran кога ще се появят на сцената?

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #92: 15 Октомври 2006

И знае ли някой самите Duran Duran кога ще се появят на сцената?

Както е написано на плакатите и билета - 20.00. Надявам се да няма разни закъснения, поне ДМ бяха доста точни.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #93: 15 Октомври 2006

Разбрах от Стефан ( djFace ), че няма да подгрява Duran Duran за съжаление.Даже изобщо няма да има диджей преди тях.

Много, много жалко. Много странен ход от страна на СМЕ, при положение, че го бяха поканили. А някой има ли представа в колко ще се отварят вратите и  подгряващата група кога ще излиза, защото никъде не е обявено, пък ми се струва, че преди Депеш по ова време почти всичко се знаеше... Шок
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #94: 15 Октомври 2006

И знае ли някой самите Duran Duran кога ще се появят на сцената?

Както е написано на плакатите и билета - 20.00. Надявам се да няма разни закъснения, поне ДМ бяха доста точни.

Хм,при условие,че има подгряващи,може би ще е добре да сме пред Зимния дворец поне час по-рано. Объркан Аз мисля още към 18 ч. да се навъртам в района,а ако се уговорим да се срещнем някъде преди това ще е още по-добре. Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #95: 15 Октомври 2006

Хм,при условие,че има подгряващи,може би ще е добре да сме пред Зимния дворец поне час по-рано. Объркан

Като се замисля има и друг вариант - подгряващите да почнат около 20 ч. примерно - ако въобще има такива.
Иначе - колкото по-рано толкова по-добре  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Spellbound
Опасен

Профил WWW
Отговори #96: 15 Октомври 2006

Явно няма да са в пълен състав. Това е от сайта им  Объркан

Eastern European Tour Update
Andy Taylor will not be performing with the band on the upcoming Eastern European shows and will be replaced by Dom Brown for these performances
.

Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #97: 15 Октомври 2006

Не знам дали тук е мястото, но все пак: Интересува ме знае ли някой дали се организира някаква екскурзия от Пловдив за Duran Duran, т.к. се оказва че през нощта транспортни връзки м/у Пловдив и София практически няма. А това ми е голям проблем, така че ще съм благодарна за някакво инфо тук.

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
Spellbound
Опасен

Профил WWW
Отговори #98: 15 Октомври 2006

Не знам дали тук е мястото, но все пак: Интересува ме знае ли някой дали се организира някаква екскурзия от Пловдив за Duran Duran, т.к. се оказва че през нощта транспортни връзки м/у Пловдив и София практически няма. А това ми е голям проблем, така че ще съм благодарна за някакво инфо тук.
И аз имам абсолютно същият проблем и май ще заложа на хотел. Всъщност, мисля че има някакъв влак в 11.30, но не съм сигурен..... Разправят ми такива неща за Централна гара през нощта, че без полиция по това време не бих отишъл. Ако разбереш нещо за някакво връщане кажи. А иначе варианта концерт-парти-хотел-вкъщи е много добър и е зь предпочетане. Очиврът
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #99: 15 Октомври 2006

Lillian, след концерта има афтър парти, там може да се забавляваш и да не усетиш как е станало време за връщане в Пловдив! Ето инфо за партито след концерта на DURAN DURAN в София:
http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,2319.0.html

Извинявай много, но не смяташ ли че досаждаш прекалено с рекламата си на афтерпартито си. Не остана тема, в която да не си поствал с линк към него. Вярвам че дори и незрящите хора разбраха за него. Не е необходимо да спамваш на всякъде. Явно факта,  че  се появи нещо конкурентно на твоите изяви те плаши. По друг начин не си  го обяснявам, но мисля че дори и да е така нямаш право повсеместно да ни принуждаваш да четем уж "неволните" ти рекламки
Мисля че модераторите до момента са били достатъчно лоялни към теб, както и потребителите и имаш предоставено достатъчно място за  подчертавам безплатна реклама. Така че от името на всички онези , които не желаят това да продължава( а повярвай ми те не са малко) те умолявам да преустановиш безмислените постове с цел реклама и да ги ограничиш в темите за самите партита.
Последна редакция: 15 Октомври 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #100: 15 Октомври 2006

Да наистина проблема с транспорта за такова кратко разстояние си е проблем. Наистина има влак в 11.30, но е почти невъзможно да се хване. Залата се намира в Студентски град, а той е точно в противоположния край на града спрямо ЖП Гара София. Имаше някакъв ранен влак сутринта към Пловдив. Така че варианта: концерт, парти, влак е най-приемлив. Ако не ви се ходи на парти, на ул. Витошка се намира пицарията Трол, която със сигурност е денонощно заведение. Можете да хапнете, пийнете кафе или каквото там ви се иска. Висенето пред гарата не е препоръчително, особено след като през нощта залите се заключват. Отварят чак в 4 сутринта, не ме питайте откъде знам. Усмивка
Като заговорихме за партита, за да сме съвсем акуратни в представянето на информацията, партитата след концерта са две! Нека потребителите сами решат, къде желаят да отидат.
http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,2318.0.html
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #101: 15 Октомври 2006

Lillian_21, Симеон, разбирам притеснението ви, но вероятно наистина няма да ви се наложи хотел... голяма група от форума ще посетим задружно партито в Мохито и ако желаете можете да се присъедините към нас.... последния път когато бяхме там, откарахме до 6.30... освен това Кириларт правилно ви информира, че има денонощни заведения ... "Дивака",  примерно, е класика за разпускане след голям купон, т.е. ще има достатъчно места, където ще можете да хапнете или пийнете кафе за няколко часа... а и вероятно няма да сте сами  Намигване

П.П. Между другото, и аз, като Кирил101 смятам, че рекламката ми дойде много напоследък.... МО, за сега се въздържам от коментар, но имай в предвид, че прекалената реклама се превръща в антиреклама... а тук все пак не пишат глупави хора... жалко е, че ни подценяваш така...

See what I see!
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #102: 15 Октомври 2006

Lillian, автобусите как са по това време? Ако се слезне на Плиска е много по-добре откъм придвижване към Студентски, авт. линия 280 минава точно оттам. Доколкото знам автобусите София>Плодвив и обратно са на интервал от час? 

Който иска да се придвижи към центъра или афтърпартито, защо не се съберем в групички? Надявам се и да се запознаем преди началото. И като си припомня прекрасния градски транспорт на концерта на Депеш и нежеланието на таксиметровите компании да ни пратят коли.. хех, може и пеша да го минем накрая.

More than a party...
Spellbound
Опасен

Профил WWW
Отговори #103: 16 Октомври 2006

Lillian_21, Симеон, разбирам притеснението ви, но вероятно наистина няма да ви се наложи хотел... голяма група от форума ще посетим задружно партито в Мохито и ако желаете можете да се присъедините към нас.... последния път когато бяхме там, откарахме до 6.30... освен това Кириларт правилно ви информира, че има денонощни заведения ... "Дивака", примерно, е класика за разпускане след голям купон, т.е. ще има достатъчно места, където ще можете да хапнете или пийнете кафе за няколко часа... а и вероятно няма да сте сами Намигване

Много благодаря за поканата, наистина варианта с афтър партито е най-добър.... Благодаря много и се надявам да се видим както на концерта, така и в клуба. Намигване
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #104: 16 Октомври 2006

Много благодаря за поканата, наистина варианта с афтър партито е най-добър.... Благодаря много и се надявам да се видим както на концерта, така и в клуба. Намигване

... хе, моля!
Скоро се надявам вече да се разберем кога и къде ще се срещнем (преди концерта, например), за да се движим "в пакет", както на самия концерт, така и за афтър-партито в Мохито  Намигване. За тези, които не ни познават - разгледайте снимките от партито в Русе... но и иначе ще ни забележите - винаги се познаваме от далече... Намигване
Аз лично, утре ще се опитам да си взема отпуска за петък и тогава ще мога по-свободно да разполагам със свободното си време... Намигване

See what I see!
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.