DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15
  Печат  
Автор Тема: Duran Duran  (Прочетена 53756 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #105: 16 Октомври 2006

Мисля че влак в 11.30 за Пловдив се движи само през лятото,а последния автобус е в 20.00 ч. Варианта с афтър-партито е най-премлив, така че благодаря за поканата. А сега отивам да разглеждам снимки т.к.все още не познавам лично никой от вас Усмивка

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #106: 16 Октомври 2006

Може би афтерпартито ще го пропусна зарaди лекции и гости у дома в събота, но се надявам да се срещнем на концерта!

Някой да не се обърка и да сложи ДМ тениска с цел разпознаване.. Хахаха, ДД може да ни се ядосат и направо да си тръгнат Шок

(личи си, че не ми се пишат разни му там есета тази вечер...)

More than a party...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #107: 16 Октомври 2006

След повече от година ще си позволя да изразя едно крайно лично мнение. Никак не ми е приятно или интересно да се логна във форума и да видя едни и същи неща. МО, който моли за респект или това някой да му се извини за нещо и купища ненужни скандали на каква ли не тема.

Да, заглавието на темата е Duran Duran. Също така темата е по-стара от новината, че групата ще свири в България. Но нека да ви напомя, че има още няколко теми за афтър партита.
Разбирам желанието на МО, да промотира работата си навсякъде.. Но в случая, ако се появи още един скандал от тази тема... Ще видим кой ще е "нормален юзър"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #108: 16 Октомври 2006

Тук е форум на DEPECHE MODE, темата е DURAN DURAN, подобни неща, се пишат на лични съобщения. Колко сме смели на думи всички го знаем, важното е да се покриваме на действие! Успех на всички!!!  Одобрение Готин

Така ... понеже си споменал името ми няколко пъти, бих те помолила да демонстрираш на практика тезата си с "доказването на дела" и да направиш точните цитати, с които според теб съм "анализирала личността ти"... лично аз и в тази тема ... ако може и тези на Симеон също, защото аз не видях момчето да коментира по някакъв начин твоето парти, още по-малко пък негативно... искам да ме научиш, за кои неща точно се пишат лични съобщения...

МО, виждам, че си се засегнал от нещо... не ми е ясно точно от какво... всичко, което съм казала е, че възнамерявам да посетя дадено парти... интересно ми е, ако бях обявила, че ще дойда на твоето парти така ли щеше да реагираш?! Мисля, че поста ти е доста агресивен и определо забелязвам, че смяташ, че можеш да пишеш безнаказано каквото си пожелаеш... може и така да е, времето ще покаже...
Опитах се любезно да ти обясня, че твоята личност далеч не е предмет обсъждане на този форум и респективно никой не се е засилил да я коментира, но ти нито ме разбра правилно, нито можеш да прикриваш раздразнението си, че не си център на внимание ... с предходния си пост само доказа, колко всъщност те разстройва конкуренцията... но това отново никак не ме интересува... така че моля те, не превръщай и тази тема в един от твоите "специалитети"... ако желаеш да водиш аргументиран спор, както подхожда на възрастен човек - ползвай цитати и нека всички видят през твоите очи и с моите думи, кое точно те накара да напишеш пост изпълнен с жлъч...

П.П. Извинявам се на всички за офф-топика...

See what I see!
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #109: 16 Октомври 2006

И аз се извинявам за отклонението:

Защо превръщате форума в помийна яма?
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #110: 16 Октомври 2006

Цитат
Всички сме различни и всеки има мнение, но този злобен начин на анализ по мой адрес е липса на уважение към личността и дейността, особено от неоторизирани да изказват подобни мнения.
Това е форум! Едва ли някой трябва да чака оторизация, за да изрази мнение. Още повече от потребител като МО., който е доказал неведнъж, че критика не може да търпи. Всички са недостойни за неговата извисена личност и нямат право да спорят с него.
Цитат
Каквито модераторите, такъв и форума (интригите са възможни)
Това приемам като обида, към всички потребители във форума, аз лично не се обиждам, защото мнението на МО. ме вълнува много малко.
Съвсем скоро ми се наложи да трия флайърите на МО. от друга тема, а именно: Промоция на DVDто в София, книжарница ... където уж случайно се споменаваха партитата за месеца с подредени флайъри към тях. Публикуването на подобен спам е недопустимо. В заключение искам да кажа още нещо. След като МО, не очаква от нашите потребители да изплатят дори флайърите му...защо тогава не спре да ги публикува. Спестена инвестиция за МО и нерви за потребителите.
DjFace
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #111: 17 Октомври 2006

По последни данни (от тази вечер), няма да има подгряваща група на концерта на Duran в София, а само dj (този който беше и на Depeche).
  Готин
...естествено, че съм доволен от този факт!^-^
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #112: 17 Октомври 2006

Не си единствен.
Всъщност,чудесна новина Усмивка Един неправилен избор на подгряваща група само би засилил нетърпението ми да излезе групата,която всички сме отишли да видим и чуем.
Последна редакция: 17 Октомври 2006 от MaoriGirl
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #113: 17 Октомври 2006

По последни данни (от тази вечер), няма да има подгряваща група на концерта на Duran в София, а само dj (този който беше и на Depeche).
  Готин

DJ Face, колко време ще продължи сетът ти преди да излязат Дюран Дюран?  Усмивка Значи първо ще ни подгрееш преди концерта, а след него в Мохито ще продължим купона  Одобрение Новината е страхотна, радвам се че организаторите са се спряли на този вариант!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
DjFace
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #114: 18 Октомври 2006

Не знам колко ще ви подгрея, но поне няма да сте на тихо Усмивка
А иначе, ще пускам около 1 час (от 20.00 до тяхното излизане на сцената) Сета ще включва: A-ha, The Cure, Depeche, New Order, Camouflage, Wolfsheim, De\Vision, Talk Talk, Erasure, Yazzoo, Pet Shop Boys, Alphaville, INXS, Tears For Fears, Stereo MC's, Human League, F.G.T.H, U-2, Simple Minds.....  Ще си помисля и за някои други неща които може да пусна, като Simply Red, Wham, Culture Club, Eurythmics
(естествено, някои ще отпаднат, други ще бъдат добавени...всичко е импровизация, така беше и на Депеш. Нямах представа кое е следващото парче)

пп; Афтър-партито ще е в малките зали на Мохито и вече има доста резервации! Имайте го предвид!
Последна редакция: 18 Октомври 2006 от DjFace
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #115: 18 Октомври 2006

Новината, че няма да има подгряваща група много ме зарадва  Одобрение

Цитат
Афтър-партито ще е в малките зали на Мохито и вече има доста резервации! Имайте го предвид!

DjFace, благодаря за инфото. Все пак е петък вечер и без резервация може да няма места.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #116: 18 Октомври 2006

DjFace, новината е чудесна, за съжаление няма да присъствам, нo ти желая успех.
Що се отнася до афтър партитата, коментирахме многократно, че има теми посветени на тях. Не е редно да се пише по тях в 3-4 различни теми... постоянно.
Последна редакция: 18 Октомври 2006 от Recoil
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #117: 18 Октомври 2006

След толкова много излишни натяквания и реклами за афтърпартита  Бияч , които на всички ни бяха излишни, мисля е време да разясним нещо много по-приятно, което напълно си влиза в темата.Защото мисля, че всеки може сам да прецени къде и с кой му се ходи.А и хората тук, които се интересуват от тези неща четат поустовете за събитията, така че няма как да ни убегне нещо такова.Този форум на много от нас ни е станал като втори роден дом, в който прекарваме доста време.И такива неща като едни и същи реклами и постоуве дразнят.
Та да се върнем на по-приятния въпрос!Говорих поотделно с много хора за събирането ни преди концерта.Но никой не смее да каже точен час.Мисля, че ще е най-добре да се срещнем към 18:00 някъде около стадиона Зимния Дворец.Но незнам кое място ще е удобно за хората, които не идват от София и не познават добре района.Така, че който има добри идеи - да каже.  Намигване

P.S. Опитва се грипа да ме хване точно преди концерта, а и разбрах че с много други хора тук е така.Няма да се даваме, ей!Че и без това доколкото разбрах от djFace продадените билети са около 1000 само.Някой трябва да вика все пак.Мисля, че се досещам за състава на крещящата групичка.  Доволен
Последна редакция: 18 Октомври 2006 от playing_angel

'Heaven ain't far from where we are '
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #118: 18 Октомври 2006

Цитат
Мисля, че ще е най-добре да се срещнем към 18:00 някъде около стадиона.

Някой да не тръгне да търси стадион наистина, че ще стане беля. Става въпрос за Зимния дворец, който се намира в Студентски град. Още не мога да се ангажирам с място, на което да се чакаме...където видя познати лица, там ще съм и аз. Усмивка
Само 1000 продадени билета, това ме озадачава...например в Пловдив на мои познати са им казали, че билетите за седящи места са свършили. Дано има някаква грешка.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #119: 18 Октомври 2006

Аз си казах, че съм тиква.  Побъркан Явно още ми държи влагата от предишния концерт и нама как да е друго яче.Да, за хората, които се познаваме ще е лесно да се видим, дори без уговорка.Но тези, които не ни познават и идват от провинцията може би ще се затруднят.Затова както каза Kevy ще е добре да се разгледат снимки, за да може да съберем въпросния "пакет".  Ухилен

'Heaven ain't far from where we are '
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.