DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15
  Печат  
Автор Тема: Duran Duran  (Прочетена 45278 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #180: 14 Юни 2007

изключително забавни коментари, доста се смях, като ги четох...
само два факта за най-продаваната група през 80' години:
1995 г. автроритетното списание "Q"  обявява DURAN DURAN за наи-значимата английска рок група след LED ZEPPELIN...
2001 г. гласуването в Англия за наи-велика група на 20 век е прекратено...има съмнения, че резултатите са манипулирани от хакери и фанове...както става винаги, когато резултатите са малко изненадващи за някои...но все едно - DURAN DURAN СА НОМЕР 1!
 за сравнение през славните 80', когато най-задавания въпрос е: Хей, какво става?! , а най-получавания отговор е: Duran Duran!!!, света е в краката на най-великата поп-рок група ( и продължава да е там...)  депеш мод се лутат по средата на класациите далеч зад велики групи като WHAM, CULTURE CLUB,  FRANKIE GOES TO HOLLYWOOD, KAJAGOOGOO...
критиката и фановете са категорични - последния албум на Duran Duran "Astronaut" , достигнал до 3 място в класациите, е може би най-добрия им албум след RIO... изобщо нещата са си на мястото
на фановете на депеш мод пожелавам групата да запише поне един хит Ухилен

Ха-ха-ха  Ухилен Ухилен Ухилен
Ти нещо не си в час.Съвсем не си в час.Не знам дали има човек,освен теб,който да твърди тези неща.Duran Duran са жалко подобие на себе си и са на светлинни години от Депеш Мод в момента,че и от която искаш вземи  New Wave група,независимо дали ще са The Cure,New Order или A-ha.Уважавам ги заради това,което са били,но нещата,за които говориш са ми толкова смешни,че все едно аз да твърдя,че Ботев Пловдив са по-велики от ЦСКА,понеже навремето били шампиони.Айде...направи си сайт на Duran Duran и си пиши там колко велики били те,а Депеш горките как и един хит нямали и тия 40 000 на концерта в София (и другите концерти с пълни стадиони) се объркали и през цялото време мислели,че са на концерт на U2.Айде със здраве !
P.S. Нали знаеш,че Англия не е Европа и не е света.Колко точно стадиона напълниха Duran Duran на последното си турне?.При Депеш май бяха доста...
Последна редакция: 14 Юни 2007 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #181: 14 Юни 2007

Убеждавам се колко е лесно човек да провокира феновете на Депеш Мод.Изнамерил се там някакъв самец,дето няма пред кой да си изкаже болката и го прави на страниците на форума,и айде сега юруш да го убеждаваме колко е смешен поста му и колко не е прав.Все пак всеки човек има право на мнение и може да си го изказва,когато и където пожелае и аз лично се забавлявам,че този момък тук породи толкова полемики с първото си мнение във форума.Та предлагам да не му се връзвате толкова,понеже няма особен смисъл,едва ли ще го убедите,че Дюран Дюран не е по-велика група от Депеш Мод.
но нещата,за които говориш са ми толкова смешни,че все едно аз да твърдя,че Ботев Пловдив са по-велики от ЦСКА,понеже навремето били шампиони.
Доста неуместно сравнение,Благо.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #182: 14 Юни 2007

Все пак всеки човек има право на мнение и може да си го изказва,когато и където пожелае ...

Така е, но когато е на страниците на този сайт е препоръчително да се спазва добрия тон, от който въпросния потребител леко се отклони в един момент... иначе да, никой в нищо няма да убеди, така че ни остава само да се веселим Зъл

See what I see!
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #183: 14 Юни 2007

Ами Тольо,имам предвид,че и Ботев и Дюран отдавна са залезли(За Ботев дано да дойде слънце в близко бъдеще ).А иначе...не смятам,че трябва фен на която и да е група да обижда Депеш,в сайта посветен на тях самите.Лично аз никога не бих направил подобно нещо в сайт за Дюран.Та...доста се възмутих просто и ми се струва много ненормално.
Последна редакция: 14 Юни 2007 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
ivelin
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #184: 14 Юни 2007

относно 5-те последователни нощи на Уембли арена - 2004 декември - абсолютен рекорд...а за това, че България не е Англия и света, сте си прави, къде другаде earth, wind &fire, benson, miller събират едва 2-3 хиляди души, а азис и цеца величкович - далеч повече от публиката на депеш мод...че то славчо трифонов като на шега събира40-50 хиляди...а както обясниха организаторите, извадихме огромен късмет, че duran duran решиха да се поразсеят покарай записите напоследния си албум и си направиха кефа да посвирят 3-4 пъти в източна европа и малко из щатите, понеже когато тръгнат на официално турне, надали ше се спрат тук...твърде малка гаричка и смешен музикален пазар...защо не са свирили на стадион??? елементарно - заради времето, все пак 20 октомври е... Готин

я ми кажете, какво мислите за албума " songs of faith & devotion"
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #185: 14 Юни 2007

Цитат

Има поне няколко теми в Групата посветени на албума, можеш да поразгледаш и прочетеш...като гледам начина ти от изказ ще ти е от полза. Не се чувствай задължен да ми отговаряш, защото надали ще ти е от полза.
Намигване
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #186: 14 Юни 2007

Както вече по-горе казах, тук не е поле за реваншистки вопли. Мнението на повечето от нас за този албум ще разбереш ако си направиш труда да прочетеш други теми във форума които са предназначени за това. Тук говорим за Дюран Дюран. Както казах, ако има какво ново, любопитно и интересно за групата да напишеш, за нас ще е удовоствие да научим. В противен случай просто намери подходящата тема.
Понеже съм сигурен че не си си направил труда, а просто в някоя търсачка си написал на бългаски ДД, ако все пак решиш да си го направиш (труда имам предвид) те съветвам преди всичко да прочетеш правилника на сайта.

ПС част от това е по-скоро за удобство вместо да пишеш нов пост в рамките на няколко минути да използваш функцията РЕДАКТИРАЙ на предния за да не се получават монолози.
Иначе благодаря за комплимената.

Good Evening, Sofiaaa!
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #187: 14 Юни 2007

относно 5-те последователни нощи на Уембли арена - 2004 декември

Всъщност според Wikipedia тези пет вечери са били през април 2004 - един тъй отдаден почитател като теб не би трябвало да бърка тези неща. От друга страна обаче ей тук аз лично откривам споменати само две последователни вечери на Уембли, а списъкът ми изглежда изключително подробен... не знам, не знам.

що сте толкоз нервни и мрачни тука?  и по филосовски вглъбени...дали е заради музиката, дето слушате, или обратното, понеже я слушате сте станали такива? се нещо се дразните и обиждате...
насо4ете ме къде да прочета коментари за "songs of faith & devotion"
 Пощурял
Не е нужно да казваш едно и също нещо по два пъти, разбираме те от раз.

А иначе, ето ти една радикална мисъл, защо не пробваш САМАТА тема Songs of Faith and Devotion
Форум > Depeche Mode > Групата > Тема: Songs of Faith and Devotion
Последна редакция: 14 Юни 2007 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
ivelin
Новороден

Профил
Отговори #188: 14 Юни 2007

що сте толкоз нервни и мрачни тука?  и по филосовски вглъбени...дали е заради музиката, дето слушате, или обратното, понеже я слушате сте станали такива? се нещо се дразните и обиждате...
насо4ете ме къде да прочета коментари за "songs of faith & devotion"

Пощурял
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #189: 14 Юни 2007

Аз смятам да изместя насоката на темата в малко по-друг аспект - какво значение има кой къде как се продавал, кой колко къде събрал, кой спечели някаква си там анкета, защото тези неща са ужасно субективни. Форум феноменът Ивелин спомена в първия си пост как 'Astronaut' бил обявен отвсякъде за най-добрия от 'Rio' насам, но пък аз съм изчел тон негативни ревюта за този албум, а по мое мнение 'Pop Trash' (най-слабо продаваният диск на групата, реализирал жалките 180 хиляди копия, и ако трябва да се опираме на статистиката Депеш Мод правят такива продажби за половин седмица при нов албум) е много по-добър и всъщност един от любимите ми на Дюран.

Също така, по-голямата част от групите, които си изброил като далеч по-велики от DM, се разпадат само след няколко години съществуване и носят сякаш вече не особено престижното "80's bands" - проблем, който DM не са имали, тъй като популярността им е горе-долу еднакво силна през трите десетилетия на тяхното съществуване, въпреки по-големите паузи между албумите през 90-те и сега. Ако трябва да говорим с цифри и статистики нещата са, както казах, твърде субективни, така че нека да ги оставим за малко и да се насочим към музиката като цяло - защо смяташ, че музиката на Дюран, Каджагуугуу, Бой и Франки е по-стойностна?

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #190: 14 Юни 2007

...Изнамерил се там някакъв самец,дето няма пред кой да си изкаже болката и го прави на страниците на форума,и айде сега юруш да го убеждаваме колко е смешен поста му и колко не е прав.
... аз лично се забавлявам,че този момък тук породи толкова полемики с първото си мнение във форума.Та предлагам да не му се връзвате толкова,...

Долу горе си описал това, което мисля и аз Усмивка.

Аз имам чувството, че някой си прави експеримент или лоша шега с идеята да провокира форума, да 'разбуни кошера', пък да види какво ще стане и да се посмее.Поне за мен постовете на ivelin-чо са абсолютно кухи, аргументацията му съшита с бели конци, изказа преднамерено неадекватен и леко глуповат, за да е сигурно, че никой няма да го вземе на сериозно, но в същото време във всеки един от постовете си пуска по някоя глупост, на която е много трудно да се сдържиш да не отговориш - все пак винаги има шанс човека нещо да се е объркал, един вид 'абе дай да се опитам да отворя очите, на таз заблудила се душа, блуждаеща в мрака на собственото си невежество и т.н...'.Във всеки случай от два дена темата за ДД е една от най-редовно преглежданите - така че човека, поне съсредочи някакво внимание към любимците си  Усмивка
А относно това че ДД са една много добра група, чиято тема няма нужда да разводняваме с абсолютно ненужно противопоставяне и сравняване между тях и ДМ е нещо, с което най-вероятно всички дори и ivelin в крайна сметка ще се съгласим Усмивка.

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Emchoty
Гост
Отговори #191: 14 Юни 2007

Съмнявам се, че има смисъл да ти обръщам внимание на инфантилните постове, Ивелине, но все пак ще отговоря на въпроса, който толкова много те мъчи (дано най-накрая ти намери покой душицата), а именно: "Какво мислите за албума Songs Of Faith And Devotion?". Ами аз мисля, че с една дума е велик (почти толкова, колкото боготвореният от тебе Astronaut  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен - голям майтап!). Ако щеш, за мене е произведение на изкуството, няма песен, която да не си е на мястото. Може по-късно да ти анализирам всяка една по отделно, ако те вълнува, виждам, че проявяваш все пак интерес към творчеството на Депеш Мод   Намигване
ivelin
Новороден

Профил
Отговори #192: 15 Юни 2007

Мнението е изтрито, поради използването на латиница.

the fein
Последна редакция: 15 Юни 2007 от The Fein
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #193: 15 Юни 2007

Ето как се постига карма -14 само с няколко поста!  Ухилен ivelin-e, от както съм толкова мрачен, нервен и по философски вглъбен- тоест от както слушам Депеш Мод, все съм мислел, че едно нещо(е, не само едно) е по-различно от всички други групи и то е, че в тяхната музика няма и една песен, която да се дублира с друга. И сега това, което твърдиш ми идва като гръм от ясно небе(мразя ги тея клишета)! Появяваш се ти и ми отваряш очите за всичко свързано с Депеш...
Колкото до DD мисля, че са(били) велика група и не бих тръгнал да ги плуя в отовор на това, което си писал за Депеш! На което пък мястото не е в тази тема...

След като чартовете за теб са толкова определящи, нека да припомня някой от страните, където PTA закова под номер едно:
Германия
Австрия
Италия
Дания
Полша
Португалия
Чили
Франция
Норвегия

И моля ти се, ако все още не си се отказал да пишеш в този форум, използвай кирилицата(има такава вградена)!
Последна редакция: 15 Юни 2007 от Aleksandrovster
ivelin
Новороден

Профил
Отговори #194: 15 Юни 2007

моля, ако тук има софианци, чистосъедечно да си признаят, щото из профилите не открих...интересно ми е от статистическа гледна точка...между другото, съм изненадан, че SONGS OF FAITH & DEVOTION e любим на хората тук...нещо не ми се вързва...а колкото до класации и продажби, странно нещо...на последните страници на една книжка за Депеш гледам, че Алла Пугачова е продала близо 4 пъти повече албуми от Пинк Флойд например... Пощурял
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.