DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 13 14 [15]
  Печат  
Автор Тема: Duran Duran  (Прочетена 47116 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #210: 07 Декември 2007

амии аз бях на Дюран Дюран на концерта, обаче не ми харесват толкова. даже изобщо вече... прекалено са леки и поп за мене. а колко ме е яд, че не бях на Депеш... но това е друга тема

I'm a man of flesh and bone.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #211: 23 Февруари 2009

<a href="http://www.youtube.com/v/oqlvjAwretQ&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/oqlvjAwretQ&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

Има доста истина в метафората. Чудя се колко хора изобщо са станали фенове на Duran Duran от творчеството им в последните 9 години.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #212: 23 Февруари 2009

Има доста истина в метафората.

Възможно е, като се има предвид колко малко хора обърнаха внимание на последния албум. За мен си остава брутално недооценен и макар и в никакъв случай някакъв епохален шедьовър - беше най-близкото до златните години на Дюран от албумите след 93-та.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #213: 23 Февруари 2009

На Дюран са останали толкова фенове, колкото на Депеш. Супер неуместно, но нали трябва да се продава сериала. Факт, последният албум не е най-доброто, което са правили(да речем Астронавт повече ми хареса) в последните години, но те никога не са били ескпериментатори и никога не са се старали да са в страни от мейнстрийм-а. Въпреки това обаче Дюран са всяка година на турне, и като гледам не в зали за по 200 човека. Дори и да западнат още повече като продукция винаги ще имат дай-хард фенове, които да ги подкрепят. Нека не забравяме, че на мястото от което са тръгнали - UK, Дюран са много по успешна група от ДМ, с много по-многобройна фенмаса.

Good Evening, Sofiaaa!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #214: 31 Януари 2011

Ето и какво ще съдържа цялостното издание на новия албум All You Need Is Now, продуциран от Марк Ронсън и лично за мен един силен албум, който се надявам да не последва съдбата на предишния. А ако последва, поне вече ще е ясно, че по отношение на Duran винаги харесвам това, което от повечето се смята за тяхна слабост.

Траклистингът има с пет песни повече от дигиталното издание от декември. Повечето заглавия са написани съвместно с китариста Доминик Браун, който видяхме в София и е неофициално на мястото на Анди Тейлър оттогава.

All You Need Is Now
Blame The Machines
Being Followed
Leave A Light On
Safe
Girl Panic!
Diamond In The Mind
The Man Who Stole A Leopard
Other Peoples Lives
Mediterranea
Too Bad You're So Beautiful
Runway Runaway
Return To Now
Before The Rain

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #215: 20 Февруари 2011

кире, това за актуалността на дюран и депеш мод в юк, едва ли е валидно към настоящият момент. иначе спор няма, че 80-те те са по-популчрната група.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: 1 ... 13 14 [15]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.