DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Дейвид Грей - Невероятен Концерт  (Прочетена 3380 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
07 Октомври 2005

Тази вечер присъствах на фантастично представление на Дейвид Грей - един от най-любимите ми изпълнители. Великолепен концерт, невероятни песни и трогващ глас. Усмивка Г-н Грей промотира новия си албум "Life In Slow Motion", който е адски добър и жестоко ви го препоръчвам.

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 07 Октомври 2005

Изтеглих го от интернет точно преди песните на Депеш да почнат да излизат и така и не  успях да го изслушам целия...сега като написа се сетих, че мога да си го пусна. Предният му албум "White Ladder" ми хареса много, песента Sail Away още си я тананикам Усмивка Браво на теб за концерта... Одобрение
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #2: 07 Октомври 2005

Изтеглих го от интернет точно преди песните на Депеш да почнат да излизат и така и не  успях да го изслушам целия...сега като написа се сетих, че мога да си го пусна. Предният му албум "White Ladder" ми хареса много, песента Sail Away още си я тананикам Усмивка Браво на теб за концерта... Одобрение

Всъщност предният му албум е A New Day At Midnight (White Ladder е по-предния). Sail Away ми е любима и много специална, съвсем откровено ме е докарвала до сълзи...

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #3: 07 Октомври 2005

Тук не съм намирал други негови неща...но сега ще потърся и този албум, вече като му знам името ще е по-лесно да го открия! Много специфичен глас има Дейвид Грей, а песента Sail Away и за мен е много специална Намигване
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #4: 14 Ноември 2007

Наистина интересен и впечетляващ глас. Чух го за първи път по една радио станция в Англия и ме заинтрегува. Имам негова дискография.Кире ако ти трябва нещо  Намигване Относно концерта на "Life In Slow Motion" не се съмнявам че е добър с оглед на добрите песни присъстващи в него.
Последна редакция: 14 Ноември 2007 от miroultradm

Finally I've found that I belong here
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #5: 02 Декември 2007

Мисля, че в няколко магазина в софия съм виждал приличен набор от дискове на дейвид грей. за първи опът слушах негови неща преди около 3 години, когато мой съквартирант беше заклет негов почитател и за фон ми допадаше, виж фен не станах, но има интересни песни.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #6: 05 Декември 2007

Лично аз харесвам Дейвид Грей.

Няма как да не се съглася с kirilart, че има много специфичен глас.
Първата песен която чух беше "Babylon" - може би, една от най-популярните му. Но определено фаворит ми е "This Years Love" - страхотна песен. Обмислям, в най-скоро време, да обърна по-сериозно внимание на албумите му. Усмивка

jump out of time
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.