DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Печат  
Автор Тема: They talk and they talk, though they don’t understand…  (Прочетена 25195 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #30: 21 Ноември 2006

ех, мили мои....
Така е...Невежество цари и тегне над мнозина на този свят...  Намигване Да не се оплакваме  Ангелче
Много хубава и приятна тема, Рози! Поздравявам те  Усмивка Доста се позаблявах докато четях постингите тук  Намигване Намигване Особено спомените на Рози за изцепките по време на пътуването ни до Истанбул и обратно през 2001-ва... Аз не помня нито една от тях. Но добре че има съвестни хора, които си записват!  Намигване Намигване Намигване
Колкото до това прословуто "Да пееш и да не можеш"- мразя го до мозъка на костите си тоя лаф!.. И все се чудя сой малоумник го е измислил и защо е толкова разпространен и толкова много хора го знаят!?!... Нямам отговор на тоз въпрос и до ден днешен!  Бияч
То дори не звучи смешно или остроумно тоя лаф...
Но както и  да е...

Като се сетя нещо по темата, ще пиша непременно!
А колкото до изцепките на таксиметровите шофьори за които ви разправя Рози - аз присъствах на тях  Намигване Свидетел съм й, може да й вярвате  Усмивка  Одобрение

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #31: 21 Ноември 2006

Поздравления и от мен за темата!Иначе аз мога да споделя разочарованието си относно хората,които ме заобикалят.Как не срешнах един,който да каже нещо добро за Депеш!?Наслушах се вече на простотии като:"Каква е тая умряла музика!","Тия са големи "лайна"!" Бесен,"Депеш Мод?!За пръв път ги чувам!","Как можеш да ги слушаш тия няркомани?!","Виж ги какви са изнемощяли "дядки"!".И още доста такива.И това всеки ден!То човек да не знае да се смее ли,да плаче ли?!!!!!Аз не критикувам никого и не знам с какво съм заслужила такова отношение!Иначе има и смешки:"Depeche OF Mode","ДепешЕ МодЕ""Оооо,слушаш метъл!".Това е от мен.Обаче вече започват да ме дразнят тякива изказвания.Надявям се не съм Ви натоварила(много) с отрицателна е нергия.Поздрави! Усмивка

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #32: 22 Ноември 2006

"Виж ги какви са изнемощяли "дядки"!".
E да бе.Не вярвам някой да ги нарече дядки Усмивка Май нещо преувеличаваш.Повечето хора като чуят Депеш Мод се сещат само за Дейв,който изглежда на максимум 40,а на концерти се чекне повече от 20 годишни младежи.Та...доста нереално ми звучи Усмивка A ти да не си фенка на U2 ?  Ухилен
Последна редакция: 22 Ноември 2006 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #33: 22 Ноември 2006

"Виж ги какви са изнемощяли "дядки"!".
E да бе.Не вярвам някой да ги нарече дядки Усмивка Май нещо преувеличаваш.Повечето хора като чуят Депеш Мод се сещат само за Дейв,който изглежда на максимум 40,а на концерти се чекне повече от 20 годишни младежи.Та...доста нереално ми звучи Усмивка A ти да не си фенка на U2 ?  Ухилен

Благо, например аз в работата имам един колега, който им вика старци  Бияч и след концерта ме попита дали са още живи или са умрели на сцената.  Зъл Той на тема Депеш много обича да ме дразни, като аз се опитвам да не му обръщам внимание доколкото мога.
Имам обаче и един друг колега, който ги харесва малко и след като чу че онзи ги нарече старци учудено ме попита "Ама те тези от Депеш не са ли 70-ти набор някъде, та колегата ги нарича старци?!"  Ухилен Та подмладиха ги нашите момчета с около 10 години, те нали са си младолики...пък нека някои си мислят, че са дядки.   Плезене

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
lover
Агент

Профил WWW
Отговори #34: 22 Ноември 2006

Те НАИСТИНА СА МЛАДОЛИКИ, по дяволите!... Така ми се струва на мене, пък да говорят каквото щат... А и то не е обида да те нарекат "старец"...  Все пак старостта понякога значи мъдрост...
"The river flows,
the wise man knows,
I'll follow you...."  Ангелче

Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #35: 22 Ноември 2006

Да се включа и аз с моите колеги, които ме питаха на инвалидните колички ли са били и това не им ли пречело да пеят?  Бесен
След един кратък, но съдържателен разговор и ядосан поглед от моя страна, вече се държат прилично. Намигване

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
lover
Агент

Профил WWW
Отговори #36: 22 Ноември 2006

Господи, какви светотатства! На инвалидни колички ли вече ги запратиха?!?... Възмутително!  Бияч Добре че си ги поставил на място!  Готин

Между другото /без връзка с темата, споделям просто/- направи ми много добро впечатление, че имаше дори хора с инвалидни колички (двама такива видях, доколкото си спомням) сред публиката на концерта в София... Не знам дали навсякъде (имам предвид на всички концерти) се допускат такива хора, защото е доста сложно за тях... Или това говори (добре) за качеството на организация на нашия концерт тук... Във всеки случай и тези хора заслужават да видят (и най-вече чуят!) любимата си (явно) група на живо........ Ангелче

Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #37: 22 Ноември 2006

Хм...странно.Аз се движа само в среди от 16 до 21-22 години и никой от моите приятели не казва,че Депеш са дъртаци.Даже повечето ми приятелки,които са по на 18-19 казват,че Дейв бил много секси Плезене Пак ще изразя мнение,че според мен това да ги наричат старци се дължи на факта,че са известни от 25 години на сцената.А още по-интересен ми е факта,защо никой не нарича Red Hot Chili Peppers,U2,Bon Jovi,The Cure,Massive Attack и т.н. старци  при положение,че и те са набори на Депеш ?!?!
Последна редакция: 29 Декември 2006 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
lover
Агент

Профил WWW
Отговори #38: 22 Ноември 2006

Да не говорим за Ролинг Стоунс!!!  Плезене
Всъщност има ужасно много групи  и изпълнители, които са поостарели, но още са си на сцената и се справят отлично! Що никой не се заяжда така на тема възраст с Брус Спрингстийн или Боб Дилън например?!... Или пък със стария пънкар Били Айдъл...  Аз като го гледах в "Story tellers"  по VH1, бая улегнал изглеждаше... Позагладил косъма, както се казва... Намигване И такъв един спокоен, най-нормален вид имаше... И ни помен от оназ безумна физиономия, дето я правеше с устата си преди... ала Сид Вишъс...  Готин

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #39: 22 Ноември 2006

Хм...странно.Аз се движа само в среди от 16 до 21-22 години и никой от моите приятели не казва,че Депеш са дъртаци.Даже повечето ми приятелки,които са по на 18-19 казват,че бил много секси Плезене Пак ще изразя мнение,че според мен това да ги наричат старци се дължи на факта,че са известни от 25 години на сцената.А още по-интересен ми е факта,защо никой не нарича Red Hot Chili Peppers,U2,The Cure,Massive Attack старци  при положение,че и те са набори на Депеш ?!?!

Масив Атак не са толкова "стара" група, а и те не държат да се появяват на клиповете си особено. За Кюър и по-специално Робърт Смит съм чувал по-жестоки неща от "стари", най-вече заради имиджа, който е твърде странен за хора, които не са запознати с музиката. Колкото до U2 - твърде е възможно по някое време Боно да каже, че всъщност е на 25 и целия свят да му повярва, че е на 25. Така че те нямат много проблеми с това как ще ги приемат в бъдеще.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

lover
Агент

Профил WWW
Отговори #40: 22 Ноември 2006

Fein, само не разбирам защо си мислиш че целия свят ще му повярва на Боно, ако той заяви че е на 25?!? Ясно ми е откъде си правиш този извод, ама Боно не е чак толкова добър "хипнотизатор на масите"...
Аз лично няма да му повярвам  Плезене

ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #41: 22 Декември 2006

Ето на какво се натъкнах вчера докато бях на шофьорски курс!Та карам си аз и понеже моя инструктур си пада разговорлив, а и аз не съм от много мълчаливите, та от дума на дума стана въпрос за Слави Трифонов и с точност едно негово изявление относно Депеш,солта и летище София!Аз естествено изложих моята позиция спрямо г-н Трифонов - а именно:много долнопробна за мен личност, която има наглостта да се подиграва с хора постигнали много повече от него в живота!При което моя инструктор, който между другото е от хората които смятат че винаги са прави, реагира по много изненадващ за мен начин!Подскочи и ми заяви:"Ами той Слави с право го е казал това!Ти не знаеш ли че в момента е повдигнато обвинение срещу един член от групата за разпространение на наркотици?"
 И аз така се опулих Шок!Помислих си абе аджеба тука толкова чета за тез хора- Дейвид, Мартин, Флеч, Алан та дори и Винс , а да не знам такова нещо!
Отказах се да споря по тази тема с моя инструктор, защото след като се замислих ми проблясна че не той е човека с който трябва да споря,да се карам и тн!Току виж ме намрази и книжка през крив макарон!Но той не пропусна да ми каже накрая :"И  влез малко в интернет, поинтересувай се!" =Аз кимнах с глава !
Обаче сега ме ослани една мисъл!Кой ли е обвинения в това престъпление? УхиленАко някой знае да сподели тази крещящо нова информация за мен! Усмивка

Обичайте се бе хора!
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #42: 23 Декември 2006

единственото, за което си спомням с удоволствие, е фразата, че Дейв опявал като поп (по мнение на баба ми)  Плезене

[:There's a devil lying by my side:]
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #43: 28 Декември 2006

A ти да не си фенка на U2 ?  -не съм и честно казано не знам защо си мислиш така.Изобщо не преувиличавам,даже и по-лоши неща са ми казвали,обоче наистина не е за разправяне... Бесен
Ето и още:Майка ми,след като видя снимка на Дейв на десктопа:"Е,признай си сега,че си влюбена в ТОЗИ Депеш Мод!" Ухилен
Съученик:"Е,стига вече с тия "лиги"!Ееее,всички момичета слушат мелъди рок!"(песента,която звучеше в същия момент беше A pain That I'm Used To Идиот)Доста често мои близки са ги "определяли" като поп.Вярно,че в ранните си години Депеш имат по-меко звучене,обаче не съм съгласна,че са поп.

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #44: 28 Декември 2006

единственото, за което си спомням с удоволствие, е фразата, че Дейв опявал като поп (по мнение на баба ми)  Плезене

Ухилен Ухилен Ухилен интересно ми е, коя песен е дочула женицата, споделяйки впечатленията си Намигване

Колежка, която чу ДМ по радиото, ме попита: "Това нали са Депеш мод? Онези, дето вокалът им се самоуби?"

Друг, често споменаван факт, от мои познати е "Наркоманът и гейовете" (и подробности има около връзките помежду им, ама да не изпадам в подробности ...)

Скоро, мой познат ми сподели почудата си от това, че Големите групи, не издават на сингли най-популярните си песни. Например Depeche и тяхната Enjoy the silence ...

Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.