DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Ще успее ли България да се класира за ЕВРО 2008?
Ще успее - 17 (51.5%)
Няма да успее - 9 (27.3%)
Какво ми пука - 7 (21.2%)
Общ брой гласове: 33

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16
  Печат  
Автор Тема: Футбол  (Прочетена 63370 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #120: 15 Юли 2006

Мдааа четейки разни мнения, относно футбола... ми се иска да вмькна една фраза от песен на Faithless.......
......racism is a weapon of mass destruction......
Жалко, че все се намира някой, който да изрази такива прекрасни футболни коментари.....

higher love
WatchMeMove
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #121: 16 Юли 2006

Аз за Италия се радвам и много ми се щеше това по някакъв начин да помогне за разрешаването на скандала в първенството им, но няма да има амнистия и това си е.Някои пак си останаха прецакани въпреки, че се доказаха хиляди пъти..

уффф как може юве да започва с -30 точки?!Това означава поне две години в серия Ц:( -нищо, че съм оптимистка..
А за Милан някакви си мизверни -15 и в А група..браву-направо съм потресена и разочарована-така де!Или всички заедно в серия Ц или по-малко наказание за ювентус Плачещ
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #122: 16 Юли 2006

юве отива в серия Б, а не Ц. както и да е за каква ти тук амнистия става дума, цяло чудо е че не тикнаха някой в затвора, а трябваше. ние в българия разбираме само оттук-оттам за скандала. интересно е да се видят извадки от тези прословути разговори, за да се разбере за какво точно става въпрос. както и да е това нещо става в италия от отдавна и ето, че някой най-после изгоря.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
WatchMeMove
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #123: 16 Юли 2006

Така де и аз имах предвид Сериа Б, но от грешката ми се личи само колко съм се шашнала Шок
Ама срамота си е да са с цели -30 точки в Б група а Милан да са в А.Ех, поне другите отбори най-накрая ще имат възможност за изява без нас... Ядосанзащото като се върнем.. Доволен
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #124: 18 Юли 2006

"Тя се издига сега високо... сияеща, с широкоразперени крила, с дреха, прилепнала от вятъра до устремената и снага, блестяща и готова да литне. пурпурното Саламинско море сякаш ревеше зад нея, а небето тъмнееше в кадифено очакване.
    Тя не знаеше какво е морал. Не знаеше какво са бури и засади. Познаваше само победата... и поражението, които са почти едно и също. Не беше изкушение, а само полет; не беше съблазън, а само безгрижие. Нямаше тайни...
    ...Приличаше на птиците и корабите, на вятъра, вълните и кръгозора.  Нямаше родина.  Но нямаше и нужда от такава.   На всеки кораб беше като у дома си.   Родината и е навред...               
                         ...Тя беше богинята на победата "

Този любим мой цитат на Реммарк е което искам да кажа на всички "за" и особено "против" п о б е д а т а на Италия.

Последна редакция: 18 Юли 2006 от viktor

for all the right reasons
for all the right reasons
atomheart
Агент
Публикации: 116

Профил WWW
Отговори #125: 18 Юли 2006

онзи шизофреничен алжирски коч
Надявам се да не доживея, български национален отбор съставен от 6 турци, 4 цигани и един дето и той не се знае откъде е.

Предлагам Льо Пен и Сидеров за треньори на националните отбори на Франция и България. Побъркан

По темата - много жалко за Зидан, но ако е бил провокиран е донякъде разбираемо. А и не е лесно 4овек да е в контрол на нервите си в 110-та минута на финален ма4.
Италианците определено заслужават златен медал, но за актьорско майсторсво, а не за футбол.
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #126: 26 Юли 2006

Успех на последния Български представител Левски ,който стартира днес Евро кампанията си срещу Сиони.
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #127: 31 Юли 2006

Левски-Сиони 2:0
ЦСКА -Динамо Тирана 4:1
Македония -Локомотив София 1:1
Литекс -Копер 5:0
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #128: 31 Юли 2006

А ето какво отреди жребия:
ЦСКА - Хайдук (Кула), Локо (Сф) - Бней Йехуда, а Литекс - Омония
При положение ,че Левски продължи в ,което не се съмнявам ще се изправи срещу Киево
От мен УСПЕХ НА ВСИЧКИ Одобрение
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #129: 03 Август 2006

Сиони - Левски 0:2
В третия предварителен кръг на Шампионската лига Левски ще се изправи срещу отбора на Киево (Италия). Първият двубой е следващата сряда в София, а реваншът две седмици по-късно.
Успех на Левски европейски!  Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #130: 03 Август 2006

И аз се радвам ,че за сега всички отбори са на ниво ,но да не забравяме ,че истинските мачове тепърва предстоят.Надявам се ,че и в този кръг всичко ще е наред ,но все пак трябва да се има едно на ум за мачовете на Лески с Киево и на Литекс с Омония - там всичко може да се случи ,но все пак УСПЕХ Одобрение.
marto
Агент
*
Публикации: 86

Профил WWW
Отговори #131: 03 Август 2006

Аз като един виден деятел във футбола(това беше малка реклама) смея да твърдя, че няма да е лесно на нашите представители в Европа.Киево,Омония - да не забравя ме кой е бил треньор там.Един наисина голям футболист от далечното минало - Гацо Стоянов.Той ми казваше - Ей,момче младо винаги съм с нови обувки,защото едно време в Кипър ме носеха на ръце и не можах да си износя обувките....

Та ....
Пожелавам Успех и още много дни в Европа

Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #132: 04 Август 2006

Успех на Левски европейски!  Одобрение

Чувам, че любимият отбор е вече на 38 място в клубната класация, което е най-доброто постижение на бг отбор, от както се прави въпросната класация от УЕФА. Дано да преминем през Киево, което ще е много трудно обаче.
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #133: 04 Август 2006

Много би ми се искало всички хора да гледат към нещата от моята гледна точка в този случай. От всякъде чувам, че "трябва да подкрепяме даден отбор, бил той и най-противният ни, само защото играел в Европа и прославял България". Това ми изглежда меко казано абсурдно. Да се върнем назад във времето, когато Стяуа печели шампионската лига (печели, а не влиза в групите, не играе четвъртфинал или полуфинал, което тук се смята за успех). Та тези Стяуа ако ще и шампиони на галактиката да станат, не виждам как това би променило мнението на някой за Румъния, или пък би променило самите румънци, важнотоа е,  че на никой не му дреме, че някога някой отбор взел, че постигнал нещо голямо. Да не говорем, че и грандовете се радват ако на пътя им се изпречи някой "евробоец" от типа на Стяуа, Шахтьор, Спарта Прага, отбори които са смятани за корави, само защото на период от 20 години стигат до четвъртфинал някаде, и побеждават Арсенал с 3 на 0. Но след не повече от няколко часа тези "успехи" се забравят и на никой не му дреме за кирливия ти отбор от още по-мижавата ти държава. До тук как един отбор прославя родината си хаа ха.
Сега за това как и защо трябва да стискаш палци за най-противния отбор, иначе приемаш названието не-българин. Отново давам пример с някоя друга страна, но нека този път бъдат от по-цивилизованите - Англия и Италия. Взимаме по два отбора от всяка страна - Евъртън и Ливърпул както Интер и Милан. Повярвайте ми, като някой от първите  отбори играе в Европа, никой от феновете на, в случая Пул и Милан, не стиска палци за тях, а именно обратното - изгарят от желание враговете да загубят. Е, там никой не им търси сметка, а доколкото знам всички са си англичани и италианци. Защо българите да не бъдем като тях. Да не сме някакви по-нисши същества ? Или да имаме по-ниско самочувствие ?
Тук е мястото да кажа, че даже хич не ме интересува какво ще направим тази година в евротурнирите, ама аз вече си знам, както ми каза един познат, че съм не-българин  Ухилен

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
marto
Агент
*
Публикации: 86

Профил WWW
Отговори #134: 04 Август 2006

Извинявай, но това което казваш няма нищо общо с темата "BG представители в ЕВРО ТУРНИРИТЕ"

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.