DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Ще успее ли България да се класира за ЕВРО 2008?
Ще успее - 17 (51.5%)
Няма да успее - 9 (27.3%)
Какво ми пука - 7 (21.2%)
Общ брой гласове: 33

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16
  Печат  
Автор Тема: Футбол  (Прочетена 60954 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #135: 04 Август 2006

Може би аз съм ненормален, по-вероятно е, но все пак виждам МНОГО общо с темата, но може би трябваше да напиша това, за да изпълня критериите ти за отговор на въпроса:
Очаквам отново да нямаме отбор в групите на шампионската лига, както и в групите на УЕФА, още повече очаквам един от отборите ни във втория по сила европейски турнир да бъде отстранен още този кръг. Все пак се надявам някой бг отбор да се падне с Нюкасъл за УЕФА по- нататък, че да имам възможност да гледам любимия отбор на живо.

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #136: 05 Август 2006

На мен пък ми се струва ,че отново започва да се проявява типичната за Българския запалянко черта да се делим на сини  и червени на оранжеви и т.н. Не ми се иска поне в този форум да чета подобни изцепки,и нека бъдем истински фенове такива каквито сме и на DEPECHE MODE,а такива доказахме ,че сме. Одобрение
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #137: 05 Август 2006

На мен пък ми се струва ,че отново започва да се проявява типичната за Българския запалянко черта да се делим на сини  и червени на оранжеви и т.н. Не ми се иска поне в този форум да чета подобни изцепки,и нека бъдем истински фенове такива каквито сме и на DEPECHE MODE,а такива доказахме ,че сме. Одобрение
Точно затова никаде в постовете си не споменах името на нито един наш отбор, нито пък изразих предпочитания към някой от тях. Изразих мнението си, защото знам, че тук пишат нормални и разумни хора които биха ме разбрали, и пак пояснявам, че с поста си не целях да обидя някой, а да изразя мнението си по онзи въпрос Намигване. Пък и разделянето по цветове е неизбежно, и понеже и мен това не ми харесва, просто съм се отказал от бг футбола, и сега съм много по-спокоен, че преди около мачовете на моя отбор, големи вълнения бяха, ама тогава бях малък, не можех да проумея действителността. А тя е за жалост такава, че в близките години ни вярвам да се повтори успеха от миналата година.

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
marto
Агент
*
Публикации: 86

Профил WWW
Отговори #138: 05 Август 2006

Ще поживеем,ще видим........

ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #139: 08 Август 2006

Днес от 19ч. е първия мач на Литекс с/у Омония.Мисля,че няма да се предава по никоя телевизия,но ще го слушаме по радио ГОНГ.Ако някой има друга информация да казва.УСПЕХ Одобрение
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #140: 08 Август 2006

Омония-Литекс 0:0
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #141: 09 Август 2006

Левски - Киево 2-0!  Пощурял

Дано и след две седмици на реванша във Верона отборът на Левски се представи добре и продължи напред в групите на Шампионската лига!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #142: 09 Август 2006

Успех на Левски и от мен.Иначе тази вечер играха блестящо.
marto
Агент
*

Профил WWW
Отговори #143: 09 Август 2006

Току що се прибрах от мача.Беше готино....Искам да кажа нещо,аз съм фен на Литекс защото съм роден в Ловеч,но често ходя на мачове на Левски и ЦСКА(европейски)...Даже тази вечер са ме давали по тв..И няма нищо лошо да подкрепяш различни отбори щом става въпрос за БЪЛГАРИЯ,за българското....
Успех..

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #144: 10 Август 2006

току що се връщам и аз от мача. добър мач и още по-добър резултат. имахме доста късмет, но най-после и за нас да има. липсата на опит ли беше или липса на късмет не знам, но шампионската лига се доближава само на една ръка растояние. дано да вкараме така важния гол във верона и да гледаме шампионска лига през есента.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #145: 10 Август 2006

Невероятен Левски !!! Нищо общо с българския манталитет и стил на игра.Наистина играха като отбор от европейска класа...а може би вече наистина са отбор от европейска класа Усмивка Все пак през миналия сезон стигнаха 1/4 финал за УЕФА (бих казал 1/2 финал ако не беше хомосексуалиста Майк Райли),което сега виждаме,че не е било случайност,а просто Левски толкова си може  Намигване (ако не и повече)
Аз лично съм 100% сигурен,че Левски ще играе в Шампионската лига.Според мен мача в Италия ще завърши 1:1  Одобрение

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #146: 11 Август 2006

ЦСКА-Хайдук/Кула/ 0:0
Бней Йехуда -Локомотив/София/ 0:2
От четирите ни отбора в евро турнирите не съм гледал мач само на Локомотив,но ако съдя по резолтатите им се представят на ниво.Единствения отбор който ме разочарова бе ЦСКА във вчерашния си мач.Мисля,че все пак ще се справят с Хайдук,но не и с тази игра.
marto
Агент
*

Профил WWW
Отговори #147: 11 Август 2006

На ЦСКА и беше много трудно,доста....Дано на реванша се стегнат и дано победят..Все пак трябва да трупаме коефициент

ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #148: 23 Август 2006

Тази вечер Левски гостува на Киево в среща реванш от ШАМПИОНСКАТА ЛИГА.Пожелавам им успех и дано късно тази вечер България да има вече дългоочаквания си отбор в групите на ШАМПИОНСКАТА ЛИГА.Благодарение на един член на форума ,който сме внедрили в БФС Намигване слагам логата на участниците ни в Евро турнирите.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #149: 23 Август 2006

Тази вечер Левски гостува на Киево в среща реванш от ШАМПИОНСКАТА ЛИГА.Пожелавам им успех и дано късно тази вечер България да има вече дългоочаквания си отбор в групите на ШАМПИОНСКАТА ЛИГА.Благодарение на един член на форума ,който сме внедрили в БФС Намигване слагам логата на участниците ни в Евро турнирите.

Успех и от мен! Усмивка
Време е най-после поне един от нашите отбори да вземе участие в този най-престижен европейски турнир.
Дано се представят добре тази вечер и да натрият носа на арогантните италианци Одобрение

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.