DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Ще успее ли България да се класира за ЕВРО 2008?
Ще успее - 17 (51.5%)
Няма да успее - 9 (27.3%)
Какво ми пука - 7 (21.2%)
Общ брой гласове: 33

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16
  Печат  
Автор Тема: Футбол  (Прочетена 65979 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #180: 31 Август 2006

супер ми е кеф за всички БГ отбори,че продължават(може би с изключнеие на ЦСКА-то,щотото откровено казано не заслужаваха,ама айде... САМО НИЕ,САМО ЛОКО!  Готин
smokyninho нищо лично ,но нека поне в този форум да не се делим на сини и червени и т.н.Иначе си прав може би.
marto
Агент
*
Публикации: 86

Профил WWW
Отговори #181: 31 Август 2006

Дано само това че са българи ги мотивира даостатъчно.Нищо че има и бразилец и сърбин и т.н.Според мен Зоран Янкович,Лусио Вагнер и Томашич се представиха добре.Аз съм голям фен на Зоран Янкович.Тъй като минахме на нова страница слагам тук разширения състав на Румъния

Вратари
Богдан Лобонц (Фиорентина)
Даниел Коман (Рапид Букурещ)

Защитници
Козмин Контра (Хетафе),
Валентин Бадой (Рапид Букурещ),
Габриел Тамаш (Селта Виго),
Сорин Гионя (Стяуа Букурещ),
Василе Мафтей (Рапид Букурещ),
Кристиан Киву (Рома),
Ръзван Динка Рац (Шахтьор Донецк),
Петре Марин (Стяуа Букурещ);

Халфове
Флорентин Петре (ЦСКА София),
Банел Николица (Стяуа Букурещ),
Паул Кодря (Палермо),
Ръзван Кокиш (Шериф Тираспол),
Сорин Параскив (Стяуа Букурещ),
Доринел Мунтяну (Клуж),
Николае Дика (Стяуа Букурещ),
Лауренциу Рошу (Рекреативо);

Нападатели 
Адриан Муту (Фиорентина),
Чиприан Марика (Шахтьор Донецк)
Даниел Никулае (Оксер),
Даниел Ганя (Динамо Букурещ).

Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #182: 31 Август 2006

Не ме разбирайте погрешно, аз съм луд левскар, но в защита на Левски няма кой знае колко качествени защитници, само че целият отбор играе дисциплинирано, организирано с взаимопомощ по терена, преса и т.н. Това благодарение на Мъри. По-грамотен футбол бг отбор не е играл от години, но в националния халфовете и нападателите се скатават и чакат само да демонстрират качествата си в нападение, а Ицо няма хабер как да ги накара да играят като отбор. Дано Херо поне има някакво влияние върху тактическата постройка. Дано не съм прав, но не очаквам нищо добро в събота.
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #183: 31 Август 2006

Защо не вземе Ицето  да извика някой нигериец, арабин и японец в състава, че много българи останаха, развалят ни националния отбор. Все едно ням достатъчно българи (ама от ония дето не само паспортът им е български). Отборите са равностойни, но румънците имат предимството да са домакини, което според мен ще е решаващо за крайния изход на мача. А словенците...все се мисля, че ще се повторят мачовете ни с Хрватия от предишните квалификации, но пък май в мачовете между балкански страни всичко е възможно, защо не и две победи  Одобрение

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #184: 31 Август 2006

С времето започвам да се интересувам все по-малко и по-малко от футбол, но не мисля, че Стоичков е изцяло отговорен за слабите изяви на отбора. По отношение на фактори като слаба физическа подготовка, контузии на основни играчи, слаба защита, слаби вратари и непълноценно раздаване на терена, не мисля че Стоичков може да направи нещо особено...та който и да беше на неговото място надали отборът щеше да се класира на Световното първенство...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

marto
Агент
*

Профил WWW
Отговори #185: 31 Август 2006

Подкрепям The Fein,повтарям се,но наистина ако футболистите не искат да играят(не ако могат,защото доста от тях могат),няма спасение.Те самите трябва да се класират

smokyninho
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #186: 31 Август 2006

тъй като на мачове винаги съм гледал най-вече изявите на 2-мата вратаря(пропускаме моментите със смяна на вратар и т.н.),наблюдавам с изострено внимание и наще "стражи" и последният,който се раздаваше до краи и ИСТИНСКИ играеше и пазаеше (оу да) това беше Здравков.наречете ме футболен инвалид или там както се казва на хората като мен,но Иванков става само за украса,за мен той не може да пази,имайки впредвид смешните голове,които пусна зад себе си в Левски,а и за нациолналния(мина цяла серия за вицове с него).за момента най-доволен бих,ако сложат Петков на вратата(ама той да си остане).мисля че доказа своята класа в Левски.колкото до другите футболисти-по отношение на индивидуални качества всеки е име(дори и защитниците,които не разбрах защо оплюхте),но като колектив не си пасват,не са сработени достатъчно добре.време има.

flesh and bone by the telephone
smokyninho
Кукла

Профил
Отговори #187: 31 Август 2006

ок де,аз да съм казал нещо остро против
ЦСКА?не ме разбирайте погрешно,много ми се нравят и им стискам палци,дано успеят да продължат напред.а за Локото,честно казано ме съмнява че някой има нещо против тях в този форум,а аз сум им фен още от времето когато не можех името да си казвам,така че не вийдам причина да не си ги подкрепям и тук,така както аз си знам...

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #188: 01 Септември 2006

Гошо Петков играе страхотно и е с класа над играчитев, които се борят за стартова позиция на неговият пост в момента. според мен здравко здравков отдавна не е в плановете и според мен с основание. той е вече и на възраст, пък и се загуби някъде в турция. аз никога няма да забрав мача Левски-антверпен когато водехме 3-1 в 90-ата минута и на здравко му вкараха 3 гола за 7 минути. този кошмар май никога няма да го забравя. тогава той беше много млад, а 7 минутно продължение беше нещо нечувано, ако си спомняте мачовете се свиреха точно на 90-ата минута.

що се отнася до спора за стоичков, мисля че всеки който е играл спорт организирано за по-дълго време знае колко е важно да имаш добър треньор начело на отбора. ако не ни класира и този път по-добре да си ходи.мисля, че тези квалификации ще се окажат решаващи и за неговата кариера като треньор. имаше достатъчно време да влезе в час - сега е време да ни класира..а той най-добре си знае как да го направи, ако не знае, значи не е за там.
Последна редакция: 01 Септември 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #189: 01 Септември 2006

И моята прогноза за :

РУМЪНИЯ - БЪЛГАРИЯ  1:1

for all the right reasons
for all the right reasons
marto
Агент
*

Профил WWW
Отговори #190: 03 Септември 2006

РУМЪНИЯ - БЪЛГАРИЯ 
                2 - 2

40' [1-0] Лауренциу Рошу
54' [2-0] Чиприан Марика
81' [2-1] Мартин Петров
82' [2-2] Мартин Петров 

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* marto.jpg (64.36 KB, 341x233 - видяно 263 пъти.)
Последна редакция: 03 Септември 2006 от marto

ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #191: 03 Септември 2006

Не ,че се радвам ,но познах хикса на нашите с отбора на Румъния.Относно самия мач съм много разочарован от нашите с изключение на заключителните минути.Не мога да разбера защо винаги първо трябва да изпуснем питомното ,а после да гоним дивото.Тази типична Българска черта винаги ни пречи и ,ако я изкореним просто сме силни във всяко едно отношение.Мисля ,че като се има в предвид развитието на мача хикса трябва да ни радва.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #192: 03 Септември 2006

Не вярвах ,че може да загубим от Румъния, но към края на мача се бях примирил че загубата е неизбежна и заслужена.Равенството е цяло чудо и трябва да сме доволни че ,буквално откраднахме точката Зъл
Като индивидуалности и таланти, състава ни е много по-добър от този на румънския, но като игра и отбор се видя, че отстъпваме-а футбола е колективна игра ,която се подчинява на добра стратегия и задружното и прилагане.
Да Благодарим на М.Петров-човека, който явно може, ама когато поиска или...когато го ядосат Зъл
И дано в сряда нашите покажат истинскя си потенциал-тогава победата ни би била убедителна от към игра и изразителна като резултат Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
smokyninho
Кукла

Профил
Отговори #193: 03 Септември 2006

надявах се че със защитата на Левски отборът ще изглежда много по-стабилен и по-уверен,но явно проблемът е че го няма Мъри,който да дава наставления...не мога да кажа че съм разочарован или че съм се отказал от наще хора,докато не чуя последния съдииски сигнал нищо не е свършило(тва ми е от бейзбола,когато нищо не е свършило до края)се пак се надявам на по-добра игра в сряда.

P.S. мноого ме е яд на Божинов и не знам защо Стоичков гледа името,а не талантът и начинът на игра!просто това момче не става,да вкарва там за младоците докато може и после да се забрави за него,докато не се научи какво да прави сам срещу вратаря!един Е.Ангелов поне такива ги вкарва...

Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #194: 04 Септември 2006

Както аз написах преди самата среща,мача отиваше към 2:0,което щеше да бъде абсолютно заслужено.Аз по-слаб национален отбор на България не съм гледал от доста време.Защитниците на Левски не показа нио от прекрасната игра,която демонстрират в клуба си,халфовете бяха пълна трагедия,особено Георги Пеев,а Митко Бербатов може да струва 16млн.евро ама не показа този мач да струва и един,нищо,че е бил на инжекции.Преди 3 години на инжекции той вкара гол на Хърватска,а преди това подаде на Стилян за 1:0.Преди имах известни колебания относно класирането ни,сега съм абсолютно сигурен,че няма да се класираме,поне не с такава игра...
Последна редакция: 04 Септември 2006 от Infra-Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.