DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Ще успее ли България да се класира за ЕВРО 2008?
Ще успее - 17 (51.5%)
Няма да успее - 9 (27.3%)
Какво ми пука - 7 (21.2%)
Общ брой гласове: 33

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Печат  
Автор Тема: Футбол  (Прочетена 64178 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #195: 12 Септември 2006

Тази вечер всички сме сини
  И кои са тези Барселона. Смешници. Ще им скрием топката.
Роналдиньо, палячо.......
                             .. абе и бая бой да изядем, няма да направи впечатление. Бияч

Обаче пък ако вземем, че наистина вкараме гол на Ноу камп... Готин
 Пощурял Пощурял Пощурял         Рабирате , нали.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #196: 12 Септември 2006

Аз само искам моят отбор да се представи достойно срещу носителя на купата на ШЛ от миналогодишното издание.  Усмивка За победа изобщо и не си мечтая, а равенството там би било равносилно на победа.
Успех на Левски!   Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Independent
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #197: 12 Септември 2006

Едва ли има българин,който да не иска достойно представяне на Левски, а и 10 000 българи подръжници там на стадиона не са никак малка агитка. Одобрение
Успех!!!
Догодина пак! Усмивка
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #198: 13 Септември 2006

Макар и резултата да не беше това, което исках, Левски играха Изклютелно тази вечер(е, не бяха особено организирани в отбраната)! И то рещу класен отбор като Басра.

Дано имат успех за напред в шампионската лига! Одобрение
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #199: 13 Септември 2006

... Левски играха Изклютелно тази вечер(е, не бяха особено организирани в отбраната)! И то рещу класен отбор като Басра.

Дано имат успех за напред в шампионската лига! Одобрение

Чак изключително не бих казал, но все пак направиха игра срещу европейския клубен шампион.Просто класите са различни и за съжаление  скоро едва ли ще има БГ тим, който да може да играе равностойно на отбор от такава величина.Но това е правилния път-през тежки загуби към трупане на опит и учене от нивото на най-добрите.Направи ми впечатление играта на Ангелов-видя се, че има бъдеще Усмивка
Дано като домакини, с подкрепата на верните си фенове, Левски играе по-силно и уверено.Но все пак трябва да сме реалисти-на този етап все още е рано, за някакъв по-значителен успех в ШЛ.Самото влизане си беше голям пробив-дано се превърне в традиция за българските отбори.Тогава ще дойдат и победите Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #200: 13 Септември 2006

Велика вечер за българския футбол !!!
Когато чух химна на Шампионската лига и видях футболистите на Левски на терена се почуствах направо невероятно.От толкова години гледам "турнира на големите" с огромен интерес,и винаги съм си представял как един ден и български отбор ще играе в него.И ето,че това се случи...сбъдната мечта за милиони българи.
Относно мача...какво да кажа.В първите минути футболистите на Левски бяха страшно притеснени и стъписани,едва ли в последните години са играли на такъв огромен стадион,пред толкова много публика...а и състава на Барселона си е направо "плашещ".Българите допуснаха един гол още в първите минути,но после лека-полека се съвзеха и мисля,че няма кой да го отрече : от 15-тата минута до 40-тата,когато падна 2рия гол Левски игра като равен с равен с Барселона.За този период от първото полувреме,Барселона не направи абсолютно нищо пред вратата на Левски,напротив "сините" имаха няколко добри атаки.
Второто полувреме започна много лошо,но сините не се предадоха и продължиха да се борят.Срещу Станислав Ангелов имаше 100%-ва дузпа...не знам защо съдята на не я даде.И това 5:0 беше направено в последната минута от най-добрия футболист в света...
Е...5:0...и какво толкова,едва ли трябва да се срамуваме...все пак това е Барселона,всеки може да падне с 5:0 от Барселона! Освен това Спартак Москва и Шахтьор Донецк също паднаха с по 4:0 съответно от Байерн и Рома.Така,че и в Шампионската лига също си има по-силни и по-слаби отбори...но дори да не си от най-силните богове,нали все пак си на Олимп Намигване
Така,че "сините богове", а и милионите българи,които снощи гледаха мача,могат да са горди и щастливи от факта,че Левски игра на Ноу Камп,пред пълни трибуни,игра достойно,игра много добре...
На абсолютно всеки е ясно,че в тази група Левски е обречен...но какво значение има това.Важното е,че с тази година се сложи началото на една нова ера...догодина Левски отново ще играе в Шампионската лига.Абсолютно съм убеден в това!Сините имат и необходимия коефициент да играят с отбори от доста по-ниско ниво,а и не мисля,че ще им е проблем да станат шампиони на България.И тогава...в една по-лека група Левски ще има шанса да направи нещо наистина голямо в Шампионската лига.Мисля,че снощи се видя-сините имат необходимия потенциал и сили да играят в "лигата на големите".Така,че...можем само да сме щастливи,че от тук нататък ще гледаме български отбор(и) в Шампионската лига Усмивка
Последна редакция: 13 Септември 2006 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Herbstwerk
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #201: 13 Септември 2006

к** за уевски
аз бях за Барселона Плезене
ако играеха ЦСКА пак щях да съм за Барселона Намигване
така или иначе ШЛ не мога да я понасям с или без Уевски или ЦСКА
само Черно Море Намигване
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #202: 13 Септември 2006

Първо се радвам, че с поста, който направих като dearrose, привлякох за синята кауза и представителки на нежния пост. Зъл

За мач мога да кажа, че никой не е изненадан, нито от петте гола на най-добрия клубен отбор в света, нито от силната игра на Левски.
Нашите момчета атакуваха и хапеха съвсем небезопасно. Дузпа нямаше - просто Тюрам и Пуйол засега не можем да преодолеем. Макар, че като пуснаха ГОНЗО "замириса на барут". Още едно от достойнствата беше защитата ни. Освен, грешката при втория гол и неправилното построяване на стената при фала на "пришълеца" (Роналдиньо), те играха крайно подредено и съсредоточено. Не  ебило случайно, че почти никой не можа да ни вкара гол в толкова много мачове за УЕФА миналия сезон.
Не  един път съвсем хладнокръвно  спирахме атаките на тези фамозни изпълнители. Дори "пришълеца" бе често възспиран от хора като всеодайния Живко Миланов. За мен 20-годишния национал бе най-добрия в състава ни. Може да тича и два мача еден след друг и абсолятно винаги си мълчи и не спори и недоволства никога, въпреки че често е несправедливо пренебрегван за титуляр. Истински професионалист въпреки възрастта и противниците си.

Относно шансовете на Левски, аз пък съм оптимист, макар и умерен. Първо Левски вече постигна своята отколешна цел- едн вид програма максимум. Досега Шампионската лига бе немислима.Няма големи очаквания и нерви. Играчите са спокойни и придобили опит в Европа. Младостта и неизвестността им пък освен, че ги кара да се доказват им помага тъй като ще е причина да ни подценяват. Все пак сме дебютанти и, и то започнали с 0-5. А подценяването във футбола е най-голямата грешка. Нашите ще са пределно митивирани и при това спокойни. Именно така се правят изненади. Спомнете си отборите на Сенегал и Австралия на последните две световни първенства. Само с класиранвето си бяха щастливи, играха освободено  изненадах света. Както и нашите момчета в САЩ 1994.
    Всъщност смятам, че можем да бъдем не втори в групата, но трети.
Играли срещу двата най-силни отбора в Европа, ще можем да продължим за Уефа, където да стигнем още по-далеч отпреди.
  На Вердер и без това има да им връщаме от 1992.

for all the right reasons
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #203: 14 Септември 2006

Както аз написах преди самата среща,мача отиваше към 2:0,което щеше да бъде абсолютно заслужено.Аз по-слаб национален отбор на България не съм гледал от доста време.Защитниците на Левски не показа нио от прекрасната игра,която демонстрират в клуба си,халфовете бяха пълна трагедия,особено Георги Пеев,а Митко Бербатов може да струва 16млн.евро ама не показа този мач да струва и един,нищо,че е бил на инжекции.Преди 3 години на инжекции той вкара гол на Хърватска,а преди това подаде на Стилян за 1:0.Преди имах известни колебания относно класирането ни,сега съм абсолютно сигурен,че няма да се класираме,поне не с такава игра...

Рядко се случва и аз да си чуя мнението, изречено от чужди уста.  Одобрение

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #204: 15 Септември 2006

за съжаление левски изтегли възможно най-тежкият жребий и гостуването на европейският шампион се оказа прекалено трудна задача. доста от играчите се представиха под нивото си, а пък барса играха много навито и за разлика от мача преди няколко дни с осасуна, където на полувремето при 3-0, като че ли спряха да играят, нас си ни качиха методично до петица. в един периодот 15 минути играхме много добре. съдията можеше и дузпа да ни свири. важното е да играем силно вкъщи, да вземем точки и да измъкнем нещо навън от вердер.

ето и малко информация от мястото на събитието:
испанската публика е с класи под нашата.
на стадиона на барса винаги присъстват много туристи.
публиката им освен химна, в който кулминацията идва когато се пее три пъти поред барса поне на двата мача, на които аз бях пя още една-две песни само.
нямаше никаква омраза между феновете, което беше гот.

аз гледах мача от най-долната трибуна, където билетите бяха скъпи. там повечето българи бяха мутри, което ме натъжи-дебели вратове, дебели ланци и разни придружаващи ги мадами, които хич не викаха.
най-готино беше като запраска дъжда и наконтените мадами и мутри станаха на мокри кокошки.

от играчите на левски отличавам станслав ангелов - игра страхотно.
от барса, беше наистина удоволствие да гледаш футболисти от такава висока класа. за съжаление отнесохме може би малко повече от необходимото, но победа в софия срещу челси, ще заличи напълно този негативен резултат.

по време на мача заваля здрав дъжд, който веднага след него толкова се засили, че стана потоп какъвто не съм виждал. целият терен се наводни дотолкова, че стана на басейн.

за финал ще добавя, че на двата мача видях по един човек с фланелка от PTA турнето.

ето и три снимки:
1. точно преди началото.
2. малко след края.
3. 1 час след края на мача.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* IMG_2441.JPG (123.8 KB, 819x614 - видяно 364 пъти.)

* IMG_2443.JPG (98.55 KB, 819x614 - видяно 364 пъти.)

* IMG_2445.JPG (92.06 KB, 819x614 - видяно 336 пъти.)
Последна редакция: 15 Септември 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #205: 15 Септември 2006

Хм, Барса : Левски ... трябва да призная, че поне за миг имах колебание кой тим да подкрепя, но надделя патриотизма в мен и въпреки неприязънта ми към всички сини отбори (въпреки че синьото ми е любим цвят за облекло) виках за Левски!?!?!?!
Със скръб трябва да отбележа, че по4ти на майтап пропокувах резултат 5:0 и взех, че познах.
Предполагам никой не е бил с пълна заблуда да вярва, че имаме шансове да победиме отбор като Барселона. Аз лично се надявах на равен, което смятам, че щеше да е постижение само по себе си, но това е моето мнение!

Левски : Челси ... ще викам big time за нашите, даже възнамерявам да съм на стадиона! Стискам палци на нашите момчета да ни дарят с моменти на радост! 

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #206: 15 Септември 2006

к** за уевски
аз бях за Барселона Плезене
ако играеха ЦСКА пак щях да съм за Барселона Намигване
така или иначе ШЛ не мога да я понасям с или без Уевски или ЦСКА
само Черно Море Намигване
Не съм вярвал,че точно тук ще прочета това.Извинявай Herbstwerkмисля ,че не е коректно изказването ти най-малкото заради тази част от форума която симпатизира на Левски.Аз също не симпатизирам на сините ,но какво от това .Можеше да напишеш просто "БЕЗ КОМЕНТАР"и толкова.Относно самия мач-такива бяха възможностите на Левски и се получи този резултат.За срещите от снощи ще кажа само,че и в трите мача Българските отбори бяха ощетени.Шансове за продължаване според мен има единствено Литекс,но дано не съм прав и всички отбори да продължат напред.УСПЕХ Одобрение
smokyninho
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #207: 17 Септември 2006

за Левски мога да кажа само 1 много голямо браво,че за 2-ра поредна година "цинята лавина" прославя Бълграия (браво момчета,продължавайте така-все напред).0;5 като гост на Ноу Камп ,с/у миналогодишният победител в Шампионска лига мисля че е донякъде приемливо,смятам че сините показаха дух и самочувствие с/у този именит съперник.все пак миналата година гръцки отбор (ако не се лъжа беше Панатинайкос) загубиха с 0:6 също като гости,в последния мач от групите,когато Барса излязоха с резервния си състав.дотук с коментарите за Шампионска лига.

УЕФА...3 мача,3 (добри,силни) български отбора,3-ма нещастни садии и (поне) 1 мнооого озадъчен фен...не...не разбрах какво стана в четвъртък:1-во с/у ЦСКА бяха свирени 2 напулно несъществуващи дузпи,без причина беше изгонен бранител и то защотоо ЦСКА е БГ отбор...2-ро на Макаби беше зачет гол с/у Литекс след засада и ръка(за който гол съдята после съжаляваше,извиняваше се,но колкото и да се мазнеше и да се опитваше да се докара невине британският хомосексуалист голут не беше отменен) и всичко това,защотоо Литекс са Бг отбор...3то- Локо СФ (признавам че сум им фен и че от малък ги подкрепям)-бях на мача...1-во полувреме:3 спестени жълти картона на холандците,5 мин продължение,в/у които бяха добавени още 2 мин,за да може оня скапан грък да докаже актьорските си умения и да се хвърли като плувец в наказателното на БГ отбора,нататук знаете какво стана.после 2ро полувреме-несъществуващ коренр,от който падна 2-рия гол,още няколко спестени картона за фейнордци,една несвирена дузпа и невероятните ошпити на съдята да държи железничарите максимално далеч от вратата на "великият" холандски отбор. и то защотото Локото са пак БГ отбор...ето затова не харесвам фурбол,затова не исках да тренирам и въпреки всичко продължавам да се надявам че и 3-те БГ отбора ще продължат напред.явно аз съм дотолкова тъп ,че да не мога да проумея правилата на УЕФА,а ти било просто-БГ отбор ли е,начи трябва да му се резнат крилцата...онтересна политика  Идиот

flesh and bone by the telephone
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #208: 27 Септември 2006

След околотри часа ще съм сред щастливците имащи за първи път възможността да чуят химна на шампионската лига да прозвучава на родна българска земя.
    Без значение как ще свърши мача, всички присъствали ще си го спомняме дълго след това. Доколкото разбрах за атмосферата на стадинона е предвидена и специална програма, за изпълнението на която клубът е отпуснал 250 000 лева на националния фенклуб на "сините". Чака ни специална вечер. ще има и сувенири.

И сега си спомням с тъга колко много хора - поне половината от желаещите, останаха без билети за събитието след като се бяха редили часове пред касите на двата стадиона и на улица Леге. Аз се редих на последното място като само там бе спазено изискваянето да не се продават повче от 5 билета на човек. чаках три часа и се сдобих с ценната хартиийка точно преди последните билети да свършат. късмет. 50 билета след мен свърщиха.
  Колко хора продължиха да чакат в дъжда без надежда. Някои бяхя пътували от провинцията през нощта.
  Все пак пристигналите на предния ден успяха. Имало и четирима пловдивчани, които дошли предната вечер и нощували в спални чували пред касите на националния стадион. Купили си 3 литра ракия и по едно кило домати и краставици и така. Усмивка

Сега да видим какво ще се случи?
 ЛЕВСКИ ОЛЕ, ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ!

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #209: 27 Септември 2006

аз също ще ходя на мача. тази истерия мен лично ме подразни, защото на дербито левски-цска имаше едва 12000, сега изведнъж идва челси и айде всички на мача. който е искал задължително да отиде си е купил сезонен билет още преди началото на сезона, така направих и аз. все пак билети се намират, понякога и на по-висока цена, но не е еневъзможно. днеска ми предлагаха билет за В, а също и за Б. билети е имало и за членовете на фенклубове, както разбрах повече от 7000 са дадени на националният фен-клуб.

дано тази вечер след всичките проблеми с контузии да вземем първи точки в лигата.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.