DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Ще успее ли България да се класира за ЕВРО 2008?
Ще успее - 17 (51.5%)
Няма да успее - 9 (27.3%)
Какво ми пука - 7 (21.2%)
Общ брой гласове: 33

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16
  Печат  
Автор Тема: Футбол  (Прочетена 66023 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dojackal
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #30: 17 Март 2006

Много добра работа наистина свършиха Левски и само малшансът и донякъде притеснението ни лишиха от нещо по-изразително. Първо, където инкасираха такъв нелеп гол след като негрото, сър Ричард, не успя да осъзнае навреме какво става и не се изтегли... И изцепката на Йовов на два метра пред вратата и хайде сватбаааа - случва се и на най-добрите of corpse, не можем да го виним, пък и той си изкупи вината по чудесен начин. Както и да е, честито на всички българи за класирането ни !
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #31: 17 Март 2006

ЛЕСКИ европейски    Намигване

...you take me there, you take me where...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #32: 17 Март 2006

Беше невероятно изживяване!!!! Пощурял Бях на стадиона и....... Пощурял Пощурял Пощурял

САМО ЛЕВСКИ

Angels of the Universe
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #33: 17 Март 2006

Одобрение Честита победа на всички Левскари! Дано отстраним и Шалке 04 и да продължим напред! Надявам се в предстоящите 2 мача отборът ни да играе със самочувствие още от началото, а не сковано както вчера през първото полувреме, та трябваше да ни вкарат гол, за да си дойде всичко на мястото.  Бияч Защото през първото полувреме ми скъсаха нервите и загасих телевизора...

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #34: 17 Март 2006

Защото през първото полувреме ми скъсаха нервите и загасих телевизора...

И аз го изгасих.Страшно гадно ми стана и ме хвана яд как може такъв глупав гол да ни вкарат!Чатих си с едни приятели и бях в кофти настроение когато изведнъж чух съседите да крещят,пуснах TV-то и видях 1:1 Усмивка Като стана 2:1 направо полудях  Пощурял ,а послед 30 минути треперех и си гризях ноктите  Ухилен.Честито и от мен на всички левскари.Аз не съм левскар,но съм българин и се радвам на успехите на всеки български отбор Усмивка Бих се радвал за всеки отбор класирал се толкова напред Усмивка Надявам се да победим и Шалке,макар че те са страшно силен отбор...Успех на Левски !!!

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #35: 17 Март 2006

аз имах перфектен билет и се бях наточил за мача от отдавна, но ми се наложи да си остана с билета в джоба и дори не можах по телевизията да го гледам заради работа. сто човека ми се обадиха, а на мен ми бвеше много много криво, че не съм където трябваше да съм. Надявам се поне до Гелзенкирхен да успея да отида с още 500о човека, след това е полуфинала, после и финал където Левски още не е губил, няма и да загуби!!!

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #36: 17 Март 2006

аз имах перфектен билет и се бях наточил за мача от отдавна, но ми се наложи да си остана с билета в джоба и дори не можах по телевизията да го гледам заради работа.

Ето за теб и за всички,които по някакви причини са изпуснали мача :
http://torrents.data.bg/details.php?id=24659&hit=1
Само трябва да имате регистрация в дата-та.Който няма,да ми пише на PM,ще му пратя самия торент.

kristallin
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #37: 20 Март 2006

oshte edin fan... Bayern rulezzz !  Одобрение
nikoto
Гост
Отговори #38: 17 Април 2006

Локомотив Пловдив Завинаги!!!!
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #39: 17 Април 2006

Ето , че се състоя и срещата на срещите. Край бреговете на Марица сборния отбор на Депеш-феновете поради липса на противник бе принуден да се раздели на две тимчета от по трима играчи, към които се присъединиха и няколко местни подрастващи. Крайния резултат бе 8:7 за отбора, в редиците на който блестеше и чуждестранното попълнение от Норвегия. Победата, бе изкована, след като във вратарския двубой между kirilart и recoil, последния се прояви като същинска пантера.
   За другия път ще си обуя по-старите поизтъркани, ала вълшебни, гуменки и ще видим тогава. Готин повече подробности в разширения репортаж в дневника ми
Последна редакция: 24 Април 2006 от viktor

for all the right reasons
for all the right reasons
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #40: 18 Април 2006

Беше адски забавно  Ухилен Хареса ми автоголът на Recoil  Зъл
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #41: 18 Април 2006

би било забавно да се включим в някой турнир по футбол някой път или пък да направим турнир с фенове на други групи с афтер парти за закриване на турнира...може в някой караоке бар.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #42: 18 Април 2006

би било забавно да се включим в някой турнир по футбол някой път или пък да направим турнир с фенове на други групи с афтер парти за закриване на турнира...може в някой караоке бар.

Според мен пък ,ще е много яко да организираме някакъв приятелски (може и да не е много приятелски  Зъл ) мач между фенове на u2 и Depeche mode.Много интересен мач ще е,сигурен съм  Бияч

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #43: 20 Април 2006

Боно като нищо може да дотича за съдия...стига да измислим някаква благотворителна цел: да помогне на някоя старица да си напазарува, да нахрани някое циганче от Столипиново или дори на две заклещили се кучета. Ухилен
Феновете на U2 да ме извинят...малко се отплеснах с примерите. Идиот
Последна редакция: 20 Април 2006 от kirilart
Liony
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #44: 05 Май 2006

А ето нещо забавно за футбола, ДМ и предстоящото световно първенство, на което се надявам вратарят на англичаните да си свърши по-добре работата  Одобрение

http://www.eurosport.com/watts/crazy/2003/mc_vid24761.shtml
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.